• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kąty Rybackie

(2)
  • Dom Kąty Rybackie ul.

    Kąty Rybackie

    • 839 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmode...

  • Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka
    Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka

    Kąty Rybackie

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z działającym pensjonatem dla letników! Poniżej więcej informacji. Nieruchomość: - powierzchnia: około 300m2, a w jej skład wchodzi czę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Stegna ul.

    Stegna

    • 1 990 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej...

  • Dom Suchacz ul. Klonowska

    Suchacz » ul. Klonowska

    • 1 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamieszkaj w nowoczesnym domu z widokiem na Zalew Wiślany , w otulinie rezerwatu przyrody Buki Wysoczyzny Elbląskiej. To wyjątkowe miejsce w jednej z najbardziej zjawiskowych miejs...

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Kadyny

    • 780 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Stegience - z działką 3600 m2!
    1 / 3
    Dom w Stegience - z działką 3600 m2!

    Stegienka

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Drewnica

    • 1 899 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tigres Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!TYLKO U NAS!!Dom w samym Centrum znanej i obleganej przez turystów nadmo...

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 h ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzek...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Jantar

    • 1 800 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 595 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 399 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Suchacz

    • 999 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jantar ul. Bursztynowa

    Jantar » ul. Bursztynowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż  obiekt turystyczny położony w popularnej turystycznej miejscowości nad polskim morzem. Lokalizacja:Jantar to znana nadmorska miejscowość położona w gminie Stegna na Mi...

  • Dom Stegna ul. Cegielniana

    Stegna » ul. Cegielniana

    • 1 139 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Stylowy bliźniak z dwoma lokalami w nadmorskiej miejscowości - idealny na inwestycję lub dla rodziny!Lokalizacja:Stegna - malownicza nadmorska miejscowość, położona na skraju Mierz...

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Przemysław ul.

    Przemysław

    • 1 799 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 1 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe gospodarstwo w pięknej, malowniczej okolicy Przemysław w powiecie Nowodworskim.Ogromy potencjał pod agroturystykę, stadninę koni lub inne ciekawe biznesy, wyma...

  • Dom Jantar ul. Gdańska

    Jantar » ul. Gdańska

    • 5 990 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Wyjątkowy obiekt z klimatem nad BałtykiemGotowy, dochodowy biznes + komfortowa przestrzeń do życiaSzukasz nieruchomości z duszą, która zachwyca nie tylko funkcją, ale...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Junoszyno

    • 2 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Dom Mikoszewo ul. Wczasowa

    Mikoszewo » ul. Wczasowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (parter, I piętro, II piętro), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący położony w Mikoszewie (powiat nowodworski, gmina Stegna)....

  • 1,4 ha ziemi, dom Młyński - Piękne tereny !

    Świerznica

    • 698 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Piękne siedlisko pod Elblągiem.
    1 / 16
    Piękne siedlisko pod Elblągiem.

    Łęcze

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko z własnym stawem – położone w przepięknej miejscowości Łęcze położonej w pobliżu Zalewu Wiślanego zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Elbląga....

  • Dom Stegna, Kościuszki
    1 / 6
    Dom Stegna, Kościuszki

    Stegna

    • 580 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w samym centrum Stegny - popularnej miejscowości turystycznej między Jantarem a Krynicą Morską. Nieruchomość stanowi ciekawą propoz...

  • Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce
    1 / 16
    Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce

    Łęcze

    • 655 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY- ŁĘCZE 2025 r, SALON + 4 POKOJE, 2 ŁAZIENKI, ( 100 m2) + DUŻY GARAŻ  30 M2 ATRAKCYJNE MIEJSCE, BLISKO ELBLĄGA – ŁĘCZE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA DOMU " POD KLUCZ...

  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2
    1 / 10
    Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Kępiny Wielkie

    • 215 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich. Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie Braniewo -...

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.
    1 / 16
    Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Na sprzedaż siedlisko z dużym domem wolnostojącym na 1,5 ha ziemi w miejscowości Starocin, gm. Nowy Dwór Gdański, woj. pomorskie Budynek mieszkalny z jedną kondygnacją podziemną...

  • Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska
    1 / 16
    Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska

    Stegna

    • 2 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad morzem z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska gotowy biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Stegnie przy ul Gdańskiej idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako got...

  • Dom Jantar gm. Stegna, Różana
    Dom Jantar gm. Stegna, Różana

    Jantar

    • 1 149 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej...

  • Dom Nowe Batorowo ul.

    Nowe Batorowo

    • 682 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość w pierwszej linii zabudowy od rzeki Elbląg (nowego kanału portowego prowadzącego do Elbląga) i w bezpośredniej odległości Zalewu Wiślanego w cenie samej dzia...

  • Dom Świerznica ul.

    Świerznica

    • 820 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Pow. całkowita w m2 -216,2Pow. użytkowa w m2 - 139,6 Na sprzedaż dom jednorodzinny z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń, częściowo podp...