działka na sprzedaż
26 lip 2022

Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

Kąty Rybackie ul. Leśna
woj. Pomorskie pow. nowodworski gm. nowodworski
Dodane 3 lata temu, Wtorek, 26 lipiec 2022 18:30
1 046 650 zł 1 903 m2
1 046 650 zł 1 903 m2 550 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 903 m2
Cena za metr 550 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K21673474

Opis

LOKALIZACJA:
Kąty Rybackie znajdują się na Mierzei Wiślanej, na zachodnim brzegu Zalewu Wiślanego w odległości 56 km od Gdańska. Znajduje się tam port morski i 2 przystanie. Plaże są piaszczyste i szerokie. W Kątach Rybackich znajduje się również rezerwat przyrody kormorana czarnego. Miejsce to idealnie nadaje się do odpoczynku. Niewątpliwym atutem jest roślinność, dostępność urokliwych tras rowerowych i spacerowych oraz bliskość morza.

DZIAŁKA:
Do sprzedaży trzy sąsiadujące ze sobą o powierzchni 0.633 m2, 0.633 m2, 0,664 m2 o łącznej powierzchni 1903 m2.
Super działka w Kątach Rybackich. ul. Leśna. Około 1450 m do morza.
Działka idealna pod pensjonat.
Świetny dojazd. Działka w pełni uzbrojone (wszystkie media, woda, ścieki miejskie).

Oferta godna polecenia ze względu na położenie!!!

Polecam zakup. Świetna inwestycja kapitału!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN954889997
  • Data aktualizacji: 2024-06-25
  • ID ogłoszenia: K21673474
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kąty Rybackie, cena: od 889 653 do 1 203 648 zł, powierzchnia: od 1618 do 2189 m2