• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tyczyn
  • Oświno
  • Dolice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w kameralnym kompleksie wybudowanym przez dewelopera Seven Invest w 2019 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 131,22 m², w tym powierz...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Kazimierza Małkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Małkowskiego

    • 3 160 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!!NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY DOM PREMIUM W OTOCZENIU ZIELENI - CISZA, PRYWATNOŚĆ I NOWOCZESNA TECHNOLOGIAATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Przestro...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Kosakowie, ok. 7 minut od plaży w Mechelinkach i 12 km od Gdyni.LOKALIZACJA:Kosakowo - spokojna...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul. Słupska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Słupska

    • 3 690 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 23 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! Jeśli szukasz domu w Centrum miasta, doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej, a jednocześnie niskiej zielonej zabudowie to jest nieruchomość przeznaczona właśni...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 759 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA PROMOCYJNA NA ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 75m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z poda...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 789 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 170m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku PCC- dom nowy, stan deweloperski- ene...

  • Okazja - Dom blisko starówki Gdańśka
    1 / 11
    Okazja - Dom blisko starówki Gdańśka

    Gdańsk

    • 777 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnopstojący położony przy ul. Żarnowieckiej w rozwijającej się dzielnicy Gdańśka -Olszynka. To wyjątkowa okazja dla osób po...

  • Dom Straszyn ul. Kwiatowa

    Straszyn » ul. Kwiatowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym!Prezentacja oferty wideo: [url] do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rumia Biała Rzeka ul. Artura Grottgera

    Rumia » ul. Grottgera

    • 1 000 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogromnym potencjałem | spokojna część Rumi | bardzo dobra komunikacja LOKALIZACJA:Rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje stając się coraz bardzi...

  • Dom Gdańsk Oliwa ul. Arenda Dickmana

    Gdańsk » Oliwa » ul. Dickmana

    • 15 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Reprezentacyjny dom na wynajem - Gdańsk Stara Oliwa | 314 m² | idealny na siedzibę firmy, kancelarię lub klinikę**Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 314 m², położo...

  • Dom wolnostojący z dużym potencjałem

    Gdańsk

    • 1 999 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 10 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż atrakcyjny d...

  • Dom Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlok...

  • Dom Gdańsk Lipce ul. Jagatowska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Jagatowska

    • 4 199 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 20 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny DOM  wolnostojący w Gdańsku Lipcach w cichej i spokojnej okolicy.  IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI Opis nieruchomości:Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o p...

  • Dom Gdynia Oksywie ul. Kępa Oksywska

    Gdynia » Oksywie » os. Kępa Oksywska

    • 729 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    3-pokojowy dom w pięknej okolicy nad zatoką w Gdyni Oksywiu, ul. Kępa Oksywska. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Gdyni - dzielnica Oksywie, przy ul. Kępa...

  • Okazja dom pol bliźniaka!!!
    Okazja dom pol bliźniaka!!!

    Straszyn

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak 3pietra, w pięknej dzielnicy domów,blisko Gdańska w Strasznie Gmina Pruszcz za cenę 1100000 do negocjacji resztę odpowiem na tel.[tel] Jarek.

  • Dom Niestępowo rynek pierwotny ul. Ogrodowa

    Niestępowo » ul. Ogrodowa

    • 750 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, s...

  • Dom Gdańsk Łostowice ul. Łyżwiarska

    Gdańsk » ul. Łyżwiarska

    • 2 600 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 12 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach...

  • Dom Leźno rynek pierwotny ul. Na Wzgórzu

    Leźno » ul. Na Wzgórzu

    • 1 245 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 6 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO U NAS!Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska!LOKALIZACJA: Dom znajduje się w Leźnie w niedalekiej odległości od Gdańska (15 km do centrum, 4 km do granic miasta). Wokół...

  • Dom Rumia rynek pierwotny ul. Czereśniowa

    Rumia » ul. Czereśniowa

    • 690 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM 6 pokojowy W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, PO ODBIORACH, stan deweloperski - DOSTĘPNY OD ZARAZLOKAL G1LOKALIZACJAInwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniow...

  • Dom Rumia ul. Górnicza

    Rumia » ul. Górnicza

    • 989 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi , o powierzchni całkowitej 136,40 m (użytkowa 107,19 m ), położony na działce 320 m .Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Górniczej ,...