dom na sprzedaż
8 lis 2025

Kameralne Osiedle ''Do Dworu' - Otomino

woj. Pomorskie pow. kartuski gm. kartuski
Odświeżone 6 miesięcy temu, Sobota, 8 listopad 2025 21:34
699 000 zł 84 m2
699 000 zł 84 m2 8 322 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 84 m2
Cena za metr 8 322 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K36844126

Opis

Kameralne Osiedle ''Do Dworu' - Otomino

Domy z pompą Ciepła - Oszczędzaj na rachunkach - Bezpośrednio od Dewelopera

invest-hb.pl Zapraszamy na naszą stronę!!!!!

Kameralne Osiedle w Otominie – Idealne dla Rodzin!

Zapraszamy do odkrycia naszego nowego, kameralnego osiedla w malowniczej miejscowości Otomino. To wymarzone miejsce dla rodzin, które cenią spokój, bliskość natury oraz komfort nowoczesnego życia. Osiedle składa się z 10 domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w pięknym otoczeniu Doliny Raduni, łąk i stadniny koni, sąsiadując z niską zabudową jednorodzinną.

Wyjątkowa Lokalizacja:

Blisko aglomeracji Trójmiasta, zaledwie 2,5 km od Żukowa.
19 km od centrum Gdańska (13 minut do Gdańsk Kokoszki autem).
500 m od nowego przystanku PKP, zapewniającego wygodny dojazd do Trójmiasta, Żukowa i Kartuz (bajpas kartuski).
Bliskość Kaszubskiego Parku Krajobrazowego oraz atrakcji turystycznych takich jak Wieżyca, Szymbark, jeziora i stoki narciarskie.
Idealne dla Rodzin:

Spokojna, malownicza okolica idealna dla rodzin z dziećmi.
Nauka jazdy konnej w pobliskiej stadninie.
Spacery po lesie i czas spędzony nad rzeką.
Bliskość Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi.
Wypady na Wieżycę, Szymbark oraz nad kaszubskie jeziora.
Komfortowe i Nowoczesne Domy:

Powierzchnia użytkowa: 84,4 m².
Każdy dom z działką o powierzchni ok. 550 m² (pełna własność, niezależne nieruchomości).
Parter: przestronny salon (26,62 m²) z jadalnią z widokiem na ogród, oddzielna kuchnia (6,58 m²), korytarz/wiatrołap (3,93 m²), kotłownia z toaletą (4,13 m²).