• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nowym Stawem

(79)
  • Mieszkanie Malbork ul. Stare Miasto

    Malbork » ul. Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- duży balkon,- jasne wnętrze,- doskonała lokalizacja,- pełne zaplecze handlowo- usługowe,- blisko komunikacji miejskiej.-...

  • Mieszkanie Tczew ul. Obrońców Westerplatte

    Tczew » ul. Obrońców Westerplatte

    • 459 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przestronne i słoneczne mieszkanie,- wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m!- dwustronna ekspozycja,- komfortowa lokal...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 580 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na około 90m2 powierzchni po podłodze składają się z:- ustawny jasny pokój d...

  • Mieszkanie Jazowa ul.

    Jazowa

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku-...

  • Mieszkanie Tczew ul. Słowackiego

    Tczew » ul. Słowackiego

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!WYJĄTKOWY APARTAMENT 67,1 m² Z GARAŻEM | TCZEW, UL. SŁOWACKIEGOUnikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m², położony na I piętrze w kame...

  • Mieszkanie Tczewskie Łąki ul. Zajączkowska

    Tczewskie Łąki » ul. Zajączkowska

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, na...

  • Mieszkanie Tczew ul. Saperska

    Tczew » ul. Saperska

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30m2 położone w centrum Tczewa. Nieruchomość wykończona w jasnych barwach. Możliwość wpr...

  • Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew
    1 / 16
    Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew

    Tczew

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUS, STYL I SPOKÓJ – Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (Jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów
    Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów

    Tczew

    • 2 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę gotowe, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów. Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesne...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 529 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj na parterze domu jednorodzinnego w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów!*TYLKO U...

  • Mieszkanie Tczew, Ignacego Paderewskiego
    Mieszkanie Tczew, Ignacego Paderewskiego

    Tczew

    • 268 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 2 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWE MIESZKANIE  KAMIENICA PRZY PARKU -  91 m² POTENCJAŁU I CZERWONEJ CEGŁY Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujem...

  • Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego
    Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego

    Tczew

    • 309 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III...

  • Stylowe mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    Stylowe mieszkanie z potencjałem

    Tczew

    • 480 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Tczew. Mieszkanie własnościowe. Powierzchnia mieszkaniowa to 69,5 m2, na którą składają się :  3 pokoje  kuchnia  łazienka  oso...

  • Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa
    Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa

    Tczew

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA!!!!!!   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nier...

  • Twoje 3 pokoje blisko natury!

    Rokitki » ul. Wiśniowa

    • 469 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,69 m², zlokalizowanego na 1 piętrze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w...

  • Kameralne osiedle, mieszkanie z ogrodem!

    Tczew

    • 345 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,57 m², zlokalizowanego na parterze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w R...

  • Mieszkanie Tczew ul. Wodna

    Tczew » ul. Wodna

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla!Piękny widok na Wisłę!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieści...

  • Mieszkanie  na wynajem- centrum Malborka.
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem- centrum Malborka.

    Malbork

    • 1 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszk...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...