działka na sprzedaż
8 lis 2024

Działka Pierwoszyno ul. Ogrodników

Pierwoszyno ul. Ogrodników
woj. Pomorskie pow. pucki gm. pucki
Dodane 1 rok temu, Piątek, 8 listopad 2024 14:30
742 000 zł 1 017 m2
742 000 zł 1 017 m2 730 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 017 m2
Cena za metr 730 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36883661

Opis

Marzysz o wybudowaniu domu nad morzem? 
Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w Pierwoszynie, około kilometra w linii prostej o morskiego brzegu!

LOKALIZACJA:
Pierwoszyno to miejscowość położona na północ od Gdyni, znajdująca się w pierwszej linii od morza i pięknych nadmorskich lasów z mnóstwem ścieżek spacerowych i rowerowych - w tym słynnej trasy wokół Bałtyku!
Blisko stąd do przepięknych klifów i plaż. Wyjątkowa lokalizacja, kilka kroków od Trójmiasta.

DZIAŁKA:
Prezentowana działka, będąca obecnie w trakcie podziału, będzie posiadała 1017m.kw. 
Posiada ustawny kształt wygodny do zaplanowania zabudowy i rozplanowania ogrodu.
Działka ma uregulowany dostęp do drogi publicznej oraz wygodny dojazd poprzez utwardzoną płytami ulicę Ogrodników (droga gminna) oraz drogę wewnętrzną (nabywaną w udziale).

MPZP:
Ważnym aspektem jest obowiązywanie na tym terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.
Dzięki temu działka ma uregulowany status działki budowlanej. 

Oto kilka wybranych parametrów:
*tereny zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej
wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: maksymalnie 30 %,
*maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,7, w tym dla kondygnacji nadziemnych 0,5;
*wysokość zabudowy: do 9,0 m, do dwóch kondygnacji nadziemnych;
*dopuszcza się kondygnacje podziemne,

Wszystkie zapisy w treści Uchwały - chętnie prześlę do zapoznania się po kontakcie.