• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słubice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Mosty  gm. Kosakowo, xxxx
    1 / 4
    Dom Mosty gm. Kosakowo, xxxx

    Mosty

    • 1 215 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokojowy w stanie deweloperskim i dwoma miejscami postojowymi w Mostach gmina Kosakowo. Wyobraź sobie poranek z filiżanką...

  • Dom 5 pokoi + garaż - Gdańsk Olszynka/Śródmieście
    1 / 7
    Dom 5 pokoi + garaż - Gdańsk Olszynka/Śródmieście

    Gdańsk

    • 1 499 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 10 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w centrum Gdańska, który łączy prywatność, funkcjonalność, dostęp do terenów zielonych i... ciszy? Zależy Ci na szybkim dostępie do Śródmieścia, a jednocześnie chcesz...

  • Dom wolnostojący-2 garaże-duży potencjał aranżacji

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Merkurego

    • 1 599 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz atrakcyjnego domu położonego w Gdyni otoczeniu wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż dom z wyodrębnionym lokalem/gabi...

  • Dom Gdynia Dąbrowa ul. Jarzębinowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Jarzębinowa

    • 1 649 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 11 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż 4-pokojowy dom szeregowy w Gdyni Dąbrowie. Cicha i spokojna okolica. Ogród od południowej strony! Wejście do lasu na wyciągnięcie ręki!Uwaga: zdjęcia z umeblowaniem pok...

  • Dom jednorodzinny z pokojami gościnnymi
    1 / 9
    Dom jednorodzinny z pokojami gościnnymi

    Gdańsk

    • 3 800 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obiekt z pokojami gościnnymi zlokalizowany w domu jednorodzinnym z częścią prywatną ok. 110 m² (otwarta przestrzeń - salon z kominkiem, jadalnią i kuchnią; sypialnia z garderobą,...

  • Dom wolnostojący - Gdańsk Kokoszki - 6 pokoi
    1 / 7
    Dom wolnostojący - Gdańsk Kokoszki - 6 pokoi

    Gdańsk

    • 1 599 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowoczesnego domu wolnostojącego z ogrodem, w którym znajdziesz przestrzeń dla całej rodziny, a jednocześnie będziesz mieć wygodny dojazd do Trójmiasta? Jeśli zależy Ci na...

  • Gdynia- Chwaszczyno - dom wolnostojący
    1 / 15
    Gdynia- Chwaszczyno - dom wolnostojący

    Chwaszczyno

    • 1 300 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CHWASZCZYNO- GDYNIA - Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 136,21m2. Nieruchomość posadowiona na działka o pow. 930m2. Bardzo starannie wykonany z...

  • Pępowo - dom na kameralnym osiedlu
    1 / 16
    Pępowo - dom na kameralnym osiedlu

    Pępowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pępowo (gm. Żukowo) Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 136,86m2 do nieruchomości przynależy działka o pow. 563,43m2. Nieruchomość idealnie usytu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękny dom z ogrodem w centrum Żukowa
    1 / 15
    Piękny dom z ogrodem w centrum Żukowa

    Żukowo

    • 1 550 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Żukowo zaledwie kilkan...

  • Warzenko - domy w stanie deweloperskim
    1 / 16
    Warzenko - domy w stanie deweloperskim

    Warzenko

    • 815 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy dwóch domów w zabudowie bliźniaczej położonych w miejscowości Warzenko (gm. Przodkowo) Domy zlokalizowane są na nowym zadbanym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej...

  • Żukowo - dom wolnostojacy w centrum miasta
    1 / 16
    Żukowo - dom wolnostojacy w centrum miasta

    Żukowo

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żukowo, ul. Z. Ptach - Oferta domu z dużym i słonecznym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej. Budy...

  • Dom bliźniaczy z ogrodem  Czaple 10 min do Gdańska
    1 / 11
    Dom bliźniaczy z ogrodem Czaple 10 min do Gdańska

    Czaple

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom został zaprojektowany i wykonany z wykorzystaniem solidnych materiałów budowlanych oraz nowoczesnych instalacji zapewniających komfort codziennego użytkowania. Poniżej link do...

  • Dom wolnostojący z dużym potencjałem

    Gdańsk » ul. Pienińska

    • 1 999 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 10 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż atrakcyjny d...

  • Dom Pępowo ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 920 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy prawej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom Pępowo rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 889 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom Gdynia Cisowa, Sienna
    1 / 12
    Dom Gdynia Cisowa, Sienna

    Gdynia

    • 1 249 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 3 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta w przygotowaniu...... W ofercie dom 3 kondygnacje w zabudowie bliźniaczej o powierzchni  350 m2. Idealna Inwestycja pod wynajem pokoi. Na każdym piętrze łazienka, toaleta...

  • Rezerwacja     Do wynajęcia dom w cichej okolicy
    1 / 16
    Rezerwacja Do wynajęcia dom w cichej okolicy

    Gdynia

    • 4 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Rezerwacja. Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w otoczeniu domów jednorodzinnych cichej dzielnicy Gdyni - Chwarzno, . Dobrze skomunikowany z centrum...

  • Pepowo-  nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Pepowo- nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

    Pępowo

    • 920 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy nowoczesnego projektu domu w zabudowy bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo. Budynek po pow.135m2, pow. działki 920m2, na nowym zadbanym osiedlu domów jednorod...

  • Dom Gdańsk Kiełpino Górne rynek pierwotny ul. Sudomska

    Gdańsk » ul. Sudomska

    • 1 380 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodz...

  • Dom Gdańsk Kiełpino Górne rynek pierwotny ul. Sudomska

    Gdańsk » ul. Sudomska

    • 1 380 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak