• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Małkowo

(1)
  • Dom Małkowo

    Małkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 198 m , położony na zagospodarowanej działce 878 m w spokojnym Małkowie , z szybkim dojazdem do Gdańsk. Nieruchomość goto...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam dom wolnostojący

    Przodkowo

    • 810 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni netto 577 m kw .Dom posiada 12 pokoi ,dwie kuchnie ,cztery łazienki ,kanalizację budynku ,gaz na działce

  • Dom Żukowo ul. Juliusza Słowackiego

    Żukowo » ul. Słowackiego

    • 2 499 000 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIEZWYKŁA I ATRAKCYJNA OFERTA! WILLA DOSKONAŁA POD RÓŻNEGO TYPU INWESTYCJĘ, JAK RÓWNIEŻ DO ZAMIESZKANIA!WILLA: Przedmiot niniejszego ogłoszenia stanowi wystawna, nietuzinkowa, prze...

  • Dom w Pępowie Osiedle Słoneczne Bezpośrednio

    Pępowo

    • 669 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle Słoneczne to sześć nowoczesnych domów jednorodzinnych dwulokalowych położonych w miejscowości Pępowo przy ulicy Słoneczny Stok. Oferujemy Państwu zgrabny dom o funkcjonaln...

  • Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania jako gotowy biznes lub np. rodzinna nieruchomość wypoczynkowa - działka z trzema domkami letniskowymi blisko Jeziora w Sitnie (gm. Kartuzy) na Kaszubach.LOKALIZACJA:S...

  • Dom Miszewo ul. Tokarska

    Miszewo » ul. Tokarska

    • 2 490 000 zł cena
    • 598 m2 powierzchnia
    • 4 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Teren idealny pod prowadzenie działalności !!!ATUTY :- 5750 m2 działki idealnej pod prowadzenie działalności- bardzo duży teren daje możliwości aranżacyjne pod dużą ilość miejsc pa...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tokary

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tokary

    • 780 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żukowo rynek pierwotny ul.

    Żukowo

    • 989 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle budynków w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Jarzębinowej w Lniskach!DOM: W stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 120,45 m2. Składający się z 5 pokoi, dwóch łazienek...

  • Pepowo-  nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Pepowo- nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

    Pępowo

    • 920 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy nowoczesnego projektu domu w zabudowy bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo. Budynek po pow.135m2, pow. działki 920m2, na nowym zadbanym osiedlu domów jednorod...

  • Dom Pępowo rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 889 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom Pępowo ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 920 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy prawej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Piękny dom z ogrodem w centrum Żukowa
    1 / 15
    Piękny dom z ogrodem w centrum Żukowa

    Żukowo

    • 1 550 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Żukowo zaledwie kilkan...

  • Żukowo - dom wolnostojacy w centrum miasta
    1 / 16
    Żukowo - dom wolnostojacy w centrum miasta

    Żukowo

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żukowo, ul. Z. Ptach - Oferta domu z dużym i słonecznym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej. Budy...

  • Pępowo - dom na kameralnym osiedlu
    1 / 16
    Pępowo - dom na kameralnym osiedlu

    Pępowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pępowo (gm. Żukowo) Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 136,86m2 do nieruchomości przynależy działka o pow. 563,43m2. Nieruchomość idealnie usytu...

  • Nowoczesny, inteligentny dom na sprzedaż Żukowo!

    Żukowo » ul. Leśna

    • 2 150 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 9 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą energooszczędnego 6 pokojowego domu jednorodzinnego w Żukowie. Dom wolnostojący o powierzchni 237,7 m² znajduje się na działce o pow. 974 m²...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Nowy III etap sprzedaży - osiedla w PRZODKOWIE!Przestronne domy szeregowe:* z garażem oraz miejscem postojowym zewnętrznym* przest...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Sitno ul.

    Sitno

    • 389 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kup działkę, a dom dopasowany do Twoich potrzeb postawimy w pół roku wraz z pozwoleniami!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 684 m2 z domem modułowym PuzzleHouse.  Cena  za...

  • Dom Pępowo ul.

    Pępowo

    • 779 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości...

  • Atrakcyjny Wyposażony Dom dla rodziny od Czerwca
    Atrakcyjny Wyposażony Dom dla rodziny od Czerwca

    Żukowo

    • 7 450 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Oferuję do wynajęcia najchętniej dla rodziny lub firmy komfortowy DOM WOLNOSTOJĄCY z fajną funkcjonalną działką i...