• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Igryły
  • Strzelno
  • Krzysztoforzyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pogrodzie

(3)
  • Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.
    1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Po...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowośc...

  • Działka sieddliskowa - rolna z możliwością zabudowy
    Działka sieddliskowa - rolna z możliwością zabudowy

    Pogrodzie

    • 274 737 zł cena
    • 16 361 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową o pow.1,63 ha zagospodarowaną ogrodzoną siatką leśną, nasadzenia drzewek owocowych ok 40 szt, oraz leśnych dookoła posesji ok 700 szt, od 15 lat bez na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Nowe Monasterzysko

    Nowe Monasterzysko

    • 130 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE MONASTERZYSKO * Atrakcyjna cena * Działka budowlana o powierzchni 2300m * Działka prostokątna * Media w drodze * Zatwierdzony projekt budowlany...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Tolkmicko

    • 780 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Kadyny

    • 780 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frombork

    • 309 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włóczyska

    • 70 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Majewo

    • 420 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 4 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 595 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Jędrychowo

    • 410 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Frombork

    • 329 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frombork

    • 369 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Frombork

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 399 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Stare Monasterzysko ul.

    Stare Monasterzysko

    • 1 880 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zakup bez prowizji (dla klientów gotówkowych oraz klientów kredytowych korzystających z naszego doradcy)..Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów...

  • Dom Stare Monasterzysko ul.

    Stare Monasterzysko

    • 1 880 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nie pobieram od Ciebie prowizji.Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości.LOKALIZACJA:Stare Mon...

  • Dom Jędrychowo

    Jędrychowo

    • 120 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 1 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Jędrychowo, gm. Frombork. Cena: 120 000 zł (do neg...

  • Dom 220 m² + działka 1 ha, Majewo k. Elbląga
    1 / 16
    Dom 220 m² + działka 1 ha, Majewo k. Elbląga

    Majewo

    • 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m², położony w miejscowości Majewo, przy Milejewie, zaledwie 13 km od Elbląga. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o...

  • Sprzedam nowe mieszkanie z dużym ogródkiem!
    1 / 5
    Sprzedam nowe mieszkanie z dużym ogródkiem!

    Frombork

    • 391 589 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim nr 3 o powierzchni 49,01m² znajdujące się na parterze. Do mieszkania przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 68,92m²...

  • Sprzedam mieszkanie na parterze z ogródkiem!
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie na parterze z ogródkiem!

    Frombork

    • 315 915 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim nr 4 o powierzchni 40,04m² znajdujące się na parterze. Do mieszkania przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 32,07m²...

  • Dom z ogrodem we Fromborku.

    Frombork » ul. Młynarska

    • 320 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM W SERCU HISTORII – FROMBORK, UL. MŁYNARSKA Cena: 320 000 zł Powierzchnia domu: 130 m² Powierzchnia działki: 551 m² Jeśli szukasz miejsca z duszą, przestrzeni, k...

  • Piękne siedlisko pod Elblągiem.
    1 / 16
    Piękne siedlisko pod Elblągiem.

    Łęcze

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko z własnym stawem – położone w przepięknej miejscowości Łęcze położonej w pobliżu Zalewu Wiślanego zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Elbląga....

  • Dawny dworzec w Tolkmicku
    1 / 16
    Dawny dworzec w Tolkmicku

    Tolkmicko

    • 990 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 1 642 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy na sprzedaż unikalną nieruchomość – dawny budynek Dworca w Tolkmicku idealny pod inwestycję. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 932 m2, położoną w malowniczym To...

  • Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce
    1 / 16
    Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce

    Łęcze

    • 655 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY- ŁĘCZE 2025 r, SALON + 4 POKOJE, 2 ŁAZIENKI, ( 100 m2) + DUŻY GARAŻ  30 M2 ATRAKCYJNE MIEJSCE, BLISKO ELBLĄGA – ŁĘCZE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA DOMU " POD KLUCZ...

  • dwa mieszkania z garażami
    dwa mieszkania z garażami

    Frombork

    • 219 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Fromborku przy ul. Mickiewicza – idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję; oferta obejmuje dwa niezależne mieszkania o łącznej pow...

  • Lokal użytkowy Elbląg, Jagiellońska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Elbląg, Jagiellońska

    Tolkmicko

    • 491 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 2 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNY DOM W TOLKMICKU Tolkmicko, ul. Jagiellońska *Powierzchnia działki 757 mkw . *Powierzchnia domu 233 mkw. *Budynek niemieszkalny 30 mkw. *Trzy ł...

  • Dom Tolkmicko ul. Dzika

    Tolkmicko » ul. Dzika

    • 1 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!!!- duże okna,- dom do własnej aranżacji,- blisko jeziora,- blisko Elbląga LOKALIZACJA:Dom położony w malowniczej miejscowości Tolkmicko nad Zalewem Wiślanym, oddalonym...