mieszkanie na sprzedaż
6 mar 2025

Apartament na parterze, La Cala Golf

woj. Pomorskie pow. malborski gm. malborski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 6 marzec 2025 13:20
1 943 550 zł 158 m2
1 943 550 zł 158 m2 12 301 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 158 m2
Cena za metr 12 301 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K37035554

Opis

Osiedle zamknięte z dużym basenem i pięknym ogrodem krajobrazowym

– Podłogi z kremowego marmuru w całym pomieszczeniu

– Klimatyzacja ciepła/zimna

– W pełni wyposażona kuchnia m.in. urządzenia elektryczne

– Jacuzzi i ogrzewanie podłogowe w głównej łazience

– Szafy wnękowe we wszystkich sypialniach

– Zamontowano elektryczne rolety i instalację alarmową

– Dwa tarasy, otwarty i zadaszony

– Duży basen społecznościowy i piękne ogrody

– Prywatne, zamknięte osiedle

– 2 prywatne miejsca garażowe i pomieszczenie gospodarcze

– Duży parking dla gości

Uzyskaj „Kartę przywilejów La Cala” kupując tę ​​nieruchomość za pośrednictwem biura nieruchomości La Cala i ciesz się wszystkimi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi na terenie kompleksu, z korzyściami i specjalnymi obniżonymi cenami

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 158 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Nowa Wieś Malborska
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2025-03-06
  • Data aktualizacji: 2025-03-06
  • ID ogłoszenia: K37035554
  • Źródło: KNC Nieruchomości Sp.zo.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Nowa Wieś Malborska, cena: od 1 652 018 do 2 235 083 zł, powierzchnia: od 135 do 182 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • KNC Nieruchomości Tarnów
  • Krakowska , 7
  • 33-100 Tarnów