• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Przemysław

(1)
  • Dom Przemysław ul.

    Przemysław

    • 1 799 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 1 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe gospodarstwo w pięknej, malowniczej okolicy Przemysław w powiecie Nowodworskim.Ogromy potencjał pod agroturystykę, stadninę koni lub inne ciekawe biznesy, wyma...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Żuławki ul.

    Żuławki

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o przeznaczeniu rolnym (objęta miejscowym planem) w miejscowości Żuławki (gmina Stegna). Miejscowość, jak sama nazwa wskazuje leży na Żuławach Wiślanych - bardzo ciekawym t...

  • Działka Żuławki ul.

    Żuławki

    • 110 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Drewnica

    • 1 899 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tigres Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Mikoszewo ul.

    Mikoszewo

    • 481 500 zł cena
    • 1 605 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUP BEZ PROWIZJI! Te działki budowlane to doskonała okazja na stworzenie wymarzonego domu w uroczym nadmorskim zakątku. Zapewnia nie tylko bliskość natury i piaszczystej plaży, al...

  • Dom Mikoszewo ul. Wczasowa

    Mikoszewo » ul. Wczasowa

    • 1 550 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (parter, I piętro, II piętro), jasny, ustawny, funkcjonalny, 7-pokojowy dom wolnostojący położony w Mikoszewie (powiat nowodworski, gmina Stegna)....

  • Działka Mikoszewo ul. Gdańska

    Mikoszewo » ul. Gdańska

    • 495 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 619 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 800 m2 w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Grunt niezabudowany, płaski, nieogrodzony. Atuty nieruchomości: MPZP pozwalający na za...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 229 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 189 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 239 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 149 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 919 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma r...