• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Marianowo
  • Boguchwała +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Gdańsk Lipce ul. Niegowo

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Niegowo

    • 799 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym - Gdańsk Lipce, ul. NiegowoLOKALIZACJA: Gdańsk Lipce to dzielnica zapewniająca ciszę, zieleń i kameralną zabudowę, a jed...

  • Dom Otomin ul.

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJADom znajduje się w prestiżowej lokalizacji jaką jest Otomin, cisza i spokój z dala od miejskiego zgiełku a zarazem idealny dojazd do centrum Gdańska jak i Obwodnicy Trój...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Wzgórze Bernadowo

    Gdynia » Mały Kack » ul. Wzgórze Bernadowo

    • 20 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy i unikatowy dom w skrajnym szeregu. Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnego designu z niepowtarzalnym stylem, który zachwyca j...

  • Dom Gdańsk Lipce rynek pierwotny ul. Smoleńska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Smoleńska

    • 880 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM: Bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (PRAWA STRONA)Projekt domu DOM W MODRAKACH (R2). Stan DEWELOPERSKISkładający się z:PARTER1. Wiatrołap 4,112. Toaleta 4,073. Schowek 0,84 (3,...

  • Dom w Otominie Gdansk
    1 / 15
    Dom w Otominie Gdansk

    Otomin

    • 3 950 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 15 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny Dom w Otominie . Dom oferuje niepowtarzalne doświadczenia i atmosferę, a także umożliwia spędzanie czasu w sposób komfortowy i luksusowy. Za oknami las Otomiński. Wzgórza m...

  • Dom Koleczkowo ul. Polna

    Koleczkowo » ul. Polna

    • 1 170 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY  o powierzchni całkowitej ok. 160m/2 (powierzchnia użytkowa 110,09 m/2).Dom gotowy do zamieszkania, wybudowany w 2011 roku  - ściany z porotermu, dach...

  • Wyjatkowa nieruchomość-dom/relaks/bines-nad morzem
    1 / 16
    Wyjatkowa nieruchomość-dom/relaks/bines-nad morzem

    Mosty

    • 1 890 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz atrakcyjnego domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu morza, przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Przedstaw...

  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 1 890 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 8 958 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Parterowy dom premium na działce 1070m2 z możliwości zaadoptowania poddasza + 187m2  - Nowy Tuchom, 20 minut od GdańskaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny poł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdynia Orłowo ul. Rybnicka

    Gdynia » Orłowo » ul. Rybnicka

    • 2 240 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 5-pokojowy dom wolnostojący położony w Gdyni (dzielnica Orłowo). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta o wielkości 435 m2. Powierzchnia całkowita budynku t...

  • Dom Gdynia Redłowo, Powstania Śląskiego
    1 / 15
    Dom Gdynia Redłowo, Powstania Śląskiego

    Gdynia

    • 3 900 000 zł cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 10 456 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Redłowo z widokiem na morze!  Na nieruchomość składają się: PARTER z wyjściem na ogród:  O powierzchni 94,41 m2: - 4 pokoi, - kuchni, - łazie...

  • Dom Gdynia Redłowo,
    1 / 15
    Dom Gdynia Redłowo,

    Gdynia

    • 5 490 000 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 10 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - 2 połączone szeregowce w Gdyni Redłowo | 681 m² | 10 minut do morza | Idealna inwestycja! Na sprzedaż dwa sąsiadujące ze sobą szeregowce w zabudowie szeregowej, poło...

  • Dom Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 3 300 000 zł cena
    • 399 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż unikalny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Gdańska - w starej części Wrzeszcza, przy ul. Batorego, tuż przy granicy T...

  • Dom Kosakowo ul. Wrzosowa

    Kosakowo » ul. Wrzosowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 5 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOCZESNY UNIKALNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KOSAKOWIE - KOMFORT, DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 311 m², położony na działce 750 m² w dynamicznie rozwijaj...

  • Dom Gdańsk Brzeźno ul. Konrada Korzeniowskiego

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Korzeniowskiego

    • 3 149 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 12 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWY DOM NAD MORZEM! - Gdańsk Brzeźno!Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej pożądanej oraz lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie. Zaledwie 400 metrów od plaży i pasa na...

  • Okazja dom bliźniak
    1 / 13
    Okazja dom bliźniak

    Straszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak -Straszyn resztę wiadomości domu powiem przez tel.[tel] jarek

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Wacława Balcerskiego

    Gdańsk » Osowa » ul. Balcerskiego

    • 1 150 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OKOLICA:Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Gdańsku Osowie. Dom zlokalizowany jest w idealnej okolicy pod względem infrastruktury,...

  • Dom Gdynia Redłowo ul. Powstania Wielkopolskiego

    Gdynia » Redłowo » ul. Powstania Wielkopolskiego

    • 1 690 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 9 549 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM DLA DWÓCH RODZIN LUB POD INWESTYCJĘ W IDEALNEJ LOKALIZACJILOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Gdyni- w Redłowie. To świetna lokalizacja dla osób ceni...

  • Dom Gdańsk Morena ul. Aleksandra Volty

    Gdańsk » ul. Volty

    • 1 950 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i poddasze), funkcjonalny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) usytuowany w G...

  • Dom Przyjaźń ul. Przytulna

    Przyjaźń » ul. Przytulna

    • 750 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 4 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAKUP Z LOKATOREMLOKALIZACJA:Dom usytuowany jest przy spokojnej, mało ruchliwej ulicy w Przyjaźni - miejscowości nieopodal Gdańska i Żukowa. Otaczająca przestrzeń to inne domy jedn...

  • Dom Gdynia Obłuże ul. Jantarowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Jantarowa

    • 10 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM NA WYNAJEM DLA PRACOWNIKÓW - OKOŁO 20 MIEJSC NOCLEGOWYCHLOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni- Obłuże. W pobliżu liczne tereny zielone...