• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sopotem

(377)
  • Dom Żukowo rynek pierwotny ul.

    Żukowo

    • 989 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle budynków w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Jarzębinowej w Lniskach!DOM: W stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 120,45 m2. Składający się z 5 pokoi, dwóch łazienek...

  • Dom Lniska rynek pierwotny ul. Jarzębinowa

    Lniska » ul. Jarzębinowa

    • 989 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osiedle budynków w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Jarzębinowej w Lniskach. Istnieje możliwość dokonania zmian aranżacji pomieszczeń oraz ustalenie dodatkowych elementów wykończen...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tokary

    • 780 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Banino

    • 990 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Dom 30 m od jeziora 23 km od Gdyni
    Dom 30 m od jeziora 23 km od Gdyni

    Kielno

    • 1 469 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 6 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom & House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Bojano ul. Lipowa

    Bojano » ul. Lipowa

    • 769 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIEZWYKŁEGO DOMU W BOJANIE ! ! !Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej!  LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska i G...

  • Dom Bojano ul. Lipowa

    Bojano » ul. Lipowa

    • 769 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Bojano ul. Lipowa

    Bojano » ul. Lipowa

    • 769 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 928 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gdańsk Suchanino ul. Ludwika Beethovena

    Gdańsk » Suchanino » ul. Beethovena

    • 2 999 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 10 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym! Świetna oferta dla inwestorów i osób szukających nieruchomości z dodatkowymi możliwościami! Przestronny dom z pokojami na wynajem i du...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Chwaszczyno

    • 1 000 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Koleczkowo

    • 815 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czeczewo ul. Pogodna

    Czeczewo » ul. Pogodna

    • 1 550 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny 5 pokojowy Dom z garażem blisko Gdańska!LOKALIZACJA:Czeczewo to idealna propozycja dla rodziny szukającej ciszy i spokoju. Jest to wieś kaszubska w Polsce po...

  • Dwu poziomowe mieszkanie z ogródkiem w czworaku
    1 / 20
    Dwu poziomowe mieszkanie z ogródkiem w czworaku

    Mosty

    • 3 000 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 10 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dwu poziomowe mieszkanie z ogródkiem w czworaku
    1 / 20
    Dwu poziomowe mieszkanie z ogródkiem w czworaku

    Mosty

    • 800 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Rumia

    • 930 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak świeżo po remoncie.
    1 / 9
    Bliźniak świeżo po remoncie.

    Banino

    • 749 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Nowy bliżniak 5 pokoi garaż  garderoba Dobrzewino
    1 / 20
    Nowy bliżniak 5 pokoi garaż garderoba Dobrzewino

    Dobrzewino

    • 1 049 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Czeczewo

    • 949 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Mosty

    • 1 280 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gdańsk Kokoszki rynek pierwotny ul. Bysewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Bysewska

    • 945 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    LOKALIZACJAOsiedle 22 domów dwulokalowych zlokalizowane jest w Gdańsku Kokoszkach przy ulicy Bysewskiej. Razem 44 lokale, na osiedli Błoga Bysewska. Do obwodnicy trójmiasta dojedzi...