• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osiek Jasielski
  • Sopot +20 km
  • Marianowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 7 999 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 15 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO U NAS!GOTOWY BIZNES DLA INWESTORA w super miejscu - kilka minut pieszo od plaży w Jelitkowie!OKOLICA: Świetna lokalizacja domu gwarantuje idealne połączenie komunikacyjne z c...

  • Dom Otomin ul. Azaliowa

    Otomin » ul. Azaliowa

    • 749 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w OtominieLOKALIZACJA:Dom położony jest w Otominie, w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części miejscowości. To idealne miejsce dla osób ceniących blis...

  • Dom Rumia ul. Hutnicza

    Rumia » ul. Hutnicza

    • 2 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, elegancki dom w Rumi- idealny dla osób poszukujących nieruchomości łączącej domowy azyl, z oddzielną przestrzenią do prowadzenia przedsiębiorstwa.Zaprojekt...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Jesionowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Jesionowa

    • 4 490 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 10 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

      NA SPRZEDAŻ DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ 4 MIESZKANIA Z ODRĘBNYMI KSIĘGAMI WIECZYSTYMI! DODATKOWO POKOJE NA PODDASZU, NA KONDYGNACJI PIWNICZNEJ ORAZ W BUDY...

  • Dom Gdynia Redłowo, Szarych Szeregów
    1 / 7
    Dom Gdynia Redłowo, Szarych Szeregów

    Gdynia

    • 1 250 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po pow. uzytkowej 70 m3 z 1920 roku. Działka o powierzchni: 419 m2 na sprzedaż z budynkiem! Lokalizacja: Szarych Szeregów 4, Gdynia Redłowo. Ogrzewanie - własne, jednak jest...

  • Dom Gdańsk Ujeścisko ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 1 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKomfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejs...

  • Dom Gdańsk Ujeścisko ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 1 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Gdańsk Ujeścisko ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 1 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Ujeścisko ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 1 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Gdańsk Ujeścisko ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 1 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Banino ul. Franciszka Tredera

    Banino » ul. Tredera

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m,...

  • Dom Mosty ul. Mahoniowa

    Mosty » ul. Mahoniowa

    • 1 222 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy świetny dom, w bardzo atrakcyjnej cenie w Mostach obok Gdyni!DOM:Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m². Powierzchnia użytkowa domu wynosi 169,40 m² ( w tym gar...

  • Dom Gdańsk Ujeścisko ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 1 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 13 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Gdańsk Sobieszewo ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu obiekt idealny pod działalność turystyczną znajdujący się w Gdańsku, a dokładniej na słynącej z walorów przyrodniczych Wyspie Sobieszewskiej. Łączna powierzch...

  • Dom Gdańsk Kiełpino Górne ul. Wdzydzka

    Gdańsk » ul. Wdzydzka

    • 1 699 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 080 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Gdańska-Kiełpinie Górnym, położony w otoczeniu zieleni, z przestronnym ogrodem, dwoma garażami i pełnym wyposażeniem, łączy komfort życia rodz...

  • Dom Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 1 953 200 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 15 502 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w spokojnej części Gdańska - przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie. To idealna propozycja dla osób, k...

  • Dom Gdańsk Karczemki ul. Św. Brata Alberta

    Gdańsk » ul. Brata Alberta

    • 1 550 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 11 743 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Działka położona na granicy dzielnic Karczemki i Kokoszki. Wokół pełna infrastruktura: Nowoczesna szkoła z basenem zaledwie 5 minut na piechotę. Centra handlowe takie j...

  • Dom Bojano gm. Szemud, Złota
    1 / 4
    Dom Bojano gm. Szemud, Złota

    Bojano

    • 899 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom blisko Trójmiasta - komfort, natura i wygoda w jednym Marzysz o przestrzeni dla siebie i bliskich, ale nie chcesz rezygnować z wygód miejskiego życia? W Bojanie powstaje...

  • Dom Gdynia Redłowo ul. Mariana Mokwy

    Gdynia » Redłowo » ul. Mokwy

    • 3 900 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cena podlega negocjacji!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja...

  • Dom Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 2 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o komfortowym domu w spokojnej, zielonej okolicy z możliwością prowadzenia własnego biznesu w...