• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koszalin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Malbork

(10)
  • Mieszkanie Malbork ul. Stare Miasto

    Malbork » ul. Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- duży balkon,- jasne wnętrze,- doskonała lokalizacja,- pełne zaplecze handlowo- usługowe,- blisko komunikacji miejskiej.-...

  • Mieszkanie  na wynajem- centrum Malborka.
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem- centrum Malborka.

    Malbork

    • 1 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszk...

  • Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe

    Malbork

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe własnosciowe 40 m2 użytkowych co przekłada się na około 50 m2 przestrzeni, zlokalizowane na 1 piętrze (poddasze) budynku wielorodzinnego W miejscowoś...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gaudium nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Malbork

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokoje w centrum Malborka

    Malbork

    • 279 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku trzyklatkowym. Budynek jest po termomodernizacji, z estetyczną klatką, nową windą i domofonem. Przed blokiem znajduje się parking d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam Mieszkanie w Malborku

    Malbork

    • 250 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Malborka - 2 pokoje. Położone w centrum Malborka na 1 piętrze. W bloku jest winda. Nie daleko znajduje się Galeria DEKADA, Biedronka , Kaufland, E. Leclerc ,...

  • Wynajmę mieszkanie

    Malbork

    • 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Witam mam do wymajecia mieszkanie (kawalerka) w Malborku przy ul. Jasnej, na 5-tym piętrze 10-cio piętrowego budynku z dwiema windami o łącznej powierzchni 33.40m2, mieszkanie skła...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe

    Sztum

    • 300 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,49m,2. Mieszkanie ciepłe słoneczne. Centrum miasta Sztum, os. Nad Jeziorem Mieszkanie z balkonem przynależna piwnica. Parking tyl...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Stary Targ

    Stary Targ

    • 220 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie: *Bezczyszowe *Tanie w utrzymaniu * Do mieszkania przynależą: -2 ogródki -garaz - piwnica w której znajduje się piec do c.o, a w kominie zamontowany...

  • Wynajmę kawalerkę w Tczewie

    Tczew

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Tczewie znajdującą się na suchostrzygach na ulicy Jagiełły .Mieszkanie po remoncie .Kuchnia w zabudowie Ikea wyposażona w piekarnik,zmywarkę ,płytę gazową oraz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Staw

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Malbork
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tczew

    • 695 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Prestiżowy apartament w centrum Tczewa
    1 / 20
    Okazja! Prestiżowy apartament w centrum Tczewa

    Tczew

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Estate Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztum

    • 80 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębina

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tczew

    • 395 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tczew

    • 269 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tczew ul. Orkana

    Tczew » ul. Orkana

    • 229 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    KAWALERKA DO REMONTU NA CZYŻYKOWIE !!! LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Tczewa - Czyżykowo, Okolica charakteryzuje się spokojem i dobrą komunikacją z res...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tczew

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na parterze, La Cala Golf

    Nowa Wieś Malborska

    • 1 943 550 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 12 301 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Osiedle zamknięte z dużym basenem i pięknym ogrodem krajobrazowym– Podłogi z kremowego marmuru w całym pomieszczeniu– Klimatyzacja ciepła/zimna– W pełni wyposażona kuchnia m.in. ur...

  • Apartament na parterze, Calahonda

    Nowa Wieś Malborska

    • 1 943 550 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 22 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ten apartament znajduje się w dzielnicy Riviera del Sol, Mijas. Nieruchomość oferuje spektakularne widoki na morze z położenia całkowicie przy plaży. Nieruchomość posiada dwie dwuo...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe mieszkanie Sztum

    Sztum

    • 355 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,4 m2 z dużym przedpokojem z szafą wnękową oraz oddzielną kuchnią i łazienką. W pokojach i przedpokoju na podłodze jest parkiet w dobrym stani...

  • Mieszkanie Tczew Nowe Miasto, Aleja Zwycięstwa
    1 / 12
    Mieszkanie Tczew Nowe Miasto, Aleja Zwycięstwa

    Tczew

    • 390 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, wyposażone mieszkanie z balkonem, znakomicie zlokalizowane na osiedlu Garnuszewskiego ( Nowe Miasto) ulica Aleja Zwycięstwa. Mieszkanie po remoncie. W mie...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!WYKOŃCZONETCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszk...

  • Wynajme kawalerke
    1 / 6
    Wynajme kawalerke

    Tczew

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme kawalerkę w Tczewie przy ulicy Wyzwolenia 6a na nowym mieście. Mieszkanie ma 38metrow. Skalda się z korytarza kuchni łazienki pokoju plus wnęka - pokuj bez okna kuchnia po...

  • Mieszkanie Tczew, Okulickiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Okulickiego

    Tczew

    • 479 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania o powierzchni 54,23 m, położonego na III piętrze budynku wielorodzinnego z 2012 roku. Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany i ide...

  • Mieszkanie Sztum ul. Reja

    Sztum » ul. Reja

    • 420 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sztumie.Dwustronny układ mieszkania zapewnia...

  • Mieszkanie Tczew ul. Christiana Andersena

    Tczew » ul. Andersena

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla!2 pokoje z oddzielną kuchnią na OSIEDLU BAJKOWYMMIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkani...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • Kameralne osiedle, mieszkanie z ogrodem!

    Tczew

    • 345 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,57 m², zlokalizowanego na parterze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w R...

  • Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa
    Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa

    Tczew

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA!!!!!!   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nier...

  • Stylowe mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    Stylowe mieszkanie z potencjałem

    Tczew

    • 480 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Tczew. Mieszkanie własnościowe. Powierzchnia mieszkaniowa to 69,5 m2, na którą składają się :  3 pokoje  kuchnia  łazienka  oso...

  • Mieszkanie Tczewskie Łąki ul. Zajączkowska

    Tczewskie Łąki » ul. Zajączkowska

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, na...

  • Mieszkanie Sztum ul. Chełmińska

    Sztum » ul. Chełmińska

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- oddzielna kuchnia- niska zabudowa- duża piwnica - strych do dyspozycji- 5 minut do jeziora- szkoła po sąsiedzku- ogrz...

  • Mieszkanie Tczew ul. Obrońców Westerplatte

    Tczew » ul. Obrońców Westerplatte

    • 459 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przestronne i słoneczne mieszkanie,- wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m!- dwustronna ekspozycja,- komfortowa lokal...