• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rumia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pierwoszyno

(8)
  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 290 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej i funkcjonalnym zapleczem gospodarczym, położony w spokojnym, nadmorskim otoczeniu. To propozycja dla osób, które szukają prz...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 350 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Działka Pierwoszyno ul.

    Pierwoszyno

    • 600 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 725 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 264 położona w atrakcyjnej części Pierwoszyna, zaledwie 1 km od morza. To idealne miejsce na budowę domu,...

  • 1 / 4
    Działka Pierwoszyno rynek pierwotny ul. Jabłoniowa

    Pierwoszyno » ul. Jabłoniowa

    • 970 000 zł cena
    • 1 910 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1910 m², położona w miejscowości Pierwoszyno. Nieruchomość oferowana w cenie 970 000 zł brutto.Działka ma kształt trapezu, co...

  • Działka Pierwoszyno ul. Ogrodników

    Pierwoszyno » ul. Ogrodników

    • 742 000 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 730 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o wybudowaniu domu nad morzem? Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w Pierwoszynie, około kilometra w linii prostej o morskiego brzegu!LOKAL...

  • Działka Pierwoszyno ul. Ogrodników

    Pierwoszyno » ul. Ogrodników

    • 743 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pierwoszyno ul. Ogrodników

    Pierwoszyno » ul. Ogrodników

    • 9 092 700 zł cena
    • 10 103 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjny grunt pod budownictwo wielomieszkaniowe 800 metrów od plaży! Nawet 4687 PUM!Wyjątkowa oferta, grunt o powierzchni 1,01 hektara położony przy ul. Ogrodników w nadmorskiej...

  • Działka Pierwoszyno ul. Ogrodników

    Pierwoszyno » ul. Ogrodników

    • 10 435 040 zł cena
    • 10 648 m2 powierzchnia
    • 980 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Teren usługowo-mieszkaniowy 800 metrów od plaży w Pierwoszynie (gm. Kosakowo) pod Gdynią! Super lokalizacja pod ekskluzywny projekt.Łączna powierzchnia prezentowanego terenu to 1,0...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Dębogórze ul.

    Dębogórze

    • 1 099 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w genialnej lokalizacji ! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej!Tylko 15 min do plaży w Mechelinkach!LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana na pograniczu Rumi oraz mi...

  • Działka Dębogórze ul. Pomorska

    Dębogórze » ul. Pomorska

    • 2 999 000 zł cena
    • 10 044 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż 2 działki położone obok siebie na pograniczu Kosakowa i Dębogórza (Obręb Dębogórze). Przyszły wjazd na nie prowadzi od drogi asfaltowej - ulicy Pomorskiej....

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Dębogórze

    • 640 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA W MIO CASA! Zapraszam na prezentację nowoczesnej nieruchomości w zabudowie szeregowej w Dębogórzu, gm. Kosakowo.  To kameralne, podmiejskie osiedle domów jednorodzinnyc...

  • Spokojna okolica | Ogród | Blisko do morza
    1 / 16
    Spokojna okolica | Ogród | Blisko do morza

    Dębogórze

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 10
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Kosakowo

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 11
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Dębogórze

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Owsiana
    1 / 4
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Owsiana

    Dębogórze

    • 790 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 790 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupujący nie płaci prowizji. Oferta tyko u nas na zasadzie wyłączności. Działka budowlana o powierzchni 1000 m pod zabudowę jednorodzinną w Dębogórzu przy ul. Owsianej w Gminie K...

  • Działka Dębogórze ul. Lisia

    Dębogórze » ul. Lisia

    • 710 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka PRODUKCYJNO-USŁUGOWA, o powierzchni 1971m2 w Dębogórzu (gmina Kosakowo), objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania. Dojazd do działki drogą publiczną.Działka jest przeznacz...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska
    1 / 8
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo, Jana Chryzostoma Paska

    Dębogórze

    • 12 000 000 zł cena
    • 28 284 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Grunty inwestycyjne, możliwość kupna sąsiedniej działki o powierzchni 19 566 m, wówczas będzie razem 47 850 m wszystkich działek....

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem- 10 min do morza

    Kosakowo

    • 749 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Działka Dębogórze ul. Owocowa

    Dębogórze » ul. Owocowa

    • 630 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, o powierzchni 1176 m² w Dębogórzu (gmina Kosakowo), objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania - teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą.Istni...

    1 / 2

    Dębogórze

    • 9 500 000 zł cena
    • 19 566 m2 powierzchnia
    • 486 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni 19566 m.Oferta tylko u nas wyłączność. Możliwość kupna sąsiedniej działki o pow. 28 284 m...

  • Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 13 714 520 zł cena
    • 43 336 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ / PRODUKCYJNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcy...

  • Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,
    1 / 9
    Działka budowlana Dębogórze gm. Kosakowo,

    Dębogórze

    • 450 000 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta w przygotowaniu.... Piękna działka z widokiem na las!!! Działka 1356 m2 Nr Działki 17/22 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębogórze. Lokalizacja gwarantuje do...

  • 1 / 4
    Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 10 752 800 zł cena
    • 26 882 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ / PRODUKCYJNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 26 882  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcy...

  • Działka Dębogórze ul. Rumska

    Dębogórze » ul. Rumska

    • 13 714 520 zł cena
    • 43 336 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ - DZIAŁKA INWESTYCYJNA Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336  m², idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego, biurowca lub siedziby firm...

  • Dom Kosakowo ul. Tymiankowa

    Kosakowo » ul. Tymiankowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą.LOKALIZACJA:Kosakowo to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w p...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w kameralnym kompleksie wybudowanym przez dewelopera Seven Invest w 2019 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 131,22 m², w tym powierz...

  • Działka Dębogórze ul. Wiosenna

    Dębogórze » ul. Wiosenna

    • 500 000 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdyni.Atrakcyjna działaka BUDOWLANA o powierzchni 8...

  • 1 / 3
    Działka Dębogórze ul. Rzeczna

    Dębogórze » ul. Rzeczna

    • 799 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NOWA OFERTA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka usługowa nr 334/2 położona w województwie pomorskim, powiat pucki, obręb Dębogórze.1. LokalizacjaDziałka znajduje się w Dębogórzu-Wyb...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Słonecznikowa

    Kosakowo » ul. Słonecznikowa

    • 940 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Wyjątkowy, przestronny dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni po podłodze 67 m2 z 2021 r. w kameralnej zabudowie w miejs...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 499 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowanego w malowniczym Kosakowie - idealny...

  • Dom Kosakowo ul. Sezamkowa

    Kosakowo » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 441 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE CHARAKTERYSTYKA:Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 36,35 m2 usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku , w którego skład wchodzi:- sal...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralne osiedle - bezczynszowe- własny ogródek- bez skosów w sypialniach- wysoki standard budynkuLOKALIZACJA:Kameralne osiedle Osada Kosakowo składa się z ...

  • Dom Dębogórze ul. Roślinna

    Dębogórze » ul. Roślinna

    • 539 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!(ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ)Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Dębogórze tuż obok Kosakowa, położony na dział...

  • Dom Dębogórze ul.

    Dębogórze

    • 2 599 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w otoczeniu lasów w miejscowości Dębogórze, położonej ok 10 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od...

  • Mieszkanie Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie ul. Dębogórska

    Dębogórze » ul. Dębogórska

    • 620 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej blisk...

  • Mieszkanie Dębogórze ul. Sezamkowa

    Dębogórze » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Eastate
    Biuro nieruchomości