• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milicz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Nowy Staw

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Staw

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie

    Malbork

    • 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Witam mam do wymajecia mieszkanie (kawalerka) w Malborku przy ul. Jasnej, na 5-tym piętrze 10-cio piętrowego budynku z dwiema windami o łącznej powierzchni 33.40m2, mieszkanie skła...

  • Sprzedam Mieszkanie w Malborku

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Malborka - 2 pokoje. Położone w centrum Malborka na 1 piętrze. W bloku jest winda. Nie daleko znajduje się Galeria DEKADA, Biedronka , Kaufland, E. Leclerc ,...

  • Mieszkanie 3 pokoje w centrum Malborka

    Malbork

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku trzyklatkowym. Budynek jest po termomodernizacji, z estetyczną klatką, nową windą i domofonem. Przed blokiem znajduje się parking d...

  • Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

    Rokitki » ul. Tczewska

    • 859 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    BUDYNEK:Został wybudowany w 2019 roku w nowoczesnych standardach zabudowy. Przestrzeń wokół budynku tworzy spójną całość z osiedlem.MIESZKANIE:Znajduję się na drugim piętrze w 4 pi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rokitki

    • 299 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 427 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 412 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rokitki

    • 475 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rokitki

    • 391 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Rokitki 4 pokoje dla Rodziny
    1 / 6
    Rokitki 4 pokoje dla Rodziny

    Rokitki

    • 484 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 571 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

    Rokitki » ul. Tczewska

    • 579 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!LOKALIZACJA:Nowe Rokitki - osiedle oddalone od Tczewa o ok. 3km - dojazd w zaledwie 7min autem. Uroku tej lokalizacji dodają liczne tereny rekr...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rokitki

    • 610 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębina

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na parterze, La Cala Golf

    Nowa Wieś Malborska

    • 1 943 550 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 12 301 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle zamknięte z dużym basenem i pięknym ogrodem krajobrazowym– Podłogi z kremowego marmuru w całym pomieszczeniu– Klimatyzacja ciepła/zimna– W pełni wyposażona kuchnia m.in. ur...

  • Apartament na parterze, Calahonda

    Nowa Wieś Malborska

    • 1 943 550 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 22 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ten apartament znajduje się w dzielnicy Riviera del Sol, Mijas. Nieruchomość oferuje spektakularne widoki na morze z położenia całkowicie przy plaży. Nieruchomość posiada dwie dwuo...

  • Mieszkanie Dworek ul.

    Dworek

    • 65 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu.LOKALIZACJA: Dworek to spokojna i urokliwa miejscowość położona w gminie Mikołajki Pomorskie. Miejscowość otoczona jest mal...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji
    1 / 8
    Wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji

    Malbork

    • 389 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku. Posiada 3 pokoje, osobną kuchnię oraz balkon. Wszystkie drzwi w mieszkaniu wymienione...

  • Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe

    Malbork

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe własnosciowe 40 m2 użytkowych co przekłada się na około 50 m2 przestrzeni, zlokalizowane na 1 piętrze (poddasze) budynku wielorodzinnego W miejscowoś...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • Mieszkanie  na wynajem- centrum Malborka.
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem- centrum Malborka.

    Malbork

    • 1 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszk...

  • Twoje 3 pokoje blisko natury!

    Rokitki » ul. Wiśniowa

    • 469 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,69 m², zlokalizowanego na 1 piętrze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w...

  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • Mieszkanie Tczewskie Łąki ul. Zajączkowska

    Tczewskie Łąki » ul. Zajączkowska

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, na...

  • Mieszkanie Jazowa ul.

    Jazowa

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku-...

  • Mieszkanie Malbork ul. Stare Miasto

    Malbork » ul. Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- duży balkon,- jasne wnętrze,- doskonała lokalizacja,- pełne zaplecze handlowo- usługowe,- blisko komunikacji miejskiej.-...