• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olsztyn

(164)
  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Olsztyn

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Nowe

    Dom Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 3 700 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo, Chata w Kwadracie oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , usytuowane na piętrze budynku przy ul. Sielskiej , tuż przy tylnej częś...

  • 2 pokoje, partner na monitorowanym osiedlu
    1 / 16

    Nowe

    2 pokoje, partner na monitorowanym osiedlu

    Olsztyn

    • 419 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To mieszkanie może być idealnym miejscem dla Ciebie. Zapraszam do zapozn...

  • 64m2, wysoki standard, 3 pokoje, ul. Wyszyńskiego
    1 / 15

    Nowe

    64m2, wysoki standard, 3 pokoje, ul. Wyszyńskiego

    Olsztyn

    • 4 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 5 w Olsztynie, z trzema oddzielnymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację. Mieszkanie jest nowe, przestronne i...

  • Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda
    1 / 15
    Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda

    Olsztyn

    • 1 229 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mies...

  • Bez prowizji od Kupującego!
    Bez prowizji od Kupującego!

    Olsztyn

    • 469 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie na ul. Kazimierza Jagiellończyka, położone na parterze kamienicy z 1950 roku, po termomodernizacji, z wymienionym dachem. Nieruchomość znajduje się w jednokl...

  • 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz

    Olsztyn

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!!! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niezwykle ekonomicznego 2-pokojowego mieszkania w kameralnej, zadbanej kamienicy zlokalizowanej na Zatorzu przy ulicy Pu...

  • Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2
    1 / 16
    Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji Olsztyna - zacisznej, ale świetnie skomunikowanej Alei Przyjaciół - zaledwie 150 m od Jeziora Długiego. Mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje
    1 / 16
    45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obej...

  • Mieszkanie 4 pokoje z loggią Olsztyn oś Generałów
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokoje z loggią Olsztyn oś Generałów

    Olsztyn

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,7 m² (po podłodze 56m), położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Generałów w Olsztynie na...

  • Dom dwulokalowy nad Jeziorem Długim
    1 / 15
    Dom dwulokalowy nad Jeziorem Długim

    Olsztyn

    • 1 680 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego dla dwóch rodzin, położonego na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż. Obejrzyj FILM: [url] i WIRTUALNY S...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Mikołaja Kopernika

    Olsztyn » al. Kopernika

    • 430 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane przy ul. Kopernika w Olsztynie. Idealne dla rodziny, par...

  • Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia
    1 / 15
    Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia

    Olsztyn

    • 509 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: [url] (jeśli ni...

  • Apartament z duszą 90 m² blisko sądu i Ratusza
    1 / 3
    Apartament z duszą 90 m² blisko sądu i Ratusza

    Olsztyn

    • 619 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z duszą, który daje więcej niż metraż. W dwóch dużych pokojach wykorzystano wizualizacje przedstawiające jedynie przykładowe umeblowanie – aktualny wystrój może różnić...

  • Dwupoziomowe 87 m w świetnej lokalizacji!
    1 / 8
    Dwupoziomowe 87 m w świetnej lokalizacji!

    Olsztyn

    • 660 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyobraź sobie poranek w Twoim nowym mieszkaniu. Pierwsze promienie słońca wpadają przez okna od wschodu, delikatnie budząc domowników. W kuchni unosi się zapach świeżej kawy, a prz...

  • Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie
    Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne...

  • Słoneczne 2 pokoje z balkonem 2 piętro
    Słoneczne 2 pokoje z balkonem 2 piętro

    Olsztyn

    • 520 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się przy ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego UKŁAD: -Salon z aneksem kuchennym -Oddzielna sypialnia -Łazienka z WC -Korytarz LOKALIZACJA: -Tuż obok rzeka Ł...

  • Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis
    Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, Barcza Cena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż) Zapraszam do zakupu atrakcyjne...

  • Mieszkanie 77,5 m². Gotowe do zamieszkania.
    Mieszkanie 77,5 m². Gotowe do zamieszkania.

    Olsztyn

    • 720 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m², zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane...

  • Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start
    Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start

    Olsztyn

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w...