• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Malborkiem

(58)
  • Mieszkanie Tczew ul. Obrońców Westerplatte

    Tczew » ul. Obrońców Westerplatte

    • 459 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przestronne i słoneczne mieszkanie,- wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m!- dwustronna ekspozycja,- komfortowa lokal...

  • Mieszkanie Sztum ul. Chełmińska

    Sztum » ul. Chełmińska

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- oddzielna kuchnia- niska zabudowa- duża piwnica - strych do dyspozycji- 5 minut do jeziora- szkoła po sąsiedzku- ogrz...

  • Mieszkanie Tczew ul. Słowackiego

    Tczew » ul. Słowackiego

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!WYJĄTKOWY APARTAMENT 67,1 m² Z GARAŻEM | TCZEW, UL. SŁOWACKIEGOUnikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m², położony na I piętrze w kame...

  • Mieszkanie Tczewskie Łąki ul. Zajączkowska

    Tczewskie Łąki » ul. Zajączkowska

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, na...

  • Mieszkanie Tczew ul. Saperska

    Tczew » ul. Saperska

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30m2 położone w centrum Tczewa. Nieruchomość wykończona w jasnych barwach. Możliwość wpr...

  • Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew
    1 / 16
    Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew

    Tczew

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUS, STYL I SPOKÓJ – Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (Jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken...

  • Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów
    Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów

    Tczew

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę gotowe, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów. Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesne...

  • Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego
    Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego

    Tczew

    • 309 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Stylowe mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    Stylowe mieszkanie z potencjałem

    Tczew

    • 480 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Tczew. Mieszkanie własnościowe. Powierzchnia mieszkaniowa to 69,5 m2, na którą składają się :  3 pokoje  kuchnia  łazienka  oso...

  • Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa
    Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa

    Tczew

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA!!!!!!   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nier...

  • Kameralne osiedle, mieszkanie z ogrodem!

    Tczew

    • 345 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,57 m², zlokalizowanego na parterze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w R...

  • Mieszkanie Tczew ul. Wodna

    Tczew » ul. Wodna

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla!Piękny widok na Wisłę!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieści...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • Mieszkanie Tczew, Stroma
    1 / 11
    Mieszkanie Tczew, Stroma

    Tczew

    • 415 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy ( II piętro), zlokalizowane w spokojnej okolicy Parku Miejskiego (ulica Stroma). Lokal z ogrzewaniem miejskim. W skład powierzchni...

  • Mieszkanie Tczew, Żeglarska
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Żeglarska

    Tczew

    • 349 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku (deweloper Pad-Pol) w Tczewie przy ul. Żeglarskiej 6. Lokal znajduje się na I piętrze i posiada balkon...

  • Mieszkanie Tczew ul. Christiana Andersena

    Tczew » ul. Andersena

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla!2 pokoje z oddzielną kuchnią na OSIEDLU BAJKOWYMMIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkani...

  • Sprzedaż
    1 / 16
    Sprzedaż

    Tczew

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, ktore daje poczucie przestrzeni I spokoju, a jednoczesnie jest doskonale skomunikowanne? Zapraszam do obejrzenia lokalu wykonczonego w wysokim standardzie, gdzi...

  • Mieszkanie Sztum ul. Reja

    Sztum » ul. Reja

    • 420 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,91 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sztumie.Dwustronny układ mieszkania zapewnia...

  • Mieszkanie Tczew, Okulickiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Okulickiego

    Tczew

    • 479 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania o powierzchni 54,23 m, położonego na III piętrze budynku wielorodzinnego z 2012 roku. Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany i ide...

  • Wynajme kawalerke
    1 / 6
    Wynajme kawalerke

    Tczew

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme kawalerkę w Tczewie przy ulicy Wyzwolenia 6a na nowym mieście. Mieszkanie ma 38metrow. Skalda się z korytarza kuchni łazienki pokoju plus wnęka - pokuj bez okna kuchnia po...