• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Mikoszewo

(2)
  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 239 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 229 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 890 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jantar

    • 722 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament
    Nadmorski Apartament

    Jantar

    • 440 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 473 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 810 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z dużym tarasem blisko plaży JantarLokalizacjaApartament położony jest w Jantarze - jednym z najbardziej znanych kurortów nad Bałtykiem, nazywanym „Bursztynową...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 15
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 1 300 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 20 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

        Prezentujemy nadmorski apartament zlokalizowany w Jantarze.  Jest to lokal mieszkalny o powierzchni 62,32 m².  Mieszkanie trzypokojowe: salon z aneksem kuchennym, korytarz, d...

  • Mieszkanie Jantar ul. Rybacka

    Jantar » ul. Rybacka

    • 936 528 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament 800 m od morza | duży taras 24 m² | Jantar | idealny do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m² z dużym taras...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 8
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowy...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 9
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 580 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

            Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym...

  • Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte
    Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte

    Jantar

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie narożne na parterze w Jantarze ul. Rybacka Mieszkanie nigdy nie było...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 598 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości