• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk Przymorze Małe

(71)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To doskonała lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości po...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 609 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    2 pokoje z oddzielną kuchnią - Gdańsk Przymorze!AKCEPTOWANY TYLKO ZAKUP GOTÓWKOWYIdealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem.ATUTY doskonała lokaliz...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 7 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERA !! TYLKO  U NAS! ATUTY:- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Ogrzewanie podłogowe- Fotowoltaika- Okna wielkoformatowe- Nowoczesny design- Lokalizacja- Garaż w bryle b...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - Bliskość plaży i parku Reagana! - Liczne punkty usługowe, szkoły i przedszkola! - Szybki dojazd do centrum Gdańska i S...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 509 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!2-pokojowe mieszkanie blisko morza na Przymorzu!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na 8. piętrze z 10. w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 897 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica!- pełne zaplecze handlowo - usługowe!- umebluj po swojemu!-...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 399 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja,- ok. 1000m od morza,- cicha i spokojna okolica,- pełna infrastruktura usługowo-hand...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica!- pełne zaplecze handlowo - usługowe!- możliwość własnej aranżacji!- przestr...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Mściwoja Ii

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Mściwoja II

    • 949 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 469 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w znakomitej lokalizacji - na gdańskim Przymorzu przy ul. Piastowskiej. T...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 1 590 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 27 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 18 piętro

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Bliskość morza !- Sąsiedztwo Park Reagana - rozległe tereny zielone i rekreacyjne- Pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut- Bardzo dobr...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Bzowa

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bzowa

    • 630 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie w Gdańsku z Pięknym Widokiem i BalkonemMetraż i układMieszkanie o powierzchni 46,03 m², idealnie rozplanowane na 3 pokoje:Salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 549 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To idealna propoz...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 529 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdańsku przy ul. Piastowskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - funkcj...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Darłowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Darłowska

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY: - niska zabudowa w bardzo spokojnej okolicy;- bardzo jasne i ciepłe mieszkanie- duża piwnica przynależna do mieszkania- dla mieszkańców...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Gen. Bora-Komorowskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bora-Komorowskiego

    • 1 190 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 12 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska na Przymorzu, półtora kilometra od mor...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe budwonictwo 2022 rok- w pełni wyposażone- gotowe do zamieszkania- niska zabudowa- 10minut do plaży i 6 minut do...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul. Obotrycka

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obotrycka

    • 18 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Oferujemy Państwu na długoterminowy wynajem fantastyczny dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spok...