• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ostaszewo

(1)
  • Dom Ostaszewo rynek pierwotny ul. Piękna

    Ostaszewo » ul. Piękna

    • 570 240 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle pięknych domów przy ul. Pięknej!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 lub 4 pokoje ( możliwa zmiana aranżacji na poddaszu z 2 pokoi na 3)- okna trzyszybowe- ogrzewanie podłogowe- now...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Przejazdowo ul.

    Przejazdowo

    • 660 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOMNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Przejazdowo - 5 minut od Gdańska, 10 km od gdańskiego Starego Miasta. Powierzchnia całkowita domu wynosi ok...

  • Dom Stegna ul.

    Stegna

    • 1 990 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej...

  • Dom w Stegience - z działką 3600 m2!
    1 / 3
    Dom w Stegience - z działką 3600 m2!

    Stegienka

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Drewnica

    • 1 899 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tigres Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dębina

    • 2 299 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 h ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzek...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Jantar

    • 1 800 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKA ZABUDOWANA NAD MORZEM
    1 / 20
    DZIAŁKA ZABUDOWANA NAD MORZEM

    Dębina

    • 470 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jantar ul. Bursztynowa

    Jantar » ul. Bursztynowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż  obiekt turystyczny położony w popularnej turystycznej miejscowości nad polskim morzem. Lokalizacja:Jantar to znana nadmorska miejscowość położona w gminie Stegna na Mi...

  • Dom Stegna ul. Cegielniana

    Stegna » ul. Cegielniana

    • 1 139 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Stylowy bliźniak z dwoma lokalami w nadmorskiej miejscowości - idealny na inwestycję lub dla rodziny!Lokalizacja:Stegna - malownicza nadmorska miejscowość, położona na skraju Mierz...

  • 1 / 4
    Dom Kolnik rynek pierwotny ul. Różana

    Kolnik » ul. Różana

    • 575 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM Z OGRÓDKIEM, A2, ogród 85m2ODBRIORY DO 31 SIERPNIA 2026LOKALIZACJAInwestycja położona w miejscowości Kolnik, ul. Różana, gmina Pszczółki jedyne 4 km od Skowarcza. Lokalizacja z...

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Przemysław ul.

    Przemysław

    • 1 799 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 1 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe gospodarstwo w pięknej, malowniczej okolicy Przemysław w powiecie Nowodworskim.Ogromy potencjał pod agroturystykę, stadninę koni lub inne ciekawe biznesy, wyma...

  • Dom Dębina ul.

    Dębina

    • 499 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 159 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Tylko u nas!Na sprzedaż dom bliźniak z garażem oraz stodołą, usytuowany na dużej działce o powierzchni 4 878 m2, podzielonej na 4 części, gotowe do użytkowania lub sprzedaży.LOKALI...

  • Dom Jantar ul. Gdańska

    Jantar » ul. Gdańska

    • 5 990 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Wyjątkowy obiekt z klimatem nad BałtykiemGotowy, dochodowy biznes + komfortowa przestrzeń do życiaSzukasz nieruchomości z duszą, która zachwyca nie tylko funkcją, ale...

  • Dom Kolnik ul. Słoneczna

    Kolnik » ul. Słoneczna

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:Kolnik. Wieś położona między Tczewem (12 minut) a Pszczółkami (3 minuty).To spokojna i kameralna okolica o niskiej intensywności zabudowy, ze zdecydowaną przewagą domów...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Junoszyno

    • 2 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Dom Mikoszewo ul. Wczasowa

    Mikoszewo » ul. Wczasowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (parter, I piętro, II piętro), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący położony w Mikoszewie (powiat nowodworski, gmina Stegna)....

  • 1,4 ha ziemi, dom Młyński - Piękne tereny !

    Świerznica

    • 698 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom z dużą działką koło Malborka.
    1 / 16
    Dom z dużą działką koło Malborka.

    Lasowice Wielkie

    • 548 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w urokliwej miejscowości Lasowice Wielkie w powiecie malborskim. Dom z dużą działką o powierzchni 2997 m2. Część domu o powierzchni 60 m2 jest na osobnej księdze...

  • Dom w spokojnej okolicy
    1 / 9
    Dom w spokojnej okolicy

    Lisewo Malborskie

    • 590 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 1 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o dużym potencjale, położony w spokojnej miejscowości Lisewo Malborskie. To dobra propozycja dla osób, które szukają przestrzeni dla rodziny lub nieruchomości, któr...

  • Sprzedaż siedliska Malbork/Kościeleczki
    Sprzedaż siedliska Malbork/Kościeleczki

    Kościeleczki

    • 400 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom do kapitalnego remontu, cena do negocjacji.

  • Dom Stegna, Kościuszki
    1 / 6
    Dom Stegna, Kościuszki

    Stegna

    • 580 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w samym centrum Stegny - popularnej miejscowości turystycznej między Jantarem a Krynicą Morską. Nieruchomość stanowi ciekawą propoz...

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.
    1 / 16
    Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Na sprzedaż siedlisko z dużym domem wolnostojącym na 1,5 ha ziemi w miejscowości Starocin, gm. Nowy Dwór Gdański, woj. pomorskie Budynek mieszkalny z jedną kondygnacją podziemną...

  • Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska
    1 / 16
    Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska

    Stegna

    • 2 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad morzem z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska gotowy biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Stegnie przy ul Gdańskiej idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako got...

  • Dom wolnostojący z potencjałem Cedry Wielkie.

    Cedry Wielkie » ul. Osadników Wojskowych

    • 950 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącej domu o powierzchni użytkowej 195 m², posadowionego na działce 370 m², zlokalizowanego na ul. Osadników Wojskowych Cedry Wielkie....

  • Dom Jantar gm. Stegna, Różana
    Dom Jantar gm. Stegna, Różana

    Jantar

    • 1 149 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej...

  • Dom Świerznica ul.

    Świerznica

    • 820 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Pow. całkowita w m2 -216,2Pow. użytkowa w m2 - 139,6 Na sprzedaż dom jednorodzinny z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń, częściowo podp...