działka na sprzedaż
26 lip 2022

Działka Gdańsk Olszynka ul. Łanowa

woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 3 lata temu, Wtorek, 26 lipiec 2022 17:30
2 155 200 zł 10 776 m2
2 155 200 zł 10 776 m2 200 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 10 776 m2
Cena za metr 200 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K21671828

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka.

Działka płaska o powierzchni 1,0766 HA

Nr działki 991/1 i 99/2 o kształcie wydłużonego prostokąta, obręb 127 (OLSZYNKA)

Działka nie jest objęta miejscowym planem, ani nie zostały dla niej wydane warunki zabudowy.

Mniej więcej przez środek działki przebiega trzykablowa linia energetyczna (brak słupów na działce).

MEDIA: niedaleko w drodze energia elektryczna

Działka położona przy ulicy bocznej od ulicy Łanowej, malowniczo zlokalizowana niedaleko Motławy. Dojazd drogą gruntową.

Zapraszam na prezentacje.

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN548696
  • Data aktualizacji: 2024-06-17
  • ID ogłoszenia: K21671828
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Gdańsk, cena: od 1 831 920 do 2 478 480 zł, powierzchnia: od 9160 do 12393 m2
PA
PARTNERZY Agencja Biuro nieruchomości · 1 872 ogłoszeń

PARTNERZY Agencja Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika