• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Głogów Małopolski +20 km
  • Witnica +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Kielno ul. Józefa Sikorskiego

    Kielno » ul. Sikorskiego

    • 900 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 249,5 m2 zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kielno położonej nad Jeziorem Kielno, zaledwie...

  • Dom Gdańsk Osowa ul. Kielnieńska

    Gdańsk » Osowa » ul. Kielnieńska

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270 m² (190 m²...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 290 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej i funkcjonalnym zapleczem gospodarczym, położony w spokojnym, nadmorskim otoczeniu. To propozycja dla osób, które szukają prz...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralne osiedle - bezczynszowe- własny ogródek- bez skosów w sypialniach- wysoki standard budynkuLOKALIZACJA:Kameralne osiedle Osada Kosakowo składa się z ...

  • Dom Otomin ul. Malinowa

    Otomin » ul. Malinowa

    • 1 270 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 185 m², wykończony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Nieruchomość położona jest...

  • Dom Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 1 100 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy szereg o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdań...

  • Dom Otomin ul. Bursztynowa

    Otomin » ul. Bursztynowa

    • 2 250 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 9 222 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wysoki standard wykończenia Jezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domu Bliskość obwodnicy zapewnia bardzo...

  • Dom Gdańsk Kokoszki ul. Żukowska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Żukowska

    • 1 269 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku - ul. ŻukowskaATUTY NIERUCHOMOŚCI:- spokojna, cicha okolica,- przestronne pomie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Jasień ul. Oliwkowa

    Gdańsk » ul. Oliwkowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi...

  • Dom Pierwoszyno rynek pierwotny ul.

    Pierwoszyno

    • 1 350 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Straszyn ul. Poprzeczna

    Straszyn » ul. Poprzeczna

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- nowoczesny i kompletnie urządzony!- duży, słoneczny ogród!- kominek w salonie!- szybki dojazd do tras szybkiego ruchu!- d...

  • Dom Barniewice ul. Zofii Nałkowskiej

    Barniewice » ul. Nałkowskiej

    • 779 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY:- wysoki standard wykończenia- gotowe do wejścia- kominek - duży ogród- brak czynszu- kameralna zabudowa- cicha i spokojna okolica CHARAKTERY...

  • Dom Kosakowo ul. Sezamkowa

    Kosakowo » ul. Sezamkowa

    • 849 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Komfortowy dom szeregowy (skrajny) z nowoczesnym wyposażeniem Instalacja fotowoltaiczna (7 paneli, moc 3,92...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 600 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 11 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 649 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchnia mieszkalna (użytkowa): 88,98m2SEGMENT SKRAJNY...

  • Dom Rumia ul. Granitowa

    Rumia » ul. Granitowa

    • 1 480 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 190m2 położony w centrum Rumi. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokal...

  • Dom Bojano ul. Józefa Ceynowy

    Bojano » ul. Ceynowy

    • 1 100 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!DOM W CENTRUM BOJANALOKALIZACJA:Bojano to prężnie rozwijająca się miejscowość w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich i sąsiedz...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul. Obotrycka

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obotrycka

    • 18 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Oferujemy Państwu na długoterminowy wynajem fantastyczny dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spok...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Gedymina

    Gdynia » Mały Kack » ul. Gedymina

    • 2 200 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom z 1986 roku, usytuowany na dużej działce o rozmiarze 973 m², otoczony pięknym ogro...

  • Dom Rumia ul. Gdyńska

    Rumia » ul. Gdyńska

    • 1 550 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA  WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż piękny i luksusowy obecnie zaaranżowany jako 3 pokojowy dom.Dom w pierwotnym układzie był 4 pokojowym - w łatwy sposób z najwi...