• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Wyjątkowa nieruchomość z działającą agroturystyką
    1 / 16
    Wyjątkowa nieruchomość z działającą agroturystyką

    Tuchom

    • 3 690 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 10 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położona w malowniczej miejscowości Tuchom w gminie Żukowo (powiat kartuski). To idealne miej...

  • Rumia, wynajem, nocleg, blisko atrakcji nadmorskich, Aquapark
    1 / 13
    Rumia, wynajem, nocleg, blisko atrakcji nadmorskich, Aquapark

    Rumia

    • 28 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Duży dom wolnostojący, słoneczny i ciepły z kominkiem, mieszczący się w Rumi. Wynajem da rodzin, studentów czy grup zorganizowanych. Możliwość wynajęcia parteru lub poddasza/rodzin...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Bukowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Bukowa

    • 2 399 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 14 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni.Przedstawiamy dom z historią, usytu...

  • Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu w Bojanie.
    1 / 11
    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu w Bojanie.

    Bojano

    • 895 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nasze osiedle zachwyca swoim nowoczesnym designem. Już z daleka w oczy rzucają się charakterystyczne bryły budynków. Ponadczasowa kolorystyka nadaje wyjątkowy charakter. Atrakc...

  • Dom Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 3 195 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący na Jasieniu, doskonały zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej.Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, l...

  • Dom Lublewo Gdańskie rynek pierwotny ul.

    Lublewo Gdańskie

    • 975 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gd...

  • Dom Tuchom ul. Zaciszna

    Tuchom » ul. Zaciszna

    • 2 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 16 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesna nieruchomość położona nad jeziorem, w otoczeniu lasu i zieleni, idealna dla miłośników spokoju i natury. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Gol...

  • Dom Gdańsk Chełm,
    1 / 14
    Dom Gdańsk Chełm,

    Gdańsk

    • 1 290 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które kupuje się "na teraz". I są takie, które kupuje się z myślą o przyszłości, o wartości, możliwości rozbudowy i dodatkowym dochodzie. Ten dom należy do tej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Siedlce, Drwęcka
    1 / 12
    Dom Gdańsk Siedlce, Drwęcka

    Gdańsk

    • 1 290 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    *Uwaga - Prezentowane materiały to wizualizacje wykonane na podstawie rzeczywistych zdjęć nieruchomości i mają charakter poglądowy, ukazując przykładowy sposób wykończenia oraz zag...

  • Dom Gdańsk Chełm ul.

    Gdańsk » Chełm

    • 3 750 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZUKASZ DOMU W GDAŃSKU BLISKO CENTRUMTO DOSKONAŁA OFERTA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINYJEDYNY TAKI DOM NA CHEŁMIE Z WYJĄTKOWYM OGRODEML O K A L...

  • Dom Straszyn rynek pierwotny ul.

    Straszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom przy lesie o pow. 142 m² + 50 m² poddasza, garaż, bez PCCNowoczesny, funkcjonalny dom dla rodziny w spokojnej części Straszyna, tuż pod Gdańskiem. Nieruchomość znajd...

  • Dom Straszyn ul. Na Wzgórzu

    Straszyn » ul. Na Wzgórzu

    • 1 280 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    LOKALIZACJA:Straszyn. Miejscowość prężnie rozwijająca się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektar...

  • Dom Gdynia Dąbrowa ul. Poziomkowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Poziomkowa

    • 1 520 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    KOMFORTOWY DOM W GDYNI DĄBROWA W BARDZO DOBRYM STANIE, SEGMENT ROGOWY, UL POZIOMKOWALOKALIZACJA:Gdynia Dąbrowa to dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym, edukacyjnym i med...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Śnieżna

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Śnieżna

    • 1 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 9 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    5 pokoi | południowy ogród | garaż | fotowoltaika 5,85 KW | cisza i zieleńLOKALIZACJA:Dom położony jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino, w spoko...

  • Komfortowy dom na wynajem w spokojnej okolicy
    1 / 12
    Komfortowy dom na wynajem w spokojnej okolicy

    Gdynia

    • 5 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom o powierzchni użytkowej 120 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni – ul. Żwirowa 9. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i pod sied...

  • Dom Gdańsk Siedlce, Na Zboczu
    1 / 15
    Dom Gdańsk Siedlce, Na Zboczu

    Gdańsk

    • 1 599 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 11 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w kameralnym położeniu z dala od ul. Armii Krajowej. Z dużym potencjałem zarówno pod inwestycję, dla rodziny dwupokoleniowej, ale także dla osób, które poszukują m...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Orłowska

    Gdynia » Orłowo » ul. Orłowska

    • 3 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS !DOM: 3 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 8 -pokojowy, wolnostojący w Gdyni Orłowo. Dom o powierzchni użytkowej 199,6 m2. W jego skład wchodzą:POZIOM 0 (PART...

  • Dom Rumia,
    1 / 15
    Dom Rumia,

    Rumia

    • 996 600 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA , KAMERALNA INWESTYCJA TRZYPOZIOMOWYCH DOMÓW Z PODDASZEM I PRYWATNYMI OGRODAMI POWSTAJE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI RUMI PRZY ULICY MORELOWEJ! OSIEDLE MORELOWE to propozycja skierowan...

  • Dom Gdańsk Oliwa ul. Polanki

    Gdańsk » Oliwa » ul. Polanki

    • 3 980 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nas sprzedaż dom jednorodzinny/ wielorodzinny lub jako działka pod zabudowę do 400 m2.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w sercu Gdańska Oliwy - jednej z najbardziej prestiżowy...

  • Dom na zamkniętym osiedlu w Gdyni Dąbrowie.
    1 / 16
    Dom na zamkniętym osiedlu w Gdyni Dąbrowie.

    Gdynia

    • 1 990 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 8 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, na zamkniętym osiedlu „Zielona Dolina” (Euro-Styl), usytuowany na zagospodarowanej działce. Nieruchomo...