• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Cedry Wielkie

(1)
  • Dom wolnostojący z potencjałem Cedry Wielkie.

    Cedry Wielkie » ul. Osadników Wojskowych

    • 950 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącej domu o powierzchni użytkowej 195 m², posadowionego na działce 370 m², zlokalizowanego na ul. Osadników Wojskowych Cedry Wielkie....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z garażem i fotowoltaiką, 5min od Obwodnicy

    Straszyn

    • 1 090 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu za miastem, gdzie panuje spokój i cisza, gdzie dzieci mogą bawić się na poblisku placu zabaw bez obaw o ruchliwą ulicę? Lubisz wycieczki rowerowe czy długie spacery po...

  • Dom Przejazdowo ul.

    Przejazdowo

    • 660 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOMNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Przejazdowo - 5 minut od Gdańska, 10 km od gdańskiego Starego Miasta. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok...

  • Dom Juszkowo rynek pierwotny ul. Wypoczynkowa

    Juszkowo » ul. Wypoczynkowa

    • 799 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    1 zdjęcie to wizualizacjaLOKALIZACJA:Juszkowo. Miejscowość znajdująca się bezpośrednio przy Pruszczu Gdańskim oraz Straszynie.W najbliższej okolicy znajduję się Żabka, żłobek i prz...

  • Dom Łęgowo ul. Rzeczna

    Łęgowo » ul. Rzeczna

    • 849 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Dom położony w miejscowości Łęgowo, znajdującej się w odległości ok. 4 km od Pruszcza Gdańskiego i ok. 15 km od centrum Gdańska. To lokalizacja doskonała dla ludzi ceni...

  • Dom w Stegience - z działką 3600 m2!
    1 / 3
    Dom w Stegience - z działką 3600 m2!

    Stegienka

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Kameralne osiedle domków  w Juszkowie.
    1 / 8
    Kameralne osiedle domków w Juszkowie.

    Juszkowo

    • 800 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Drewnica

    • 1 899 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tigres Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dębina

    • 2 299 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 h ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzek...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Jantar

    • 1 800 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKA ZABUDOWANA NAD MORZEM
    1 / 20
    DZIAŁKA ZABUDOWANA NAD MORZEM

    Dębina

    • 470 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom w cichej okolicy
    Dom w cichej okolicy

    Juszkowo

    • 800 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jantar ul. Bursztynowa

    Jantar » ul. Bursztynowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż  obiekt turystyczny położony w popularnej turystycznej miejscowości nad polskim morzem. Lokalizacja:Jantar to znana nadmorska miejscowość położona w gminie Stegna na Mi...

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Przemysław ul.

    Przemysław

    • 1 799 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 1 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe gospodarstwo w pięknej, malowniczej okolicy Przemysław w powiecie Nowodworskim.Ogromy potencjał pod agroturystykę, stadninę koni lub inne ciekawe biznesy, wyma...

  • Dom Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Dom Dębina ul.

    Dębina

    • 499 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 159 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Tylko u nas!Na sprzedaż dom bliźniak z garażem oraz stodołą, usytuowany na dużej działce o powierzchni 4 878 m2, podzielonej na 4 części, gotowe do użytkowania lub sprzedaży.LOKALI...

  • Dom Jantar ul. Gdańska

    Jantar » ul. Gdańska

    • 5 990 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Wyjątkowy obiekt z klimatem nad BałtykiemGotowy, dochodowy biznes + komfortowa przestrzeń do życiaSzukasz nieruchomości z duszą, która zachwyca nie tylko funkcją, ale...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Junoszyno

    • 2 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Cieplewo ul. Długa

    Cieplewo » ul. Długa

    • 1 299 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 7 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom  na sprzedaż - Cieplewo, woj. pomorskieNa sprzedaż wyjątkowy dom  o powierzchni użytkowej 182 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości Cieplewo (woj...

  • Dom Mikoszewo ul. Wczasowa

    Mikoszewo » ul. Wczasowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (parter, I piętro, II piętro), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący położony w Mikoszewie (powiat nowodworski, gmina Stegna)....

  • Dom 150 m² z ogrodem  nad Zalewem Raduni
    1 / 9
    Dom 150 m² z ogrodem nad Zalewem Raduni

    Juszkowo

    • 1 289 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – dom 150 m² z ogrodem w Juszkowie nad Zalewem Raduni Opis nieruchomości: Sprzedam przestronny dom...

  • 1,4 ha ziemi, dom Młyński - Piękne tereny !

    Świerznica

    • 698 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dwa domy w cenie jednego dla rodziny i pod wynajem
    1 / 16
    Dwa domy w cenie jednego dla rodziny i pod wynajem

    Łęgowo

    • 630 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom NIeruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łęgowa, w gminie...

  • Dom w spokojnej okolicy
    1 / 9
    Dom w spokojnej okolicy

    Lisewo Malborskie

    • 590 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 1 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o dużym potencjale, położony w spokojnej miejscowości Lisewo Malborskie. To dobra propozycja dla osób, które szukają przestrzeni dla rodziny lub nieruchomości, któr...

  • Dom Jantar gm. Stegna, Różana
    Dom Jantar gm. Stegna, Różana

    Jantar

    • 1 149 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej...

  • Dom Ostaszewo rynek pierwotny ul. Piękna

    Ostaszewo » ul. Piękna

    • 570 240 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle pięknych domów przy ul. Pięknej!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 lub 4 pokoje ( możliwa zmiana aranżacji na poddaszu z 2 pokoi na 3)- okna trzyszybowe- ogrzewanie podłogowe- now...

  • Dom Świerznica ul.

    Świerznica

    • 820 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Pow. całkowita w m2 -216,2Pow. użytkowa w m2 - 139,6 Na sprzedaż dom jednorodzinny z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń, częściowo podp...

  • Dom Juszkowo ul. Raduńska

    Juszkowo » ul. Raduńska

    • 1 350 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 882 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    HOT OFERTA!!  DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- Dom bezczynszowy- Cicha i spokojna okolica- Przestronne i funkcjonalne wnętrze- Ogród- Duży garaż dwustanowi...