• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Biedrusko
  • Limanowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sitno

(3)
  • Działka Sitno ul.

    Sitno

    • 169 900 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY:- spokojna okolica- 400 m do jeziora - uzbrojenie w drodze LOKALIZACJA:Działka  znajduje się w malowniczej miejscowości...

  • Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 389 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kup działkę, a dom dopasowany do Twoich potrzeb postawimy w pół roku wraz z pozwoleniami!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 684 m2 z domem modułowym PuzzleHouse.  Cena  za...

  • Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania jako gotowy biznes lub np. rodzinna nieruchomość wypoczynkowa - działka z trzema domkami letniskowymi blisko Jeziora w Sitnie (gm. Kartuzy) na Kaszubach.LOKALIZACJA:S...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam dom wolnostojący

    Przodkowo

    • 810 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni netto 577 m kw .Dom posiada 12 pokoi ,dwie kuchnie ,cztery łazienki ,kanalizację budynku ,gaz na działce

  • Lokal Małkowo ul. Gdyńska

    Małkowo » ul. Gdyńska

    • 2 590 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MULTIFUNKCYJNY OBIEKT PRZY DK20 W MAŁKOWIE koło Żukowa! 3 minuty od nowego Węzła Obwodnicy Metropolitarnej!Umów się z nami na bezpłatną prezentacje.Nieruchomość położona jest przy...

  • Działka Małkowo ul. Zielona

    Małkowo » ul. Zielona

    • 290 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ LOKALIZACJA: Małkowo to niewielka urokliwa miejscowość, położona w gminie Żukowo, tuż przy trasie Gdynia - Kościerzyna. Stąd zarówno do Gdyni jak i...

  • Mieszkanie Dzierżążno rynek pierwotny ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 479 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne 2-pokojowe środkowe mieszkanie o powierzchni 50.51 m2, położone na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kart...

  • Działka Małkowo ul. Spokojna

    Małkowo » ul. Spokojna

    • 239 000 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 012 m², zlokalizowanej w malowniczej wsi Małkowo, gm...

  • Działka Małkowo ul. Żurawia

    Małkowo » ul. Żurawia

    • 347 200 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone 20  km od Gdańska w miejscowości Małkowo z WZ Na sprzedaż dwie  przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJA Małkowo, malownicza miejscowość w pob...

  • Działka Przodkowo ul.

    Przodkowo

    • 299 900 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zamienić miejski zgiełk na przestrzeń i bliskość natury, jednocześnie zachowując szybki dojazd do Trójmiasta? Ta działka w Kawlach Dolnych, położona zaledwie kilka minut od...

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy-2 domy jednorodzinne

    Przodkowo

    • 560 000 zł cena
    • 4 858 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4858 m2 położona w miejscowości Przodkowo, powiat kartuski. Przodkowo to malownicza wieś kaszubska położona powiecie kartuskim, przy drodze wojewó...

  • Działka Przodkowo ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 319 000 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego (wraz z projektem!) w świetnej lokalizacji w Przodkowie przy ul. Złotej.DZIAŁKA:Ma sporą powier...

  • Działka Małkowo ul. Widokowa

    Małkowo » ul. Widokowa

    • 234 960 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA położona 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z WZ Na sprzedaż działka  przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJAMałkowo, malownicza miejscowość w po...

  • Nowoczesny lokal usługowy w dobrej lokalizacji.
    1 / 12
    Nowoczesny lokal usługowy w dobrej lokalizacji.

    Dzierżążno

    • 21 725 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu w nowoczesnym budynku handlowym w Dzierżążnie. Budynek zlokalizowany jest między Kartuzami a Żukowem, co oznacza, że do Gdańska jest tylko 30 minut...

  • Nowoczesny lokal usługowy w dobrej lokalizacji.
    1 / 13
    Nowoczesny lokal usługowy w dobrej lokalizacji.

    Dzierżążno

    • 3 190 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 529 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.61 m2, położone na 2 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Loka...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 466 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje si...

  • Mieszkanie Dzierżążno ul. Szpitalna

    Dzierżążno » ul. Szpitalna

    • 476 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na parterze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje się...

  • Działka Małkowo ul. Żurawia

    Małkowo » ul. Żurawia

    • 249 000 zł cena
    • 899 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Małkowo 899 m² na sprzedaż - blisko Gdańska i ŻukowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Małkowie o powierzchni 899 m², położona w gminie Żukowo, zaledwie o...

  • Dom Dzierżążno rynek pierwotny ul. Kartuska

    Dzierżążno » ul. Kartuska

    • 647 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM, ODBIÓRY DO 31.10.2026, lokal 1.1LOKALIZACJADzierżążno to malownicza kaszubska wieś w gminie Kartuzy, położona zaledwie 5 km od K...

  • Dom Dzierżążno rynek pierwotny ul. Kartuska

    Dzierżążno » ul. Kartuska

    • 699 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM,ODBIÓRY DO 31.10.2026, lokal 2.2LOKALIZACJADzierżążno to malownicza kaszubska wieś w gminie Kartuzy, położona zaledwie 5 km od Ka...

  • 1 / 4
    Małkowo działka pod twój dom marzeń.

    Małkowo » ul. Spokojna

    • 276 750 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Małkowie. nr działki: 180/81 Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 1107m² w Małkowie gm. Żukowo Działka: Objęta M...

  • 1 / 4
    Działka w Kobysewie w pełni natury!

    Kobysewo » ul. Przodkowska

    • 295 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Kobysewie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 2084 m² w Kobysewie, gmina Przodkowo.Działka:Nieobjęta MPZP.Właścic...

  • 1 / 3
    Twoja przestrzeń w Kobysewie!

    Kobysewo » ul. Przodkowska

    • 372 000 zł cena
    • 2 652 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Kobysewie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 2652 m² w Kobysewie, gmina Przodkowo.Działka:Nieobjęta MPZP.Właścic...

  • Przystanek NATURA | działka pod lasem | Kobysewo
    1 / 9
    Przystanek NATURA | działka pod lasem | Kobysewo

    Kobysewo

    • 249 000 zł cena
    • 1 987 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PRZYSTANEK: NATURA | Wyjątkowa działka pod lasem w Kobysewie (gm. Przodkowo) Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu drzew, a do pracy w Trójmie...

  • Dom Kobysewo ul. Tęczowa

    Kobysewo » ul. Tęczowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Malownicze położenie domu sprawia, że znajdziecie Państwo w nim chwilę tylko dla siebie, pełną relaksu. Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi!*BEZ PROWIZJI*LOKALIZACJA:Kobysewo...

  • Dom Małkowo

    Małkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 198 m , położony na zagospodarowanej działce 878 m w spokojnym Małkowie , z szybkim dojazdem do Gdańsk. Nieruchomość goto...

  • Lokal Małkowo ul. Gdyńska

    Małkowo » ul. Gdyńska

    • 2 580 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY- Lokal handlowo-usługowo-mieszkalny - duża działka 2153 m2 z ogrodem- warsztat samochodowy- hotel- restauracja - część mieszk...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Nowy III etap sprzedaży - osiedla w PRZODKOWIE!Przestronne domy szeregowe:* z garażem oraz miejscem postojowym zewnętrznym* przest...

  • Lokal Borowo ul. Długa

    Borowo » ul. Długa

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- rewelacyjna lokalizacja,- spokojna i zielona okolica, sprzyjająca seniorom,- duży budynek z możliwością rozbudowy,- prz...

  • Lokal Borowo ul. Długa

    Borowo » ul. Długa

    • 2 750 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    !!HOT OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- rewelacyjna lokalizacja,- spokojna i zielona okolica, sprzyjająca seniorom,- duży budynek z możliwością rozbudowy i wła...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec