• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Horodniany
  • Karbowo
  • Prudnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kczewo

(3)
  • Działka Kczewo Młynek ul.

    Kczewo

    • 215 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone w gm. Przodkowo  w miejscowości MŁYNEK  w pięknym miejscu do życia poza miastem. Na sprzedaż 4 działek na KASZUBACH z wydanymi warunkami zabudowy.LOKALIZ...

  • Działka Kczewo ul.

    Kczewo

    • 240 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone w gm. Przodkowo  w miejscowości Kczewo.Na sprzedaż 2 działki na KASZUBACH LOKALIZACJA Kczewo - to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomor...

  • Działka Kczewo Młynek ul.

    Kczewo

    • 199 680 zł cena
    • 1 024 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Młynek -  to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomorskim. Znajduje się w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo, w okolicach jeziora Kczewskiego. To ide...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam dom wolnostojący

    Przodkowo

    • 810 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni netto 577 m kw .Dom posiada 12 pokoi ,dwie kuchnie ,cztery łazienki ,kanalizację budynku ,gaz na działce

  • 1 / 3
    Działka Tokary Nowe Tokary ul. Wspólna

    Tokary » ul. Wspólna

    • 480 400 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA 1201m2Tokary ul. WspólnaDZIAŁKA:Działka 1201m2 w kształcie rombu.Wjazd od strony wschodniej, dzięki czemu ogród możemy umieścić w najbardziej korzystnym miejscu od strony z...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Tokary

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obrotni Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Czeczewo

    • 949 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czeczewo ul. Pogodna

    Czeczewo » ul. Pogodna

    • 1 550 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny 5 pokojowy Dom z garażem blisko Gdańska!LOKALIZACJA:Czeczewo to idealna propozycja dla rodziny szukającej ciszy i spokoju. Jest to wieś kaszubska w Polsce po...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tokary

    • 780 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Działka Tokary ul. Boczna

    Tokary » ul. Boczna

    • 290 390 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone  20 km  od Gdańska w miejscowości TOKARY  z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Na sprzedaż 5 działek  LOKALIZACJA Tokary  znajdują się w ...

  • Działka Małkowo ul. Żurawia

    Małkowo » ul. Żurawia

    • 347 200 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE położone 20  km od Gdańska w miejscowości Małkowo z WZ Na sprzedaż dwie  przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJA Małkowo, malownicza miejscowość w pob...

  • Działka Przodkowo ul.

    Przodkowo

    • 299 900 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 229 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz zamienić miejski zgiełk na przestrzeń i bliskość natury, jednocześnie zachowując szybki dojazd do Trójmiasta? Ta działka w Kawlach Dolnych, położona zaledwie kilka minut od...

  • 1 / 3
    Działka z warunkami zabudowy-2 domy jednorodzinne

    Przodkowo

    • 560 000 zł cena
    • 4 858 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 4858 m2 położona w miejscowości Przodkowo, powiat kartuski. Przodkowo to malownicza wieś kaszubska położona powiecie kartuskim, przy drodze wojewó...

  • Działka Przodkowo ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 319 000 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego (wraz z projektem!) w świetnej lokalizacji w Przodkowie przy ul. Złotej.DZIAŁKA:Ma sporą powier...

  • Działka Tokary ul. Radosna

    Tokary » ul. Radosna

    • 290 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działki 35/53. W ofercie mamy także działkę 35/52 której metraż wynosi 958m2LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Czeczewo

    Czeczewo

    • 318 000 zł cena
    • 1 444 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka 1444 m2 w Czeczewie, gmina Przodkowo w kształcie prostokąta. Prąd, woda i gaz w drodze. Działka położona jest na ulicy Lawendowej. Blisko przedszkole...

  • Działka Małkowo ul. Widokowa

    Małkowo » ul. Widokowa

    • 234 960 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA położona 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z WZ Na sprzedaż działka  przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJAMałkowo, malownicza miejscowość w po...

  • Działka Tokary ul. Przodkowska

    Tokary » ul. Przodkowska

    • 280 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działka położona jest w urokliwej Kaszubskiej wsi - Tokary (w powiecie Kartuskim, w gminie Przodkowo). Okolicę charakteryzuje cisza, spokój i bardzo dużo terenów zielon...

  • Działka Tokary ul. Przodkowska

    Tokary » ul. Przodkowska

    • 280 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Tokary ul. Radosna

    Tokary » ul. Radosna

    • 299 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/91 z PNB!LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się w...

  • Działka Tokary ul. Lipowa

    Tokary » ul. Lipowa

    • 280 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/103 z wydanymi WZLOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduj...

  • 1 / 4
    Małkowo działka pod twój dom marzeń.

    Małkowo » ul. Spokojna

    • 276 750 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Małkowie. nr działki: 180/81 Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 1107m² w Małkowie gm. Żukowo Działka: Objęta M...

  • Działka Tokary ul. Lipowa

    Tokary » ul. Lipowa

    • 270 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 35/102LOKALIZACJA:Miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się w odległ...

  • W Czeczewie na skraju lasu!

    Czeczewo » ul. Gdańska

    • 240 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działka budowlanej w Czeczewie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 813 m² w Czeczewie, gmina Przodkowo.Działka:Objęta MPZP z...

  • 1 / 4
    Działka w Kobysewie w pełni natury!

    Kobysewo » ul. Przodkowska

    • 295 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Kobysewie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 2084 m² w Kobysewie, gmina Przodkowo.Działka:Nieobjęta MPZP.Właścic...

  • 1 / 3
    Twoja przestrzeń w Kobysewie!

    Kobysewo » ul. Przodkowska

    • 372 000 zł cena
    • 2 652 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Kobysewie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 2652 m² w Kobysewie, gmina Przodkowo.Działka:Nieobjęta MPZP.Właścic...

  • Przystanek NATURA | działka pod lasem | Kobysewo
    1 / 9
    Przystanek NATURA | działka pod lasem | Kobysewo

    Kobysewo

    • 249 000 zł cena
    • 1 987 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PRZYSTANEK: NATURA | Wyjątkowa działka pod lasem w Kobysewie (gm. Przodkowo) Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu drzew, a do pracy w Trójmie...

  • Dom Kobysewo ul. Tęczowa

    Kobysewo » ul. Tęczowa

    • 1 349 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 4 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Malownicze położenie domu sprawia, że znajdziecie Państwo w nim chwilę tylko dla siebie, pełną relaksu. Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi!*BEZ PROWIZJI*LOKALIZACJA:Kobysewo...

  • Dom Małkowo

    Małkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 198 m , położony na zagospodarowanej działce 878 m w spokojnym Małkowie , z szybkim dojazdem do Gdańsk. Nieruchomość goto...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Nowy III etap sprzedaży - osiedla w PRZODKOWIE!Przestronne domy szeregowe:* z garażem oraz miejscem postojowym zewnętrznym* przest...

  • 1 / 4
    Dom Przodkowo rynek pierwotny ul. Złota

    Przodkowo » ul. Złota

    • 649 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Spokojne miejsce na Twój nowy dom

    Czeczewo

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną o powierzchni 1000 m² położoną w miejscowości Czeczewo .( Gmina Przodkowo). Działka znajduje się w spokojnej części miejscowości, w otoczeni...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Czeczewo

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE – SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANEJ Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Czeczewo, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej si...