• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gnojno
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Sztutowo

(1)
  • Dom Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!TYLKO U NAS!!Dom w samym Centrum znanej i obleganej przez turystów nadmo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Stegna ul.

    Stegna

    • 1 990 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej...

  • Dom Stegna ul. Cegielniana

    Stegna » ul. Cegielniana

    • 1 139 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Stylowy bliźniak z dwoma lokalami w nadmorskiej miejscowości - idealny na inwestycję lub dla rodziny!Lokalizacja:Stegna - malownicza nadmorska miejscowość, położona na skraju Mierz...

  • Dom Stegna, Kościuszki
    1 / 6
    Dom Stegna, Kościuszki

    Stegna

    • 580 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w samym centrum Stegny - popularnej miejscowości turystycznej między Jantarem a Krynicą Morską. Nieruchomość stanowi ciekawą propoz...

  • Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska
    1 / 16
    Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska

    Stegna

    • 2 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad morzem z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska gotowy biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Stegnie przy ul Gdańskiej idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako got...

  • Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka
    Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka

    Kąty Rybackie

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z działającym pensjonatem dla letników! Poniżej więcej informacji. Nieruchomość: - powierzchnia: około 300m2, a w jej skład wchodzi czę...

  • Dom Kąty Rybackie ul.

    Kąty Rybackie

    • 839 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmode...