• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brody
  • Stegna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Stegna

(18)
  • Mieszkanie Stegna ul. Powstańców Warszawy

    Stegna » ul. Powstańców Warszawy

    • 410 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub ja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 303 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M10, balkon: 9,65 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 406 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M24, balkon: 9,65 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 403 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M12, balkon: 7,28 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 386 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M11, balkon: 7,28 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 399 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M20, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 420 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M13, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 428 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M22, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 404 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M23, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 380 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 18 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: II kwartał 2026 Lokal M8, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 850 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 24 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament premium nad morzem | Stegna | taras 17,9 m² | strefa wellness i baseny Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m², położony w prestiżowej inwest...

  • Przestronne mieszkanie w Stegnie nad morzem
    1 / 14
    Przestronne mieszkanie w Stegnie nad morzem

    Stegna

    • 627 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej w bliskiej odległości od lasu oraz morza. Dwupoziomowe lokal o pow. 66,08m2 położony w znanej nadmorskiej miejscowoś...

  • Apartament 53,4 m² z antresolą – Stegna – blisko m
    1 / 10
    Apartament 53,4 m² z antresolą – Stegna – blisko m

    Stegna

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 53,4 m² z antresolą, położony w nadmorskiej miejscowości Stegna przy ul. Powstańców Warszawy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w spok...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 917 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 26 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie.   Powierzchnia apartamentu to: 35,33 + taras 11,46. Do aparta...

  • Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy

    Stegna

    • 410 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub j...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 514 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Nadmorski Apartament w Stegnie
    Nadmorski Apartament w Stegnie

    Stegna

    • 755 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 779 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 334 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 438 696 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 388 743 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 456 624 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 353 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 432 734 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy apartament nad Mierzeją Wiślaną
    1 / 20
    Gotowy apartament nad Mierzeją Wiślaną

    Sztutowo

    • 360 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowe dwupokojowe mieszkanie nad Mierzeją Wiślaną
    1 / 20
    Gotowe dwupokojowe mieszkanie nad Mierzeją Wiślaną

    Sztutowo

    • 495 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !
    1 / 7
    Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !

    Sztutowo

    • 386 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA mieszkanie nad morzem  inwestycja
    1 / 9
    PROMOCJA mieszkanie nad morzem inwestycja

    Sztutowo

    • 599 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem
    1 / 8
    Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem

    Sztutowo

    • 383 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament
    1 / 14
    Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament

    Sztutowo

    • 611 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !
    1 / 11
    APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !

    Sztutowo

    • 520 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztutowo

    • 357 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 6
    Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie

    Sztutowo

    • 583 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza
    1 / 20
    Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza

    Sztutowo

    • 547 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza
    1 / 20
    Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza

    Sztutowo

    • 315 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • SZTUTOWO! Wykończone pod klucz!!
    1 / 14
    SZTUTOWO! Wykończone pod klucz!!

    Sztutowo

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat, a bezpośrednie są...

  • Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim
    1 / 14
    Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim

    Sztutowo

    • 423 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji t...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Junoszyno

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Junoszynie o powierzchni 39,89m2. Na powierzchnię lokalu składa się: niezależna kuchnia, dwa pokoje, łazienka oraz przedpokój. W kuchni znajduje się piec co...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (wykończone !)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji - inwestycja oddana do uzytkowania APARTAMENT nr 10.2 - MIESZKANIE WYKOŃCZONE !! [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, har...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (Z vat 8%)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 401 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji - INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT nr 8.16 [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, harmonogram płatności na stro...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (z VAT 8%)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 529 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji - budowa zakończona APARTAMENT nr 5.21, balkon: 3,42 m [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, harmonogram płatności na str...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (z VAT 8%)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 580 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji - inwestycja oddana do uzytkowania APARTAMENT nr 4.21, balkon: 3,39 m [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, harmonogram pł...

  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Sztutowo ul. Gdańska

    Sztutowo » ul. Gdańska

    • 232 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- w pełni wykończony- gotowy do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość montażu aneksu kuchennego- 3km do morzaCHAR...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 433 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |
    1 / 18
    | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |

    Sztutowo

    • 495 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości