dom na sprzedaż
27 sty 2025

Dom Stare Monasterzysko ul.

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. elbląski gm. elbląski
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 27 styczeń 2025 11:20
1 880 000 zł 333 m2
1 880 000 zł 333 m2 5 646 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 333 m2
Cena za metr 5 646 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K36974220

Opis

Nie pobieram od Ciebie prowizji.

Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości.

LOKALIZACJA:

Stare Monasterzysko to wieś w gminie Młynary w powiecie Elbląskim. Miejsce zupełnie oddalone od większej cywilizacji, otoczone lasami, łąkami i polami z każdej strony. Poza sezonem zapewnia stuprocentową prywatność.

Mimo to, w ciągu 10 minut jesteśmy w stanie dojechać do Młynar na zakupy spożywcze oraz zatankować samochód.

Dojazd do Elbląga zajmuje ok. 25 minut.

OBIEKT:

Domy są położone na działce o powierzchni 4570m2. Znajdują się na niej trzy budynki mieszkalne o łącznej powierzchni 332,5m2 oraz dwa budynki gospodarcze i basen.

Duży drewniany dom o powierzchni 136m2 został wybudowany w 2008 roku.

Składa się z:

Parter:
Salonu z aneksem kuchennym i kominkiem, tarasu, 1 sypialni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego,

Piętro:
4 sypialni w tym jednej z balkonem, garderoby, łazienki z wanną i strychu.
---------------------------------------------

Mały domek drewniany o powierzchni 55m2 wybudowany w 2008 roku.

Składa się z:

Dwóch odrębnych lokali z osobnymi wejściami:

Lokal 1 - sypialnia z wyjściem na taras, łazienka z prysznicem,
Lokal 2 - sypialnia, łazienka z prysznicem.

Idealnie nadaję się na podział rodzice/dzieci.
-----------------------------------------------

Murowany dom o powierzchni 128,5 m2 został wybudowany w 2015 roku.

Składa się z: