• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Głogów Małopolski +20 km
  • Witnica +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Gdańsk Osowa ul. Prof. Michała Siedleckiego

    Gdańsk » Osowa » ul. Siedleckiego

    • 1 295 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż przestronny dom szeregowy o powierzchni użytkowej 108,8 m2 ( całkowitej z poddaszem 143m2 ) położony w jednej z najbardziej po...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Akacjowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Akacjowa

    • 1 600 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 11 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja.Na parterze z...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Flagowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Flagowa

    • 949 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni aż 97,83m2 położone w Gdyni w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z dbałośc...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 589 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - II ETAP SPRZEDAŻY -  na nowej działceNa sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchn...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 589 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II ETAP SPRZEDAŻY Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchnia mieszkalna (użytkowa): 88,9...

  • Dom Bojano ul. Czarna Góra

    Bojano » ul. Czarna Góra

    • 669 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bojanie o powierzchni 83,5m2 z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi.    ATUTY NIE...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Barkentynowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Barkentynowa

    • 3 890 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 17 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY:- Dom parterowy- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Ogrzewanie podłogowe- Okna wielkoformatowe- Wysokie sufity- Pompa ciepła- F...

  • Dom Gdańsk Kokoszki ul. Azaliowa

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Azaliowa

    • 1 249 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 10 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY- Funkcjonalny układ pomieszczeń!- Bliskość infrastruktury handlowo - usługowej!- Bliskość terenów zielonych!- Cicha, spokojn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 649 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchnia mieszkalna (użytkowa): 88,98m2SEGMENT SKRAJNY...

  • Dom Gdynia Wielki Kack ul. Źródło Marii

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Źródło Marii

    • 949 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- funkcjonalny układ pomieszczeń,- dobry dojazd do centrum,- blisko terenów zielonych,- pełna infrastruktura handlowo-usługowa,- część...

  • Dom Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Jowisza

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Jowisza

    • 1 020 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS LOKALIZACJA:Ulica Jowisza w Gdyni to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu. Położona w sercu dzielnicy Chwarzno, otoczona jest wyłącznie zabudową jednor...

  • Dom Gdynia Mały Kack ul. Witolda

    Gdynia » Mały Kack » ul. Witolda

    • 899 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Dwupoziomowy segment w kameralnej zabudowie: nieruchomość obejmuje parter oraz pierwsze piętro budynku; dzięki osobnemu wejściu, zyskujesz pełną swobodę i p...

  • Dom Gdańsk Kokoszki rynek pierwotny ul. Żukowska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Żukowska

    • 1 269 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku - ul. ŻukowskaATUTY NIERUCHOMOŚCI:- spokojna, cicha okolica,- przestronne pomie...

  • Dom Przyjaźń ul. Przytulna

    Przyjaźń » ul. Przytulna

    • 1 149 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSEAtuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- duża zagospodarowana działka- jednostanowiskowy garaż w bryle budynku- dom wybudowany z bardzo dobrych mate...

  • Dom Rumia ul. Skarpowa

    Rumia » ul. Skarpowa

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE Charakterystyka:Lokal dwukondygnacyjny położony w kameralnym 4 lokalowym budynku z 2007r.To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę i pr...

  • Dom Banino ul. Pod Lasem

    Banino » ul. Pod Lasem

    • 1 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowym widokiem, usytuowany na skraju lasu!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przepiękny widok!- Duży,...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 609 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - III ETAP SPRZEDAŻY -  na nowej działceNa sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Zakończen...

  • Dom Gdynia Dąbrowa ul.

    Gdynia » Dąbrowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny segment z ogrodem o powierzchni 220 m², usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni -...

  • Dom Gdynia Pogórze ul.

    Gdynia » Pogórze

    • 759 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 80 m², położony na działce o powierzchni 333 m². Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu.W domu...

  • Dom Kielno rynek pierwotny ul. Różana

    Kielno » ul. Różana

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta Dostępna wyłącznie w Pepper House!!Atuty nieruchomości:-solidnie wybudowany-ogrzewanie podłogowe w całym domu-ogrzewanie gazowe-przemyślany projekt-garaż-cicha i spokojna ok...