• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krasne
  • Ośno Lubuskie +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Warzenko ul. Zaciszna

    Warzenko » ul. Zaciszna

    • 2 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 16 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesna nieruchomość położona w Tuchomiu, nad jeziorem, w otoczeniu lasu i zieleni, idealna dla miłośników spokoju i natury. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, strzeżonym...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Konstelacji

    Gdańsk » Osowa » ul. Konstelacji

    • 1 649 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 8 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIERUCHOMOSĆ: Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m².Poziom 0 (114,13 m²) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne:- wiatrołap...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Olgierda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Olgierda

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalny (pow. całkowita 180,24 m2) o dużym potencjale adaptacyjnym, doskonale nadający się na:• siedzibę firmy • biura • k...

  • Dom Bojano ul. Lisia

    Bojano » ul. Lisia

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja:Bojano to ładna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunikację autobusową. W centrum miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkola, przyc...

  • Dom Bojano ul. Władysława Jagiełły

    Bojano » ul. Władysława Jagiełły

    • 1 799 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 6 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w kameralnej części Bojana, usytuowany w otulinie zieleni. Działka jest znajduje się w części oddalonej od Trasy Kaszubskiej, co sprawia, że...

  • Atrakcyjny dom w otoczeniu Trójmiasta-Straszyn

    Straszyn » ul. Równikowa

    • 839 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie.Przedstawiamy Państw...

  • Dom Gdańsk Śródmieście ul. Straganiarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Straganiarska

    • 3 590 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 21 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Gdańsku Śródmieściu. Kamienica znajduje się na terenie Głównego Miasta przy ulicy Straganiarskiej. Według MPZP znajduje się w stre...

  • Dom Lniska ul. Diamentowa

    Lniska » ul. Diamentowa

    • 1 329 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20 minut. 15 min autem od obwodnicy S6, w 10 min do obwodnicy Żukowa, która dojedziem...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Lniska ul. Diamentowa

    Lniska » ul. Diamentowa

    • 939 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 237 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszam na prezentacje! Na sprzedaż cały budynek- zadzwoń aby dowiedzieć się więcej !LOKALIZACJA:Osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwi...

  • Dom Gdańsk Siedlce ul. Zakosy

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakosy

    • 1 499 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 14 554 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Kupujący nie płaci prowizji.Segment skrajny zapewnia podwyższony poziom prywatności oraz większy komfort użytkowania, eliminując wrażenie bezpośredniego sąsiedztwa za ścianą. LOKAL...

  • Nowoczesny, inteligentny dom na sprzedaż Żukowo!

    Żukowo » ul. Leśna

    • 2 150 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 9 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego 6 pokojowego domu jednorodzinnego w Żukowie. Dom wolnostojący o powierzchni 237,7 m² znajduje się na działce o pow. 974 m²...

  • Dom Rumia ul. Hetmańska

    Rumia » ul. Hetmańska

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM:Powierzchnia całkowita ok 150m/2 natomiast powierzchnia użytkowa domu to 134,34m/2Parter:- salon z wyjściem na taras i kameralny ogródek;- w pełni wyposażony aneks kuchenny z o...

  • Dom Kielno ul.

    Kielno

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJAKielno to urokliwa miejscowość położona w sercu Kaszub, która łączy spokój życia poza miastem z wygodą dostępu do pełnej infrastruktury. Mieszkańcy cenią tu kameralny kl...

  • Dom Kosakowo ul. Tymiankowa

    Kosakowo » ul. Tymiankowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą.LOKALIZACJA:Kosakowo to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w p...

  • 1 / 4
    Dom Czaple rynek pierwotny ul. Flaminga

    Czaple » ul. Flaminga

    • 899 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji  planowany na 4 kwartał 2026 ! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku.Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie !LOKA...

  • Dom Gdańsk Jelitkowo ul.

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

    • 8 350 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 26 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GOTOWA INWESTYCJA z potencjałem do rozbudowy! Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitk...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 949 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat k...

  • Miejsce na codzienne chwile szczęścia - dom 150m²

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Sobótki

    • 1 225 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się oferta sprzedaży domu szeregowego, w bardzo wygodnej i zielonej części Gdyni - przy ul. Sobótki. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, wymagająca jedyni...

  • Dom Rębiechowo ul. Barniewicka

    Rębiechowo » ul. Barniewicka

    • 1 950 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), przestronny, jasny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom wolnostojący w Rębiechowie (powiat kartuski, gmina Żukowo). Powierzchnia...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 999 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana w kameralnej części prężnie rozwijającej się wsi Banino; położona z dala od zgiełku głównych ulic, a mimo to doskona...