• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Krynica Morska

(4)
  • Dom Krynica Morska ul. Gdańska

    Krynica Morska » ul. Gdańska

    • 5 390 000 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 10 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOCHODOWY PENSJONAT NAD MORZEM | GOTOWY BIZNES W KRYNICY MORSKIEJInwestycja, która zarabia od pierwszego dnia. Bez budowy, bez ryzyka, z gotową bazą klientów.Na sprzedaż funkcjonuj...

  • Sprzedam Pensjonat Krynica Morska
    1 / 14
    Sprzedam Pensjonat Krynica Morska

    Krynica Morska

    • 4 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam pensjonat z częścią mieszkalną -76m. 4 kondygnacje , 2 wejścia na obiekt . 14 pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi zaplecze dla personelu . Ogrzewanie olejowe. Obiekt...

  • Dom Krynica Morska ul. Gdańska

    Krynica Morska » ul. Gdańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PENSJONAT W KRYNICY MORSKIEJ. DOSKONAŁA INWESTYCJA W SUPER CENIE ! ! ! * 13 pokoi z łazienkami. * Kuchnia + dwie jadalnie. * Garaże. * Ogrzewanie...

  • Dom Krynica Morska ul.

    Krynica Morska

    • 3 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT Z RESTAURACJĄ W SERCU KRYNICY MORSKIEJ !GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Suchacz ul. Klonowska

    Suchacz » ul. Klonowska

    • 1 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamieszkaj w nowoczesnym domu z widokiem na Zalew Wiślany , w otulinie rezerwatu przyrody Buki Wysoczyzny Elbląskiej. To wyjątkowe miejsce w jednej z najbardziej zjawiskowych miejs...

  • Dom Suchacz ul. Klonowska

    Suchacz » ul. Klonowska

    • 1 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Kadyny

    • 780 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!TYLKO U NAS!!Dom w samym Centrum znanej i obleganej przez turystów nadmo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włóczyska

    • 70 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 595 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Jędrychowo

    • 410 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 399 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Suchacz

    • 999 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jędrychowo

    Jędrychowo

    • 120 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 1 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Jędrychowo, gm. Frombork. Cena: 120 000 zł (do neg...

  • Dom z ogrodem we Fromborku.

    Frombork » ul. Młynarska

    • 320 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM W SERCU HISTORII – FROMBORK, UL. MŁYNARSKA Cena: 320 000 zł Powierzchnia domu: 130 m² Powierzchnia działki: 551 m² Jeśli szukasz miejsca z duszą, przestrzeni, k...

  • Piękne siedlisko pod Elblągiem.
    1 / 16
    Piękne siedlisko pod Elblągiem.

    Łęcze

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko z własnym stawem – położone w przepięknej miejscowości Łęcze położonej w pobliżu Zalewu Wiślanego zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Elbląga....

  • Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce
    1 / 16
    Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce

    Łęcze

    • 655 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY- ŁĘCZE 2025 r, SALON + 4 POKOJE, 2 ŁAZIENKI, ( 100 m2) + DUŻY GARAŻ  30 M2 ATRAKCYJNE MIEJSCE, BLISKO ELBLĄGA – ŁĘCZE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA DOMU " POD KLUCZ...

  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2
    1 / 10
    Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Kępiny Wielkie

    • 215 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich. Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie Braniewo -...

  • Dom Nowe Batorowo ul.

    Nowe Batorowo

    • 682 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość w pierwszej linii zabudowy od rzeki Elbląg (nowego kanału portowego prowadzącego do Elbląga) i w bezpośredniej odległości Zalewu Wiślanego w cenie samej dzia...

  • Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka
    Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka

    Kąty Rybackie

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z działającym pensjonatem dla letników! Poniżej więcej informacji. Nieruchomość: - powierzchnia: około 300m2, a w jej skład wchodzi czę...

  • Dom Kąty Rybackie ul.

    Kąty Rybackie

    • 839 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmode...

  • Dom Tolkmicko ul. Dzika

    Tolkmicko » ul. Dzika

    • 1 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!!!- duże okna,- dom do własnej aranżacji,- blisko jeziora,- blisko Elbląga LOKALIZACJA:Dom położony w malowniczej miejscowości Tolkmicko nad Zalewem Wiślanym, oddalonym...