• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krasne
  • Głuchowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Straszyn ul. Ogrodowa

    Straszyn » ul. Ogrodowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z:I. Przyziemia: garaż, g...

  • Dom Jankowo Gdańskie ul. Bursztynowe Wzgórza

    Jankowo Gdańskie » os. Bursztynowe

    • 1 250 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom bliźniak o powierzchni użytkowej 123 m², położony na działce 523 m² w spokojnej i zielonej okolicy Jankowa Gdańskiego. To idealna...

  • Dom Gdynia Obłuże ul.

    Gdynia » Obłuże

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny przeznaczony do generalnego remontu. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję przede wszystkim dla inwestorów oraz osób planujących b...

  • Dom Gdynia Orłowo ul.

    Gdynia » Orłowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁACZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Trójmiasta - G...

  • Dom Gdańsk Łostowice ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 2 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY, DESIGNERSKI, ENERGOOSZCZĘDNY, WYGODNY DOM Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM I OGRODEM OD STRONY POŁUDNOWEJNIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie z nazwy...

  • Dom Gdańsk Siedlce ul. Zakosy

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakosy

    • 980 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 22 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. ZakosyNa sprzedaż dom bliżniak z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - dzi...

  • Dom Gdańsk Chełm ul. Damazego Tilgnera

    Gdańsk » Chełm » ul. Tilgnera

    • 2 300 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 18 111 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów,- Nowoczesny design,- Klimatyzacja,- Ogrzewanie podłogowe,- Dwa tarasy- Doskonała...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Klukowo ul. Synów Pułku

    Gdańsk » ul. Synów Pułku

    • 2 750 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 10 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w Klukowie. Wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest na ładnie zagospodarowanej działce w otulinie drzew i krzewów.Wokół pełna infrastruktura h...

  • Dom Gdańsk Niedźwiednik ul.

    Gdańsk

    • 1 930 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 8 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż pięknie położony dom u podnóża lasu !Idealny dla rodziny w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 2 ogródki oraz garaż!DOM:  Na sprzedaż jest jasny i niezwykle słoneczny dom w...

  • Dom Gdańsk Kiełpino Górne rynek pierwotny ul. Łagowska

    Gdańsk » ul. Łagowska

    • 850 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacjaNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Dom Rumia Janowo ul. Katowicka

    Rumia » ul. Katowicka

    • 1 950 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PRZEPIĘKNY RODZINNY DOM W SERCU RUMI JANOWO, SZYBKIE WYDANIEOFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZELOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi dzielnicy Janowo, przy ul. Katowickiej...

  • Dom Gdynia Chylonia, Pustki
    Dom Gdynia Chylonia, Pustki

    Gdynia

    • 1 750 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom szeregowy (segment skrajny) | Gdynia |  pow. użytkowa 208,7 m² | pow. całkowita: 279,6 m² I działka 254 m² Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajn...

  • Dom Małkowo

    Małkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 198 m , położony na zagospodarowanej działce 878 m w spokojnym Małkowie , z szybkim dojazdem do Gdańsk. Nieruchomość goto...

  • Rezydencja w Gdańsku, 7 pokoi, 4 łazienki, ECO
    1 / 16
    Rezydencja w Gdańsku, 7 pokoi, 4 łazienki, ECO

    Gdańsk

    • 2 890 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 11 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker OFERTA PRYWATNA ! Wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z 2015 roku, położona w spokojnej częśc...

  • Dom Gdańsk Strzyża ul.

    Gdańsk » Strzyża

    • 2 400 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, tuż obok wyjątkowego osiedla mieszkaniowego : GarnizonNa spokojnej, zielonej...

  • Dom Przyjaźń

    Przyjaźń

    • 889 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń oraz doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Gdańska. Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 13...

  • Syndyk sprzeda Udział w Nieruchomości w Lniska
    Syndyk sprzeda Udział w Nieruchomości w Lniska

    Lniska

    • 584 712 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OBWIESZCZENIE w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt GD1G/GUp-s/587/2025 z wolnej ręki w formi...

  • Dom Gdańsk Morena ul. Alfreda Nobla

    Gdańsk » ul. Nobla

    • 949 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy szereg o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdań...

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 2 249 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w pasie nadmorskim w miejscowości Pogórzepołożonej ok 5 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od Rewy...