• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
  • Marianowo
  • Boguchwała +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 1 190 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 12 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny - dwulokalowy w Mostach znajdujący się 900 m od plaży w Mechelinkach . Może pełnić funkcję klasycznego domu jednorodzinnego lub kontynuować swoją rolę jako stabil...

  • Dom Leźno ul. Jarzębinowa

    Leźno » ul. Jarzębinowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska, w domu idealnym dla dwóch rodzin lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Nieruchomość wyjątkowa i niepowtarzalna, z funkcjonalnym...

  • Dom Gdańsk Wrzeszcz ul. Wileńska

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wileńska

    • 2 960 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa oferta sprzedaży bliźniaka przy ul. Wileńskiej  w Gdańsku - Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych, przedwojennych zespołów mieszkaniowyc...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Nad Rozlewiskiem

    Bojano » ul. Nad Rozlewiskiem

    • 949 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, GARAŻ W BRYLE BUDYNKU - 4 SYPIALNIETermin oddania do użytkowania do 31.03.2026Lokal: B1L2, OGRÓD 222m2 - ŚRODKOWYLOKALIZACJA Bojano przy ul....

  • Dom Rumia rynek pierwotny ul. Czereśniowa

    Rumia » ul. Czereśniowa

    • 669 952 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM 6 pokojowy W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, planowany odbiór marzec/kwiecień 2026, stan deweloperski LOKAL 30A/2DOMMieszkanie o pow. 104,68m2 usytuowane w środkowej części szeregu w sta...

  • Dom Lniska ul.

    Lniska

    • 1 999 990 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 2 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest teren, na którym posadowione są:DOM: jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (wysoki parter i przyziemie), 5-pokojowy dom wolnostojący przeznaczony d...

  • Dom Gdańsk Karczemki ul. Lipcowa

    Gdańsk » ul. Lipcowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 6 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem na dużej działce - 266 m² powierzchni, 1000 m² ogrodu, dwa garaże, kominek, oczko wodneJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, z dala od miejskiego zgiełku, a...

  • Nocleg nad morzem 900 do morza Gdańsk Wyspa Sobieszewska
    1 / 4
    Nocleg nad morzem 900 do morza Gdańsk Wyspa Sobieszewska

    Gdańsk

    • 60 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszam na wypoczynek przez cały rok w malowniczym miejscu na Wyspie Sobieszewskiej, w otoczeniu lasu i bliskiej odległości do morza. Cena zależna od ilości osób i dł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Lniska ul.

    Lniska

    • 749 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Informacja: przyszły nabywca będzie mógł podzielić tę działkę na dwie, a nawet trzy!DOM: na sprzedaż jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), 4-pok...

  • Dom Gdańsk Brzeźno ul. Kazimierza Pułaskiego

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Pułaskiego

    • 4 999 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 16 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W GDAŃSKU BRZEŹNIE - INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM LUB KOMFORTOWY DOM RODZINNY!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych i ro...

  • Dom Gdańsk Sobieszewo ul. Mieczysława Boguckiego

    Gdańsk » ul. Boguckiego

    • 4 499 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 14 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom - pensjonat z 6 apartamentami | Wyspa Sobieszewska | Blisko plaży i lasuNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Wyspy Sobieszewskiej - jednej z najbardzi...

  • Dom Gdynia Chylonia ul. Chylońska

    Gdynia » Chylonia » ul. Chylońska

    • 7 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Gdynia Cisowa to jedna z północno-zachodnich dzielnic Gdyni, położona między Chylonią a Pustkami Cisowskimi. Łączy w sobie elementy dzielnicy mieszkalnej, przemysłowej...

  • Skrajny dom szeregowy w wysokim standardzie!

    Gdańsk » ul. Victorii

    • 2 469 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 14 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w standardzie premium, położony w prestiżowej dzielnicy Osowa w Gdańsku. To doskonałe miejsce dla osób ceniących nowoczesny design, wysoką jakość wykończe...

  • Dom Pogórze ul. Szkolna

    Pogórze » ul. Szkolna

    • 1 499 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 5 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo), przy ul. Szkolnej - jednej z bardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicy. To ide...

  • Dom Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Dom Bojano ul. Folwarczna

    Bojano » ul. Folwarczna

    • 890 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny i funkcjonalny dom o pow. 98 m² w Bojanie. Świetna lokalizacja dla rodzin szukających spokoju i przestrzeni.LOKALIZACJABojano to dynamicznie rozwijająca się miejscowość,...

  • Dom Gdynia Orłowo ul. Raciborska

    Gdynia » Orłowo » ul. Raciborska

    • 2 900 000 zł cena
    • 303 m2 powierzchnia
    • 9 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM: 4 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 7 -pokojowy, w zabudowie szeregowej w Gdyni (Orłowo). Dom o powierzchni użytkowej 303,24 m2 - jeśli doliczymy skosy i pomieszcze...

  • Dom Mosty ul.

    Mosty

    • 2 250 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 11 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Mostach koło Gdyni, zaprojektowany z myślą o komforcie, prywatności i estetyce. Wyjątkowy, przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 197m² w Mostach, usytuowany na malownic...

  • Dom Gdańsk Wrzeszcz ul. Władysława Pniewskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Pniewskiego

    • 7 000 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 10 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Jeżeli szukasz centralnego położenia, doskonałego skomunikowania oraz dużej powierzchni na swoją działalność (np. kancelarię, biuro, gabinety medyczne, szkołę i wiele innych), to t...

  • Dom Koleczkowo ul. Jesionowa

    Koleczkowo » ul. Jesionowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 6 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DOM WOLNOSTOJĄCY Powierzchnia użytkowa domu: 232,61 m²Powierzchnia działki: 1 940 m²Stan: gotowy do zamieszkania  W miejscu, gdzie cisza spotyka przestrzeń…Przedstawiam...