działka na sprzedaż
19 wrz 2023

Działka Krynica Morska ul. Niska

woj. Pomorskie pow. nowodworski gm. nowodworski
Dodane 2 lata temu, Wtorek, 19 wrzesień 2023 12:50
2 050 000 zł 1 366 m2
2 050 000 zł 1 366 m2 1 501 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 366 m2
Cena za metr 1 501 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K33267235

Opis

Jeśli masz pomysł na zagospodarowanie działki to zadzwoń, porozmawiamy o cenie.

LOKALIZACJA:

Krynica Morska to najbardziej znany kurort na Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem.
Malownicze lasy sosnowe otaczają Krynicę ze wszystkich stron. Łagodnie obniżające się morskie dno i cieplejsza woda niż w innych nadbałtyckich miejscowościach stwarzają idealne warunki do kąpieli.

Można rzec, że właściciele tej działki mają na wyłączność małą, dziką plaże która znajduję się po drugiej stronie wału na którym biegnie ścieżka rowerowa.

Ciężko, a wręcz graniczy z cudem, aby znaleźć działkę bliżej wód Bałtyku - w linii prostej jest to dokładnie 25 metrów.

Do Trójmiasta jedziemy nieco ponad godzinę a około 30 minut zajmuję dojazd do S7, która prowadzi nas prosto do Warszawy czy też na A1 i nową ekspresówką S6 na Słupsk. 

DZIAŁKA:

Prostokątna działka z prywatną drogą dojazdową. Jest uzbrojona w wodę, przyłącze prądu znajduję się tuż przed działką a za odprowadzanie ścieków odpowiadać ma biologiczna oczyszczalnia ścieków na którą został stworzony projekt.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego widnieje jako US - Tereny usług sportu, rekreacji oraz obsługi turystyki. Trwa rozpatrywanie wniosku o zmianę MPZP i przekształcenie działek na budowlano-usługowe.

Nie ma możliwości zabudowy działki w stopniu wyższym niż 1% jej powierzchni ale teren idealnie nadaję się na stworzenie campingu ze względu na to, że klienci mieliby bezpośredni dostęp na swoją plaże a także możliwość przejechania do centrum Krynicy ścieżką rowerową.