• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lipiany
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 609 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - III ETAP SPRZEDAŻY  Zakończenie budowy - IV kwartał 2026 Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzc...

  • Dom Rumia rynek pierwotny ul.

    Rumia

    • 899 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:PREMIERA PRZEDSPRZEDAŻOWA - "Domy przy Modrzewiowej"OPIS NIERUCHOMOŚCI:Na...

  • Dom Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul.

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana

    • 2 890 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 15 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA! TYLKO U NAS!ATUTY:- Lokalizacja- Pełna infrastruktura - handlowo usługowa - Funkcjonalny układ pomieszczeń- Bliskość komunikacji miejskiej- Garaż w bryle budynkuNIERUCH...

  • Dom Gdynia Leszczynki ul. Leszczynki

    Gdynia » Leszczynki » ul. Leszczynki

    • 1 980 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 7 952 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z widokiem na Zatokę!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoka jakość zastosowanych materiałów,- bardzo duża przestrzeń,- przestronne, otwarte pomieszczenia...

  • Dom Czaple ul.

    Czaple

    • 1 600 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m², zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To idealna pr...

  • Dom Nowy Tuchom ul. Wspólna

    Tuchom » ul. Wspólna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dostępne od zaraz!- brak czynszu- kameralna zabudowa w okolicy- funkcjonalny rozkład pomieszczeń- jasne i słoneczne pokoje- dodatkow...

  • Dom Warzno ul.

    Warzno

    • 2 950 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż luksusowy dom w klasycznym stylu z obłędnym widokiem na jezioro o powierzchni 247,7m² (pow. użytkowa: 206,5m²) usytuowany...

  • Dom Banino ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:Segment lewy - dostępny.  Segment prawy - sprzedany.Na sprzedaż budynek mieszkaln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Tuchom ul. Gdyńska

    Tuchom » ul. Gdyńska

    • 1 099 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesny, energooszczędny dom z doskonale rozplanowaną przestrzenią Funkcjonalny układ pomieszczeń z czterema ko...

  • Dom Dębogórze ul.

    Dębogórze

    • 2 599 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w otoczeniu lasów w miejscowości Dębogórze, położonej ok 10 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od...

  • Dom Kielno ul. Różana

    Kielno » ul. Różana

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta Dostępna wyłącznie w Pepper House!!Atuty nieruchomości:-solidnie wybudowany-ogrzewanie podłogowe w całym domu-ogrzewanie gazowe-przemyślany projekt-garaż-cicha i spokojna ok...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 380 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) w Baninie, o powierzchni 142 m², położony na działce 321 m². Dom z 2015 roku, bezczynszowy, w pełni wykończony i gotowy do wprowadzenia - sprze...

  • Dom Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul.

    Gdynia » Orłowo

    • 4 490 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 10 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wielorodzinny w Gdyni Orłowie przy ul. Jesionowej. Cena 4 490 000 zł, co daje około 10 022 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448 m², licz...

  • 1 / 4
    Dom Banino rynek pierwotny ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną PRZEDSPRZEDAŻ tym razem w Baninie. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie b...

  • 1 / 3
    Dom Rumia rynek pierwotny ul. Subisława

    Rumia » ul. Subisława

    • 899 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSENOWOŚĆ PREMIERA NOWEJ INWESTYCJI Na sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 110,38 m² (powierzchnia całkowita...

  • Dom Dębogórze ul. Roślinna

    Dębogórze » ul. Roślinna

    • 539 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!(ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ)Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Dębogórze tuż obok Kosakowa, położony na dział...

  • Dom Tuchom ul. Banińska

    Tuchom » ul. Banińska

    • 5 700 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony z wysok...

  • Atrakcyjny Wyposażony Dom dla rodziny od Czerwca
    Atrakcyjny Wyposażony Dom dla rodziny od Czerwca

    Żukowo

    • 7 450 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Oferuję do wynajęcia najchętniej dla rodziny lub firmy komfortowy DOM WOLNOSTOJĄCY z fajną funkcjonalną działką i...

  • 4 pokoje z ogródkiem na ogrodzonym terenie
    1 / 13
    4 pokoje z ogródkiem na ogrodzonym terenie

    Rumia

    • 879 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowa nieruchomość, położona na zamkniętym i ogrodzonym osiedlu w Rumi przy ul. Torfowej. Idealna dla rodzin oraz osób ceniących spokój i funkcjonalność. Nieruchom...

  • Dom Rumia ul. Wróblewskiego

    Rumia » ul. Wróblewskiego

    • 849 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna w Pepper House!Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- ślepa uliczka- funkcjonalny układ- duży ogród- domek gospodarczyLokalizacja:Dom zlokalizowany w lubia...