dom na sprzedaż
26 mar 2026

Dom Gdańsk Jelitkowo ul.

woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 26 marzec 2026 14:20
8 350 000 zł 320 m2
8 350 000 zł 320 m2 26 094 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 320 m2
Cena za metr 26 094 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37498192

Opis

GOTOWA INWESTYCJA z potencjałem do rozbudowy! 

Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitkowa, przy granicy z Sopotem, blisko Trójmiejskiej plaży.

LOKALIZACJA:
To wyjątkowe położenie gwarantuje dostęp do piaszczystych plaż (5 minut spaceru przez park!) i spacerów w nadmorskich parkach. Nieopodal tereny zielone sprzyjające rekreacji i rozrywkom na świeżym powietrzu, Park Reagana, ścieżki rowerowe i piesze, nadmorski deptak . 
W najbliższym sąsiedztwie pełne zaplecze handlowo-usługowe, punkty gastronomiczne, kościół.  Doskonałe położenie nieruchomości pozwala cieszyć się wszystkimi atrakcjami Trójmiejskiego wybrzeża, czyniąc obiekt IDEALNĄ INWESTYCJĄ na długie lata.
plaża w Jelitkowie - 300 m Ergo Arena - 1,3 km molo w Sopocie - 3 km gdańska Starówka - 10 km Komunikacja miejska - przystanki tramwajowe i autobusowe w najbliższej okolicy.

BUDYNEK:
Dom wybudowany w latach 80, zmodernizowany i rozbudowany o pokoje gościnne z zapleczem w 2010 roku. Powierzchnia całkowita - 320 m2, powierzchnia użytkowa po rozbudowie to 247 m2.
W skład czterokondygnacyjnej nieruchomości (przyziemie, parter, dwa piętra) wchodzi niezależny lokal mieszkalny (np. dla właściciela) oraz 13 niezależnych apartamentów na wynajem, dwu- lub jedno-pokojowych z własną łazienką, każdy w pełni wyposażony, a niektóre są z aneksem kuchennym i balkonem.
Wyposażenie pokoi gościnnych pozostaje w obiekcie i jest już objęte ceną!