• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Krynica Morska

(4)
  • Działka w Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew
    1 / 10
    Działka w Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew

    Krynica Morska

    • 495 000 zł cena
    • 2 465 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod inwestycję lub miejsca dla siebie z dala od zgiełku miasta? Polecam nieruchomość znajdującą się w okolicy Przekopu Mierzei Wiślanej w miejscowości Przebrno koło...

  • Działka Krynica morska
    1 / 15
    Działka Krynica morska

    Krynica Morska

    • 7 700 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 10 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam działkę budowlaną ,komercyjną w ścisłym centrum miasta Krynica Morska. Działka usługowa ( PZP , możliwości zabudowy tymczasowej handlowej ) o...

  • Działka Krynica Morska ul. Migrujących Ptaków

    Krynica Morska » ul. Ptaków Leśnych

    • 310 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w przepięknej Krynicy Morskiej?Wyjątkowa działka czeka na Ciebie! To malownicze miejsce z dostępem do wszystkich mediów, gdzie możesz zbudować...

  • Działka Krynica Morska ul. Niska

    Krynica Morska » ul. Niska

    • 2 050 000 zł cena
    • 1 366 m2 powierzchnia
    • 1 501 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli masz pomysł na zagospodarowanie działki to zadzwoń, porozmawiamy o cenie.LOKALIZACJA:Krynica Morska to najbardziej znany kurort na Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem.Malownicze l...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 1 046 650 zł cena
    • 1 903 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Kąty Rybackie znajdują się na Mierzei Wiślanej, na zachodnim brzegu Zalewu Wiślanego w odległości 56 km od Gdańska. Znajduje się tam port morski i 2 przystanie. Plaże s...

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 349 800 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 636 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny doja...

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 348 150 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 633 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny dojazd....

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 365 200 zł cena
    • 664 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 664 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny doja...

  • 1 / 3
    Działka Sztutowo ul. Słoneczna

    Sztutowo » ul. Słoneczna

    • 859 000 zł cena
    • 859 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka o powierzchni 859 metrów kwadratowych, zlokalizowana w malowniczej nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Atrakcyjnie położenie gruntu mieszkaniowego, w zakątku ślepej u...

  • Działka sieddliskowa - rolna z możliwością zabudowy
    Działka sieddliskowa - rolna z możliwością zabudowy

    Pogrodzie

    • 274 737 zł cena
    • 16 361 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową o pow.1,63 ha zagospodarowaną ogrodzoną siatką leśną, nasadzenia drzewek owocowych ok 40 szt, oraz leśnych dookoła posesji ok 700 szt, od 15 lat bez na...

  • Działka Sztutowo ul. Bukowa

    Sztutowo » ul. Bukowa

    • 650 000 zł cena
    • 546 m2 powierzchnia
    • 1 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas działka budowlana 584 m² - Sztutowo | 3,4 km od plaży | wszystkie media | MPZPNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 584 m², położona w atrakcyjnej części Sztutowa...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowośc...

  • Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.
    1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Po...

  • sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja
    1 / 6
    sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja

    Suchacz

    • 170 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    trzy działki budowlane nad zalewem wiślanym uzbrojone w media z widokiem na zalew koło las dojazd droga nr 503 nowa blisko sklepy plaża pks do elbląga 18 km atrakcje turystyczne n...

  • Działka Sztutowo ul. Przemysłowa

    Sztutowo » ul. Przemysłowa

    • 5 661 900 zł cena
    • 18 873 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży  kompleks pięciu  działek położonych w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Działki o poszczególnych powierzchniach: 0,4620ha, 0,4528ha 0,4548ha 0,4510ha działka...

  • Działka Sztutowo ul. Sportowa

    Sztutowo » ul. Sportowa

    • 640 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 703 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealna pod dom jednorodzinny/ pensjonat / domki letniskowe na wynajem / sklep /małą gastronomię!Zamieszkaj 20 minut spacerem od plaży i korzystaj z uroków nadmorskiego klimatu! *T...