• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osiek Jasielski
  • Sopot +20 km
  • Marianowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Gdańsk Karczemki ul. Irysowa

    Gdańsk » ul. Irysowa

    • 1 990 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 8 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM WOLNOSTOJĄCY, idealny dla rodziny.Nowoczesny, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej ok 250 m2, użytkowej 226 m2, bardzo dobrze usytuowany względem s...

  • Dom Rumia ul. Oliwska

    Rumia » ul. Oliwska

    • 1 200 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w Rumii, idealny zarówno dla jednej lub dwóch rodzin, jak również dla osób planujących połączenie funkcji mieszkalnej z prow...

  • Witomino - Dom z działką w świetnej lokalizacji
    1 / 4
    Witomino - Dom z działką w świetnej lokalizacji

    Gdynia

    • 1 549 999 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy (rodzina) na sprzedaż, dom w Gdyni Witomino. - dom ma powierzchnię ok. 200 m2, - działka ma powierzchnię 829 m2, - KW bez obciążeń kredytowych, - na działce znajduje s...

  • Dom Warzenko ul.

    Warzenko

    • 699 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    0% PROWIZJI !Oferta działki na sprzedaż praktycznie nad jeziorem Tuchomskim!Bezpośredni widok na jezioro Tuchomskie!LOKALIZACJA:Działka położona w Warzenku, w gminie Przodkowo. Dzi...

  • Dom Gdynia Wielki Kack ul. Kręta

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Kręta

    • 1 683 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 14 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    TYLKO U NAS!  Dom blisko zieleni i komunikacji miejskiej! OKOLICA: Nieruchomość położona jest w centrum Wielkiego Kacka, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni. Lok...

  • Dom Banino ul. Halna

    Banino » ul. Halna

    • 1 225 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 037 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Banino to prężnie rozwijająca się miejscowość, gwarantująca szybki dojazd do Trójmiasta i lotniska. W okolicy pełne zapl...

  • Dom Gdańsk Górki Zachodnie ul. Steczka

    Gdańsk » Krakowiec-Górki Zachodnie » ul. Steczka

    • 295 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom całoroczny na działkach ROD - Gdańsk, Górki Zachodnie  LOKALIZACJA: Górki Zachodnie to dzielnica słynąca z bliskości wody, natury i spokoju — a jednocześnie z doskonałym dojaz...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 950 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 8 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    BLIŹNIAK W ORŁOWIE W SĄSIEDZTWIE STULETNIEGO PARKU. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację i bliskość natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień. NIE...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w Bojanie Blisko Trójmiasta
    1 / 15
    Dom w Bojanie Blisko Trójmiasta

    Bojano

    • 895 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Aleja Brzozova znajduje się w Bojanie zaledwie 8,5 km od Trójmiasta wśród malowniczego Kaszubskiego krajobrazu, nieopodal jezior i lasów. W kolejnym etapie inwestycji pows...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul. Polna

    Lublewo Gdańskie » ul. Polna

    • 835 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży pozostały 2 lokale.  Jeden w cenie 835 000 drugi 885 000 Do sprzedania są trzy kameralne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w pięknym Lublewie...

  • Dom Gdańsk Górki Zachodnie ul.

    Gdańsk » Krakowiec-Górki Zachodnie

    • 400 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wodzie z widokiem na Ptasią Wyspę | 30 m² | Taras + dachowy balkon widokowy | W pełni wyposażony!Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości na wodzie - nowoczesnego, całor...

  • Dom Dobrzewino rynek pierwotny ul. Stolarska

    Dobrzewino » ul. Stolarska

    • 889 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzewinie - wysoki standard, świetna lokalizacja, działka 503 m2 !Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (lokal prawy), wybud...

  • Dom Rębiechowo ul. Akacjowa

    Rębiechowo » ul. Akacjowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ! ORGANIZACJA WESEL, GASTRONOMIA, POKOJE NOCLEGOWE (12 POKOI DLA 26 OSÓB)!NIERUCHOMOŚĆ:Dom o powierzchni całkowitej ok. 460 m², zlokalizow...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Platynowa

    Banino » ul. Platynowa

    • 1 060 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM BLIŹNIAK stan deweloperski z pompą ciepła. Położony w miejscowości Banino,  20 km od Gdańska.LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Banino  na terenie gminy Żukowo, w otoczeni...

  • Kameralne Osiedle ''Do Dworu' - Otomino

    Lniska

    • 699 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 322 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kameralne Osiedle ''Do Dworu' - Otomino Domy z pompą Ciepła - Oszczędzaj na rachunkach - Bezpośrednio od Dewelopera invest-hb.pl Zapraszamy na naszą stronę!!!!! Kameralne...

  • Dom wolnostojący z potencjałem- blisko plaży
    1 / 10
    Dom wolnostojący z potencjałem- blisko plaży

    Gdańsk

    • 1 679 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym – blisko plaży Lokalizacja: Gdańsk Stogi,...

  • Dom Chwaszczyno ul. Adama Mickiewicza

    Chwaszczyno » ul. Mickiewicza

    • 2 230 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 12 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z pompą ciepłą oraz fotowoltaiką (9,4kW)LOKALIZACJA:Dom zlokalizowany jest w Chwaszczynie, na granicy Gdyni i Gdańska. Cicha i spokojna okol...

  • Dom Gdańsk Wzgórze Mickiewicza ul. Rejenta

    Gdańsk » Wzgórze Mickiewicza » ul. Rejenta

    • 1 785 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    SOLIDNIE ZBUDOWANY, PRZESTRONNY, WYGODNY 6-CIO POKOJOWY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM W CICHEJ, SKOMUNIKOWANEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY!NIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Owczarnia

    Gdańsk » Osowa » ul. Owczarnia

    • 85 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest udział w rodzinnych ogródkach działkowych, zarządzanych przez ROD "Owczarnia"DOM: w trakcie budowy o powierzchni ok. 30 m2. Postawiony na wylewce betonow...

  • Dom Gdańsk Osowa rynek pierwotny ul. Letniskowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Letniskowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kameralna inwestycja składająca się z budynku w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 922m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji - zaledwie 50 m...