• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żmijowiska
  • Cieszanów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krynica Morska

(51)
  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Rybacka

    Krynica Morska » ul. Rybacka

    • 470 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ZAPRASZAM DO ZAKUPU MIESZKANIA W KRYNICY MORSKIEJ Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANY - IDEALNE JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY - pow. 31,65 m2- 2 pokoje- aneks kuchenny- łazie...

  • Dom Krynica Morska ul. Gdańska

    Krynica Morska » ul. Gdańska

    • 5 390 000 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 10 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOCHODOWY PENSJONAT NAD MORZEM | GOTOWY BIZNES W KRYNICY MORSKIEJInwestycja, która zarabia od pierwszego dnia. Bez budowy, bez ryzyka, z gotową bazą klientów.Na sprzedaż funkcjonuj...

  • Działka w Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew
    1 / 10
    Działka w Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew

    Krynica Morska

    • 495 000 zł cena
    • 2 465 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod inwestycję lub miejsca dla siebie z dala od zgiełku miasta? Polecam nieruchomość znajdującą się w okolicy Przekopu Mierzei Wiślanej w miejscowości Przebrno koło...

  • Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym
    1 / 16
    Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym

    Krynica Morska

    • 850 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej – przy ul. Rybackiej, tuż nad brzeg...

  • Działka Krynica morska
    1 / 15
    Działka Krynica morska

    Krynica Morska

    • 7 700 000 zł cena
    • 748 m2 powierzchnia
    • 10 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam działkę budowlaną ,komercyjną w ścisłym centrum miasta Krynica Morska. Działka usługowa ( PZP , możliwości zabudowy tymczasowej handlowej ) o...

  • Sprzedam Pensjonat Krynica Morska
    1 / 14
    Sprzedam Pensjonat Krynica Morska

    Krynica Morska

    • 4 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam pensjonat z częścią mieszkalną -76m. 4 kondygnacje , 2 wejścia na obiekt . 14 pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi zaplecze dla personelu . Ogrzewanie olejowe. Obiekt...

  • Działka Krynica Morska ul. Migrujących Ptaków

    Krynica Morska » ul. Ptaków Leśnych

    • 310 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w przepięknej Krynicy Morskiej?Wyjątkowa działka czeka na Ciebie! To malownicze miejsce z dostępem do wszystkich mediów, gdzie możesz zbudować...

  • Dom Krynica Morska ul. Gdańska

    Krynica Morska » ul. Gdańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PENSJONAT W KRYNICY MORSKIEJ. DOSKONAŁA INWESTYCJA W SUPER CENIE ! ! ! * 13 pokoi z łazienkami. * Kuchnia + dwie jadalnie. * Garaże. * Ogrzewanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 732 240 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkow...

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 970 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 19 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 739 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 752 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 994 680 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 675 620 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 593 280 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 033 560 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 090 540 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 746 240 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 307 280 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 24 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 218 720 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro