dom na sprzedaż
27 mar 2026

Dom Dzierżążno rynek pierwotny ul. Kartuska

Dzierżążno ul. Kartuska
woj. Pomorskie pow. kartuski gm. kartuski
Dodane 1 miesiąc temu, Piątek, 27 marzec 2026 23:20
699 000 zł 124 m2
699 000 zł 124 m2 5 638 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 124 m2
Cena za metr 5 638 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K37498953

Opis

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM,
ODBIÓRY DO 31.10.2026, lokal 2.2

LOKALIZACJA
Dzierżążno to malownicza kaszubska wieś w gminie Kartuzy, położona zaledwie 5 km od Kartuz i 25 km od Gdańska, otoczona jeziorami Dzierżąskim i Mezowskim oraz bogatym w rezerwaty krajobrazowe krajobrazem Kaszub.
Zaledwie 500m do szkoły podstawowej.

DOM
Dom bliźniak o pow. użytkowej 106m2 + garaż 18m2 oraz ogródkiem o pow. ok 180m2. Budynek w stanie deweloperskim zamkniętym, otynkowane ściany.
Funkcjonalny układ: 5 pokoi, dwie łazienki, garaż, poddasze ok 50 m2

Parter 64.12 m2:
- Garaż 18.48 m2
- Wiatrołap 4.40 m2
- Salon z aneksem kuchennym 35.05 m2
- Łazienka 2.07 m2
- Pom. techniczne 4.12 m2

I. piętro 60.37 m2:
- Hol 4.53 m2
- Pokój 10.93 m2
- Pokój 12.48 m2
- Łazienka 4.94 m2
- Pokój 13.25 m2
- Pokój 14.24 m2

- PODDASZE użytkowe do zagospodarowania (ok 50 m2 po podłodze).

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN846948
  • Data aktualizacji: 2026-03-27