• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk Osowa

(36)
  • Dom Gdańsk Osowa ul. Wacława Balcerskiego

    Gdańsk » Osowa » ul. Balcerskiego

    • 1 150 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 915 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OKOLICA:Na sprzedaż oferujemy przestronny dom w kameralnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Gdańsku Osowie. Dom zlokalizowany jest w idealnej okolicy pod względem infrastruktury,...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Merkurego

    Gdańsk » Osowa » ul. Merkurego

    • 900 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWO USŁUGOWA Z MPZP LOKALIZACJADziałka o numerze 251, położona w dzielnicy Gdańsk Osowa przy ul. Merkurego 6. Około 1 km do stacji PKM GDAŃSK OSOWA.DZIAŁKADziałka...

  • 1 / 4
    Działka Gdańsk Osowa ul. Barniewicka

    Gdańsk » Osowa » ul. Barniewicka

    • 2 970 000 zł cena
    • 3 555 m2 powierzchnia
    • 836 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podana cena jest ceną netto LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany w Osowie przy ul. Barniewickiej, tuż nieopodal Kolei Metropolitalnej i przystanku autobusowego oraz obwodnicy Trójmia...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Junony

    Gdańsk » Osowa » ul. Junony

    • 550 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ◾ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS◾ 2 POKOJE Z OGRÓDKIEM, PRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWE I KOMÓRKA LOKATORSKA !◾ NISKIE KOSZTY UTRZYMANIALOKALIZACJA:Osowa to bardzo popularna, wyposażona w...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Owczarnia

    Gdańsk » Osowa » ul. Owczarnia

    • 85 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest udział w rodzinnych ogródkach działkowych, zarządzanych przez ROD "Owczarnia"DOM: w trakcie budowy o powierzchni ok. 30 m2. Postawiony na wylewce betonow...

  • Dom Gdańsk Osowa rynek pierwotny ul. Letniskowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Letniskowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kameralna inwestycja składająca się z budynku w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 922m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji - zaledwie 50 m...

  • Działka Gdańsk Osowa ul. Myśliborska

    Gdańsk » Osowa » ul. Myśliborska

    • 6 291 000 zł cena
    • 7 542 m2 powierzchnia
    • 835 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GDAŃSK OSOWA na ul Myśliborska  INWESTYCYJNA  działka budowlana Działka budowlana o pow.  7542  m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy Gdańsk - Osowa. Działka jest położona przy jednej...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Koziorożca

    Gdańsk » Osowa » ul. Koziorożca

    • 896 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złoty...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Gdańsk Osowa ul. Wodnika

    Gdańsk » Osowa » ul. Wodnika

    • 2 229 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    GDAŃSK  OSOWA na   ul  WODNIKA  działka  budowlana Działka budowlana o pow. 1527 m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy  Gdańsk - Osowa.  Działka jest położona przy głównej ulicy,  id...

  • 1 / 3
    Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 8 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Na wynajem powierzchnia 1000 m2 - plac do składowania. Możliwość postawienia namiotu. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trój...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 10 350 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Na wynajem powierzchnia biurowa lub na inne cele o powierzchni od 100 do 230 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trójmiast...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 7 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Lokal zlokalizowany na dwóch kondygnacjach:1. Poziom pierwszy - duże pomieszczenie z niezależną kuchnią, toaletą oraz szerokimi, dwuskrzydłowymi drzwiami z dostępem do...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Sopocka

    Gdańsk » Osowa » ul. Sopocka

    • 1 890 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 3 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż lokal mieszkalno- usługowy o charakterze warsztatu (obecnie użytkowane jako zakład montażu instalacji gazowych) z pełnym zapleczem socjalnym. Warsztat zadaszony, pomies...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Sopocka

    Gdańsk » Osowa » ul. Sopocka

    • 1 890 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 3 996 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Osowa ul. Barniewicka

    Gdańsk » Osowa » ul. Barniewicka

    • 2 970 000 zł cena
    • 726 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Gdańsk Osowa ul. Herkulesa

    Gdańsk » Osowa » ul. Herkulesa

    • 1 590 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Jednopokojowe mieszkanie Gdańsk Jelitkowo Wejhera 9 wynajmę

    Gdańsk

    • 1 700 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie blisko morza /600 m - 1 przystanek tramwajem/ w budynku ul. Wejhera 9. Bardzo dobrze skomunikowane (tramwaje i autobusy). W pobliżu dużo sklepów i punktów usługowych....

  • Mieszkanie 4 pokoje z aneksem wynajmę Zakoniczyn Pięć Wzgórz

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe (69,5m2) mieszkanie położone na nowym, spokojnym i prężnie rozwijającym się Osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Zakoniczynie ul. Porębskiego. Osiedle oto...

  • Gotowiec inwestycyjny 2x2 pokoje w Sercu Gdańska!

    Gdańsk

    • 879 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest Gotowiec Inwestycyjny w samym sercu Gdańska - Śródmieście, ul. Żabi Kruk - zaledwie 500m od słynnego Neptuna i ul. Długiej! OPIS NIERUCHOMOŚCI: Miesz...

  • Piękna kawalerka po remoncie - Gdańsk Żabianka

    Gdańsk

    • 419 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 19 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż. Kawalerka po remoncie znajdująca się na parterze w dzielnicy Żabianka w Gdańsku to urocze i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 22 metrów kwadratowych. Wej...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Mariacka

    Gdańsk » ul. Mariacka

    • 1 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w kamienicy, w sercu Gdańska przy ul. Mariackiej. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne.Kamienica w ba...

  • Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę

    Gdańsk

    • 560 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem i widokiem na rzekę – Gdańsk, ul. Mostek 4 – inwestycja Portovo Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 27 m², położone na 1. piętr...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 473 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Gdańsk Łostowice - osiedle Quercus LOKALIZACJA:Miejsce, w którym komfort życia łączy się z wygodą codziennych obowiązków. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wsz...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm, ul. Władysława Cieszyńskiego
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Chełm, ul. Władysława Cieszyńskiego

    Gdańsk

    • 799 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie zakończonym w kwietniu 2017 roku i od tego momentu zasiedlone w systemie wynajmu na pokoje zarządzanym przez naszą firmę. Mieszkanie idealnie się...

  • Mieszkanie Gdańsk Borkowo ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 660 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie  - Idealne dla rodziny lub pod inwestycję | Osiedle  ZENKupujący zwolniony z podatku PCC 2%! To realna oszczędność już na starcie inwestycji.Nieruchomość zostanie w...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 615 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wolne Miasto - Gdańsk UjeściskoMIESZKANIE: komfortowe, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie funkcjonalnym....

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 607 848 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 996 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielony...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Szeroka

    Gdańsk » ul. Szeroka

    • 949 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BUDYNEK: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest dob...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera
    1 / 6
    Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk

    • 1 144 096 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. At...

  • Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!
    1 / 15
    Klimatyczne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem!

    Gdańsk

    • 650 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania z ogródkiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska? Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum miasta oraz szybkim dojeździ...

  • Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 16
    Komfortowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Freedom Nieruchomości Oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m². Mieszkanie p...

  • 2 pokoje na starym mieście gdansk
    1 / 10
    2 pokoje na starym mieście gdansk

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dobrze skomunikowane, wyposażone, plus opłaty do wspólnoty i za media Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Mieszkanie przygotowane do wynajmu!
    1 / 10
    Mieszkanie przygotowane do wynajmu!

    Gdańsk

    • 894 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 63 m² – Gdańsk, Zaspa Oferujemy mies...

  • Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia
    1 / 6
    Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje w apartametowcu do wynajęcia Mam do wynajęcia mieszkanie z balkonem na Przymorzu. Gdańsk ul. Rzeczypospolitej Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuc...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 580 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MieszkanieTrzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m², z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.Układ pomieszczeń:...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 849 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentacje!MIESZKANIE: Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z:-salonu  -kuchni- 2 sypialni- łazienki- pomieszczenia gospodarczego - k...

  • 2 pokoje po remoncie, balkon, piwnica
    1 / 5
    2 pokoje po remoncie, balkon, piwnica

    Gdańsk

    • 598 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części Gdańska Na sprzedaż funkcjonalne i starannie...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Glazurowa

    Gdańsk » ul. Glazurowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atuty nieruchomości: - bliskość terenów zielonych,- wysoki standard wykończenia budynku,- atrakcyjny rozkład,- ustawne pokoje,- do własnej aranżacji,- dobrze skomunikowane,- nowocz...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Alfonsa Flisykowskiego

    Gdańsk » ul. Flisykowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m² Budynek z 2020 roku z windą 4. piętro w 4-piętrowym bloku Gotow...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z unikalnym widokiem z okien o pow. 63,55 m2, zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej!ATUTY NIERUC...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Wieżycka

    Gdańsk » ul. Wieżycka

    • 1 099 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEAtuty nieruchomości:- jasne, przestronne, dwustronna ekspozycja- cicha, spokojna i zielona okolica- duże i ustawne pomieszczenia- nowoczesny i minima...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 780 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 68,40m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4- piętrowym, wybudowanym przez renomowanego dew...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

    Gdańsk » ul. Leszczynowa

    • 629 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Jasień !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetnie skomunikowana - blisko tramwaj, autobus- łatwy dojazd...

  • Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie
    Skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie

    Gdańsk

    • 580 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Doskonale skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy ok. 100 m., tramwajowy 130 m., przystanek PKM Gda...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Wrzeszcz, Partyzantów
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Wrzeszcz, Partyzantów

    Gdańsk

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku W...

  • Wynajmę mieszkanie Gdańsk Stogi
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Gdańsk Stogi

    Gdańsk

    • 1 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 36,90 m..,blok 4 piętrowy, piętro 3, umeblowane, dwa pokoje, jeden przechodni z kuchnią, łazienka- wejście z korytarza. Czynsz administracyjny 978,21zł + opłaty za zużyt...