• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Przejazdowo

(1)
  • Lokal Przejazdowo ul. Kasztanowa

    Przejazdowo » ul. Kasztanowa

    • 14 400 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezen...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Funkcjonalny układ I Zamknięte patio I Parking

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 3 350 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 3 494 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek biurowo-socjalny z częścią produkcyjno-magazynową o powierzchni 959,73 m² usytuowany w Gdańsku w drugiej linii zabudowy Traktu Św. Wojciecha.Dlaczego warto kupi...

  • Lokal Gdańsk Chełm ul. Na Zboczu

    Gdańsk » Chełm » ul. Na Zboczu

    • 2 999 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość świetnie nadaję się pod różnego typu działalność- siedziba firmy, szeroko pojęta działalność medyczna, hostel itp.Na sprzedaż wolnostojący dom położony na gdańskim Che...

  • Lokal Gdańsk Chełm ul. Władysława Biegańskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Biegańskiego

    • 900 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 087 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Lokal zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Gdańska, na Chełmie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz duże osiedle mieszkaniowe. Lokal dwupozio...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Franciszka Hynka

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Hynka

    • 1 350 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 14 362 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy na Zaspie o powierzchni 93,7 metrów, na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku biurowo - handlowym położ...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul.

    Gdańsk » Śródmieście

    • 9 900 000 zł cena
    • 2 467 m2 powierzchnia
    • 4 013 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ PROSPERUJĄCY KOMPLEKS MOTORYZACYJNO-USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY O POWIERZCHNI 2466 M2 !!DOSKONAŁA OFERTA DLA INWESTORA ! WYSOKI STANDARD OBIEKTÓW - DUŻA DZIAŁKA 12879 M2 !!!OB...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 2 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!BIURO: 3 pomieszczenia / 60 m2 na końcu korytarza/ 2 760 zł netto opłata administracyjna 25 zł/m2 - 1560 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podli...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 20 150 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny lokal biurowo-usługowy z potencjałem - Dolny Wrzeszcz Cena: 20 150 PLN netto/miesięcznie Powierzchnia: 310 m Cena za m: 65 PLN netto Atuty: - Lokal przystoso...

  • Lokal Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 6 000 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej!Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 29 975 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 545,21 m², usytuowany na ostatnim piętrze biurowca...

  • Lokal Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Rakoczego

    • 149 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia!Odstępne: tylko 149 000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. al. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » al. Grunwaldzka

    • 4 210 € cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Najemca nie płaci prowizji. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 240,95 m netto (277,09 m z uwzględnieniem udziału w częściach wspólnych), zlokalizowa...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 3 366 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 66 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 66 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • Lokal Gdańsk Stocznia ul. Plac Porozumienia Gdańskiego

    Gdańsk » ul. Plac Zbawiciela

    • 6 349 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego Lokalu biurowego o powierzchni 107 m2 , wykończonego w wysokim standardzie, zlokalizowanego w sercu Młodego Miasta w Gdańsku.ATUTY...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Dyrekcyjna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dyrekcyjna

    • 1 545 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach:p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media)pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimat...

  • 1 / 3
    Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Dyrekcyjna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dyrekcyjna

    • 813 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn w sercu Gdańska. LOKALIZACJA:Śródmieście Gdańska. W zasięgu 5 minutowego spaceru znajduję się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dworzec kolejowy znajduję się 8 minut...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 41 280 zł cena
    • 688 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY OBIEKT BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM - SOPOTOferujemy na wynajem nowoczesny, niezależny obiekt biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie — w doskona...

  • Lokal Gdańsk Nowy Port

    Gdańsk » Nowy Port

    • 4 065 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu biura 90 m Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 90 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Gdańska, w bezpośre...

  • Lokal Gdańsk Orunia, Dolna ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 999 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 2 271 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2-kondygnacyjny, funkcjonalny budynek administracyjno-socjalny o powierzchni 440 m² położony w świetnej lokalizacji przy Trakcie św. Wojciecha zaledwie 3 km od centrum Gdańska oraz...

  • Przetarg na wolny lokal użytkowy
    Przetarg na wolny lokal użytkowy

    Gdańsk

    • 5 628 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Powstańców Warszawskich 3 w Gdańsku, ponownie ogłasza przetarg na najem: 1. Lokal użytkowy na wynajem, z przeznaczeniem na działalność handlow...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 6 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie:Lokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 66m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyści...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Spacerowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Spacerowa

    • 5 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,82 m², usytuowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku.Duży, ustawny metraż daje szerokie możliwości aranżacyjne. L...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 13 500 000 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!OBIEKT BIUROWO-MAGAZYNOWY!LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bar...

  • Biuro Strzyża, Umeblowane, Dogodna Lokalizacja
    1 / 10
    Biuro Strzyża, Umeblowane, Dogodna Lokalizacja

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia wydzielone pomieszczenie biurowe w funkcjonującym biurze, zlokalizowanym niedaleko przystanku SKM Gdańsk Zaspa. Doskonałe miejsce dla osób poszukujących komf...

  • Lokal użytkowy Gdańsk Śródmieście, Jana Heweliusza
    1 / 2
    Lokal użytkowy Gdańsk Śródmieście, Jana Heweliusza

    Gdańsk

    • 1 614 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 17 m², położony w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób poszukujących niewielkiej, ale reprezentacyjnej przes...

  • Kameralny lokal do wynajęcia
    1 / 9
    Kameralny lokal do wynajęcia

    Gdańsk

    • 4 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem lokal o wielkości około 102 m2 w atrakcyjnej części Wrzeszcza. OKOLICA: Lokal mieści się na parterze zabytkowego budynku "Leśniczówka Forsthaus" w zacisznym z...

  • Lokal użytkowy Gdańsk Osowa, Spacerowa
    1 / 5
    Lokal użytkowy Gdańsk Osowa, Spacerowa

    Gdańsk

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m², zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku. Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrz...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 28 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości Wrzeszcza - przy ul. Jaśkowa Dolina na rogu z ul. Matejki. Obiekt o bogate...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 1 479 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 29 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 29 m² zlokalizowane w centrum Gdańska pr...

  • Lokal Gdańsk Oliwa ul. Stary Rynek Oliwski

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stary Rynek Oliwski

    • 6 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny, bardzo jasny lokal usługowy o powierzchni 110 m², z funkcjonalnym podziałem na gabinety oraz zapleczem socjalnym. Przez wiele lat w tym miejscu funkcjonowała placówka...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 5 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 44,30 m² do wynajęcia!Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 44...