• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Siewierz +20 km
  • Gdańsk
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gdańsk Przymorze Małe

(71)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 399 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja,- ok. 1000m od morza,- cicha i spokojna okolica,- pełna infrastruktura usługowo-hand...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Tysiąclecia

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Tysiąclecia

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Atuty:- lokalizacja- cicha i spokojna okolica- budynek i klatka schodowa po generalnym remoncie- bliskość UG i AWF- świetna propozycja inwestycyjna...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 599 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w Gdańsku przy ul. Chłopskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -  w pobli...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 549 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ JASNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ- do własnej aranżacji -MIESZKANIE:Na sprzedaż ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Mściwoja Ii

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Mściwoja II

    • 899 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Przymorze Małe » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 499 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej.Lokal znajdu...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 990 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 28 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: gotowe do zamieszkania lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem nowoczesne budownictwo z 2022 roku, gwarantujące wys...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 690 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Przymorzu w budynku z windą!To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość morza, terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury miejskiej,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Olsztyńska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Olsztyńska

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: LOKALIZACJA ! Dostęp do komunikacji miejskiej, licznych sklepów oraz całej infrastruktury mieszkalnej bliskość pla...

  • Lokal Gdańsk Przymorze ul. Lęborska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ - LĘBORSKA 25!KAMIENICA LĘBORSKA! Oferujemy na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej (poziom -1), położonej przy ul. Lęborskiej 25.  Wygodn...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO U NAS!ATUTY:- doskonała lokalizacja- 700 m od morza- cicha i spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo-handlowa- idealne na inwestycję- Park Reagana i Park...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 660 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z DWUSTRONNĄ EKSPOZYCJĄ! MOŻLIWE 3 POKOJE! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa.LOKALIZACJA:Nieruchomość położo...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 650 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY:-morze w zasięgu krótkiego spaceru,-bezpośrednie sąsiedztwo Parku Reagana - dużo zieleni i przestrzeni,-szybki dostęp do sklepów i usług,-bard...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 719 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA W PEPPERHOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 15 minut spacerem do plaży oraz do stacji SKM Gdańsk Oliwa,- bardzo dobra komunikacja- słoneczny balkon,- osobna kuchnia z oknem,- jas...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 439 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza.ATUTYPanoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na par...

  • Dom Gdańsk Przymorze ul. Słupska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Słupska

    • 3 690 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 23 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS! Jeśli szukasz domu w Centrum miasta, doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej, a jednocześnie niskiej zielonej zabudowie to jest nieruchomość przeznaczona właśni...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 3 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 14 piętro

    MIESZKANIENa wynajem wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę GdańskąOferujemy komfortowe mieszkanie położone na 14. piętrze, z którego rozpościera się spektaku...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 649 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ BARDZO JASNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ- GOTOWE DO ZAMIESZKANIAMIESZKANIE: Ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 położone jest na cz...

  • NIespotykane miszkanie z wyjątkowym tarasem

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Szczecińska

    • 1 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 23 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Szczecińskiej. Lokal mieszkalny posiada wyjątk...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 479 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    OKAZJA INWESTYCYJNA, DWA MIESZKANIA WŁASNOŚC I PREFERENCYJNY NAJEM OD SPÓŁDZIELNI. 1. MIESZKANIE: (własność księga wieczysta) usytuowane na ostatnim piętrze o powierzchni 36m2, na...