• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Małkowo

(9)
  • Lokal Małkowo ul. Gdyńska

    Małkowo » ul. Gdyńska

    • 2 580 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY- Lokal handlowo-usługowo-mieszkalny - duża działka 2153 m2 z ogrodem- warsztat samochodowy- hotel- restauracja - część mieszk...

  • Dom Małkowo

    Małkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 198 m , położony na zagospodarowanej działce 878 m w spokojnym Małkowie , z szybkim dojazdem do Gdańsk. Nieruchomość goto...

  • 1 / 4
    Małkowo działka pod twój dom marzeń.

    Małkowo » ul. Spokojna

    • 276 750 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Małkowie. nr działki: 180/81 Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 1107m² w Małkowie gm. Żukowo Działka: Objęta M...

  • Działka Małkowo ul. Żurawia

    Małkowo » ul. Żurawia

    • 249 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Małkowo 899 m² na sprzedaż - blisko Gdańska i ŻukowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Małkowie o powierzchni 899 m², położona w gminie Żukowo, zaledwie o...

  • Działka Małkowo ul. Widokowa

    Małkowo » ul. Widokowa

    • 234 960 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA położona 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z WZ Na sprzedaż działka  przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJAMałkowo, malownicza miejscowość w po...

  • Działka Małkowo ul. Żurawia

    Małkowo » ul. Żurawia

    • 347 200 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone 20  km od Gdańska w miejscowości Małkowo z WZ Na sprzedaż dwie  przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJA Małkowo, malownicza miejscowość w pob...

  • Działka Małkowo ul. Spokojna

    Małkowo » ul. Spokojna

    • 239 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 012 m², zlokalizowanej w malowniczej wsi Małkowo, gm...

  • Działka Małkowo ul. Zielona

    Małkowo » ul. Zielona

    • 290 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ LOKALIZACJA: Małkowo to niewielka urokliwa miejscowość, położona w gminie Żukowo, tuż przy trasie Gdynia - Kościerzyna. Stąd zarówno do Gdyni jak i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Małkowo ul. Gdyńska

    Małkowo » ul. Gdyńska

    • 2 590 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MULTIFUNKCYJNY OBIEKT PRZY DK20 W MAŁKOWIE koło Żukowa! 3 minuty od nowego Węzła Obwodnicy Metropolitarnej!Umów się z nami na bezpłatną prezentacje.Nieruchomość położona jest przy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam dom wolnostojący

    Przodkowo

    • 810 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni netto 577 m kw .Dom posiada 12 pokoi ,dwie kuchnie ,cztery łazienki ,kanalizację budynku ,gaz na działce

  • 1 / 3
    Działka Tokary Nowe Tokary ul. Wspólna

    Tokary » ul. Wspólna

    • 480 400 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1201m2Tokary ul. WspólnaDZIAŁKA:Działka 1201m2 w kształcie rombu.Wjazd od strony wschodniej, dzięki czemu ogród możemy umieścić w najbardziej korzystnym miejscu od strony z...

  • Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania jako gotowy biznes lub np. rodzinna nieruchomość wypoczynkowa - działka z trzema domkami letniskowymi blisko Jeziora w Sitnie (gm. Kartuzy) na Kaszubach.LOKALIZACJA:S...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 3 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE)Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajd...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 4 990 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: Nieruchomość zna...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 8 880 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Kczewo Młynek ul.

    Kczewo

    • 199 680 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Młynek -  to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomorskim. Znajduje się w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo, w okolicach jeziora Kczewskiego. To ide...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tokary

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Kczewo ul.

    Kczewo

    • 240 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone w gm. Przodkowo  w miejscowości Kczewo.Na sprzedaż 2 działki na KASZUBACH LOKALIZACJA Kczewo - to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomor...

  • Działka Kczewo Młynek ul.

    Kczewo

    • 215 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone w gm. Przodkowo  w miejscowości MŁYNEK  w pięknym miejscu do życia poza miastem. Na sprzedaż 4 działek na KASZUBACH z wydanymi warunkami zabudowy.LOKALIZ...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tokary

    • 780 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Hala Magazyn Hala + Biura 1250m2 Plac 3300m2 przy głównej drodze...

    Miszewko

    • 39 999 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę magazynowo - produkcyjno-handlową z biurami o powierzchni 1250 m² lub 1350 m². + Plac przed halą 3300m2 lub 3800m2 w cenie najmu !!! Wszystkie media: woda ciepła i...

  • Działka budowlana 1361 m² | Miszewko gm.Żukowo | MPZP
    1 / 3
    Działka budowlana 1361 m² | Miszewko gm.Żukowo | MPZP

    Miszewko

    • 450 000 zł cena
    • 1 361 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 1361 m² | Miszewko, ul. Dąbrowa | MPZP | media | udział w drodze Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1361 m², położoną w Miszewku, przy ul. Dąb...

  • Działka Tokary ul. Boczna

    Tokary » ul. Boczna

    • 290 390 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone  20 km  od Gdańska w miejscowości TOKARY  z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Na sprzedaż 5 działek  LOKALIZACJA Tokary  znajdują się w ...

  • Działka Przodkowo ul.

    Przodkowo

    • 299 900 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zamienić miejski zgiełk na przestrzeń i bliskość natury, jednocześnie zachowując szybki dojazd do Trójmiasta? Ta działka w Kawlach Dolnych, położona zaledwie kilka minut od...

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy-2 domy jednorodzinne

    Przodkowo

    • 560 000 zł cena
    • 4 858 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4858 m2 położona w miejscowości Przodkowo, powiat kartuski. Przodkowo to malownicza wieś kaszubska położona powiecie kartuskim, przy drodze wojewó...

  • Działka Przodkowo ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 319 000 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego (wraz z projektem!) w świetnej lokalizacji w Przodkowie przy ul. Złotej.DZIAŁKA:Ma sporą powier...

  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 299 000 zł cena
    • 1 082 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną w Miszewku 1082 m2!LOKALIZACJA: Miszewko to intensywnie rozwijająca się miejscowość w obrębie Gminy Żukowo. Lokalizacja ta charakteryz...

  • Działka Tokary ul. Radosna

    Tokary » ul. Radosna

    • 290 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działki 35/53. W ofercie mamy także działkę 35/52 której metraż wynosi 958m2LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można...

  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki z potencjałem MIESZKANIOWYM lub PRODUKCYJNYM możliwość wydzielenia działki ok 10 000m2 w Miszewko. Działka nie jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania możliwość uzys...

  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Tokary ul. Przodkowska

    Tokary » ul. Przodkowska

    • 280 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona jest w urokliwej Kaszubskiej wsi - Tokary (w powiecie Kartuskim, w gminie Przodkowo). Okolicę charakteryzuje cisza, spokój i bardzo dużo terenów zielon...

  • Działka Tokary ul. Przodkowska

    Tokary » ul. Przodkowska

    • 280 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Tokary ul. Radosna

    Tokary » ul. Radosna

    • 299 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/91 z PNB!LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się w...

  • Działka Tokary ul. Lipowa

    Tokary » ul. Lipowa

    • 280 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/103 z wydanymi WZLOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduj...

  • Działka Tokary ul. Lipowa

    Tokary » ul. Lipowa

    • 270 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/102LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się w odległ...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Nowy III etap sprzedaży - osiedla w PRZODKOWIE!Przestronne domy szeregowe:* z garażem oraz miejscem postojowym zewnętrznym* przest...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 389 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kup działkę, a dom dopasowany do Twoich potrzeb postawimy w pół roku wraz z pozwoleniami!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 684 m2 z domem modułowym PuzzleHouse.  Cena  za...

  • Działka Sitno ul.

    Sitno

    • 169 900 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY:- spokojna okolica- 400 m do jeziora - uzbrojenie w drodze LOKALIZACJA:Działka  znajduje się w malowniczej miejscowości...