• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk Osowa

(36)
  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Izydy

    Gdańsk » Osowa » ul. Izydy

    • 535 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,37m2 na kameralnym osiedlu Botanika w Gdańsku Osowej.    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:  -w pobliżu inf...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Hery

    Gdańsk » Osowa » ul. Hery

    • 840 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 30m taras od południa- alarm i drzwi antywłamaniowe- wysoki standard wykończeń- kuchnia po remoncie- ustawne pomieszczenia,- brak barier architektonicznych dla...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Zatokowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Zatokowa

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY: - układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje i oddzielna kuchnia- strych bezpośrednio nad mieszkaniem - dodatkowa przestrzeń do zagospodar...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kaszubska Droga

    Gdańsk » Osowa » ul. Kaszubska Droga

    • 1 099 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- fenomenalny widok na jezioro Osowskie- kameralne, ogrodzone osiedle (tylko 60 lokali) - szybkie wydanie - kupujesz i się wprowad...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270 m² (190 m²...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Międzygwiezdna

    Gdańsk » Osowa » ul. Międzygwiezdna

    • 889 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 74,86 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdańska- Osowej. Idealne d...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Prof. Michała Siedleckiego

    Gdańsk » Osowa » ul. Siedleckiego

    • 1 295 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni użytkowej 108,8 m2 ( całkowitej z poddaszem 143m2 ) położony w jednej z najbardziej po...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Hery

    Gdańsk » Osowa » ul. Hery

    • 1 220 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedluNa sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m², zaprojektowane z myślą o komforci...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Lokal mieszkalny o powierzchni 38,82 m2 znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą:-salon z aneksem kuchennym,-sypialnia,-łazienka,-prze...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Komety

    Gdańsk » Osowa » ul. Komety

    • 3 850 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji . Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 1 649 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 10 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% PROWIZJI!Przestronny apartament 157,5 m² z garażem i tarasem | Gdańsk Osowa MIESZKANIE:Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 157,5 m², położony w kameralnym budynku...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Jednorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Jednorożca

    • 8 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 240 m² z biurem i zapleczem - Gdańsk Osowa. Położony w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd oraz sprawną logistykę.Na wynajem funkcjonalny magazyn...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Konstelacji

    Gdańsk » Osowa » ul. Konstelacji

    • 1 649 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 8 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIERUCHOMOSĆ: Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m².Poziom 0 (114,13 m²) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne:- wiatrołap...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Nowy Świat

    Gdańsk » Osowa » ul. Nowy Świat

    • 1 852 500 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż 1425m2lub łącznienr 479 - 1425m2nr 480 - 1220m2=2645m2 Pierwsza linia zabudowy ulicy Nowy świat Przy działce media takie jak: PRĄD, WODA,GAZ, CIEPŁO Z MIASTA, K...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 2 950 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Kielnieńskiej w dzielnicy Osowa w Gdańsku. LOKALIZACJA:W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola o...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Marsa

    Gdańsk » Osowa » ul. Marsa

    • 539 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W OSOWIE !MIESZKANIE: Oferujemy na sprzedaż kameralne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,95 m2. Doskonała oferta dla osób...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 680 000 zł cena
    • 554 m2 powierzchnia
    • 1 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy d...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m², zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrzen...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 2 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 29 m², położony na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Lokal znajduje się w ciągu handlowym, w obiekcie o ugruntowanej pozycji i stały...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,82 m², usytuowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Duży, ustawny metraż daje szerokie możliwości aranżacyjne. L...