• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalisz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kleszczewo

(2)
  • Dom Kleszczewo ul. Wierzbowa

    Kleszczewo » ul. Wierzbowa

    • 1 339 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 12 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy, dom wolnostojący z dużą działką, Kleszczewo Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 105,47 m², położon...

  • Dom Kleszczewo ul. Skarszewska

    Kleszczewo » ul. Skarszewska

    • 1 999 999 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OPIS NIERUCHOMOŚCI:Budynek o powierzchni użytkowej 242 m², znany dotychczas jako obiekt „Zalesie Kleszczewo” (strona www.zalesiekleszczewo.pl), z powodzeniem funkcjonował jako miej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Osiedle Domy 8 km od Trójmiasta

    Jagatowo

    • 678 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Firma Inwest Pomorze - deweloper zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową inwestycją Aleja Brzozowa. 20 domów w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w Jagatowie / K...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trąbki Wielkie

    • 949 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 5 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 629 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA SUPER LOKALIZACJA, SPRAWDZONY PROJEKTNa sprzedaż  domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji  w Trąbkach WielkichLOKALIZACJA: Trąbki Wielkie to malownicza wieś, poło...

  • Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Wielkie rynek pierwotny ul. Gdańska

    Trąbki Wielkie » ul. Gdańska

    • 649 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Trąbki Małe ul. Kwiatowa

    Trąbki Małe » ul. Kwiatowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), jasny, rozkładowy, funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący w Trąbkach Małych (powiat gdański, gmina Trąbki Wielkie). P...

  • Dom Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOK...

  • Twoja przystań między naturą a miastem!

    Trąbki Wielkie » ul. Borowikowa

    • 770 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Borowikowej w Trąbkach Wielkich. Dom znajduje się na 2 kondygnacjach i składa się z:- salonu z aneksem ku...

  • Dom Czerniewo ul.

    Czerniewo

    • 1 499 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 8 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZENowoczesny dom typu „stodoła” w CzerniewieDesign, komfort i energooszczędność w wyjątkowym wydaniuSzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjona...

  • Dom w Osadzie dla Ciebie
    1 / 8

    Nowe

    Dom w Osadzie dla Ciebie

    Czerniewo

    • 650 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Osada Hygge Project – bliżej lasu, dalej od pośpiechu Cześć! Jesteśmy Marzena i Radek – pomysłodawcy Osady, a zarazem mieszkańcy domu w technologii szkieletowej. Przedstawiamy W...