• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Dąbrówka Tczewska

(1)
  • 1 / 4
    Działka Dąbrówka Tczewska ul.

    Dąbrówka Tczewska

    • 289 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1064 m2 w Dąbrówce Tczewskiej!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana (nr 47/2), o powierzchni 1064 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt prostok...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 95 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 3600m2 (wymiary około 92m x 38m) położona na skraju Dąbrowy w Gminie Sianów (posiada dostęp pośredni do drogi publicznej - gminnej). Przyjemna i spokojna...

  • Działka Skowarcz ul.

    Skowarcz

    • 4 655 000 zł cena
    • 24 632 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki w Skowarczu (obok Pszczółek). Prawie 2,5 hektara terenu przylegającego do strefy zabudowy jednorodzinnej (działka nie j...

  • Działka Pszczółki ul. Żuławska

    Pszczółki » ul. Żuławska

    • 2 390 000 zł cena
    • 15 466 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Duży teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż położony w Pszczółkach, miejscowości położonej pod Gdańskiem. To idealne miejsce dla firm, które potrzebują sprawnego dostęp...

  • Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 360 000 zł cena
    • 5 665 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    LOKALIZACJA:Działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, z dogodnym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w tym bliską odległością od autostrady A1 oraz drogi krajowej...

  • Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 888 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Zajączkowo ul.

    Zajączkowo

    • 185 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Ulkowy ul.

    Ulkowy

    • 785 520 zł cena
    • 4 364 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, nieza...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWY 3 HAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3000 M2 ! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Ko...

  • Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 969 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ! TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w miejscowości Kolnik, na granicy z Pszczółkami, w odległości ok 20 km od centrum...

  • Działka Pszczółki rynek pierwotny ul. Bałtycka

    Pszczółki » ul. Bałtycka

    • 747 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJADziałka położona jest w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego i 20 km od centrum Gdańska, 7 km do Tczewa. Bardzo dobre połączenie z trójmiejską obwo...

  • Działka Tczew ul. Armii Krajowej

    Tczew » ul. Armii Krajowej

    • 749 000 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 504 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1487 m2 w Tczewie na SuchostrzygachDZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 1487 m2, w kształcie przypominającym prostokąt o wymiarach ok. 15 m x 94 m. Wjazd na posesję o...

  • Działka Skowarcz ul. Lazurowa

    Skowarcz » ul. Lazurowa

    • 189 000 zł cena
    • 728 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA:Skowarcz to miejscowość położona w gminie Pszczółki przy drodze krajowej nr E91 która gwarantuje bezproblemową komunikację. Ponadto przez Skowarcz biegnie trasa linii k...

  • Działka Tczew ul. Armii Krajowej

    Tczew » ul. Armii Krajowej

    • 440 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 800 m2 w Tczewie na SuchostrzygachDZIAŁKA: Na sprzedaż działka (przed podziałem, nr 16), o powierzchni 800 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 11 m x 67 m. Nieruchom...

  • Działka Ulkowy ul.

    Ulkowy

    • 499 000 zł cena
    • 3 159 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działki w miejscowości Ulkowy z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY.W ofercie 4 działki, możliwość wyboru.- działka 214/1, pow. 3159 m2 - 499 000 zł.- działka 214/2...

  • Działka budowlana Lubiszewo Tczewskie 1382m2
    1 / 11
    Działka budowlana Lubiszewo Tczewskie 1382m2

    Lubiszewo Tczewskie

    • 220 000 zł cena
    • 1 382 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 19/12 o pow. 1382 m2 (prąd, gaz, woda) w miejscowości Lubiszewo Tczewskie. Bardzo cicha, spokojna okolica. Dostęp pośredni do drogi powiatowej nr 2809...

  • Działka Skowarcz ul. Słoneczna

    Skowarcz » ul. Słoneczna

    • 899 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD BUDOWNICTWO WIELORODZINNE W SKOWARCZUUnikatowa oferta, bardzo dobrze położona działka w Skowarczu, ul. Słoneczna, blisko ul. Gdańskiej. Zaledwie kilkanaście minut od Gd...

  • Działka Kolnik ul. Dwie Topole

    Kolnik » ul. Topole

    • 709 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaDZIAŁKA IDEALNA POD PAWILONY HANDLOWE, PRZYCHODNIE, PRZEDSZKOLE, PRZY DZIAŁCE ŚWIATŁOWÓDLOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości K...

  • Działka Pszczółki ul. Pomorska

    Pszczółki » ul. Pomorska

    • 229 900 zł cena
    • 866 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 599 000 zł cena
    • 5 385 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA TUŻ PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR.91! Możliwość budowy domu, domu z usługami, budynku usługowego lub kilku domów po podziale działki!*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Działka zlokalizowan...

  • Działka Tczew ul. Kazimierza Pułaskiego

    Tczew » ul. Pułaskiego

    • 1 720 000 zł cena
    • 2 706 m2 powierzchnia
    • 636 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA, 1891 m2 - Tczew CzyżykowoDZIAŁKA: Na sprzedaż działki 289/4 i 289/6 oraz 291 o łącznej powierzchni 2706 m2.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym p...

  • Działka Tczew ul. Mieszka I

    Tczew » ul. Mieszka I

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 889 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA pod Twój dom lub inwestycję o pow.1889 m2!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1889 m2, w kształcie przypominającym trójkąt. Nieruchomość objęta jest obowiązu...

  • DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA - 9 KM OD SŁUPSKA
    1 / 8
    DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA - 9 KM OD SŁUPSKA

    Zajączkowo

    • 250 000 zł cena
    • 3 757 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną, niezabudowaną położoną na nowo powstającym osiedlu w Zajączkowie przy ul.Brzozowej, gm.Kobylnica, pow. słupski, tuż za granicą z Łosinem. Dz...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 198 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 197 640 zł cena
    • 1 098 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 197 100 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 192 780 zł cena
    • 1 071 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pszczółki ul.

    Pszczółki

    • 709 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaDZIAŁKA IDEALNA BLIŹNIAKI, DOMY JEDNORODZINNE, BUDYNKI HANDLOWO USŁUGOWELOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK gmina Pszc...

  • Działka Ulkowy ul. Kasztanowa

    Ulkowy » ul. Kasztanowa

    • 797 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany...

  • Działka Kolnik ul. Dwie Topole

    Kolnik » ul. Topole

    • 700 000 zł cena
    • 3 548 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z MPZP Mieszkaniowo - UsługowaLOKALIZACJADziałka nr 223/72 położona w miejscowości KOLNIK blisko Pruszcza Gdańskiego oraz Różyn i Skowarcza i Pszczółek przy drodze KRAJOWEJ...

  • Działka Pszczółki ul. Topolowa

    Pszczółki » ul. Topolowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 577 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2600 m² położona w Pszczółkach (woj. pomorskie), przy ul. Topolowej.ATUTY NIERUCHOMOŚCI...